IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застрахователна полица Живот - Граве

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Маранди, все едно подписче трябва да има. Иначе какъв документ се брои?

    Пък и управителят ако не подписва, що работи тоя чиляк?

    Деси, има тема за застраховки, може би трябваше там да пишеш и това.

    Първоначално изпратено от marandi
    Деси,

    ти реклама или анти-реклама правиш сега, че не "стоплям"?

    Вместо да зъркаш на тоя и оня, че и адвокати .... хохохохоо

    тел. Животозастраховане - Граве
    +359 2 9811365,9806358,9890044

    Попълнила си заявление, на което трябва да имаш номер, после ти е издадена полица / също с номер /.

    Набери си едно от горните телефончета на централата на Граве и питай това валидна полица ли е съгласно попълненото заявление, понеже Граве не се предлага само от един брокер в БГ и нямам идея за кого говориш и какво ти е дал точно като документи.

    По принцип не е прието да се прескача консултанта ти / в частност партньора на Застрахователя /, но дори да ти кажат да се обърнеш към него, им поискай телефон, макар че не вярвам да нямаш визитка с координати.

    Ако искаш звънни и на папата, ама едва ли ще ти свърши работа

    Ай, поздрави и успех!

    П.П. После да не забравиш да ни кажеш какво са ти отговорили от компанията, че малко "цапаш" имиджа на определен Застраховател така, комплект с брокер Х / който е там /.

    Коментар


    • Здравей Marandi,

      не правя нито реклама, нито анти-реклама!

      аз не се оплаквам от тяхното отношение, от не изпълнени условия и т.н.

      питам за практиката при този застраховател, и при този тип застраховки!

      явно само аз намирам за не съвсем нормално да нямам оригинален подпис и печат.

      ако може да ми отговориш на моя въпрос, ще съм благодарна.

      Коментар


      • Деси,

        ти реклама или анти-реклама правиш сега, че не "стоплям"?

        Вместо да зъркаш на тоя и оня, че и адвокати .... хохохохоо

        тел. Животозастраховане - Граве
        +359 2 9811365,9806358,9890044

        Попълнила си заявление, на което трябва да имаш номер, после ти е издадена полица / също с номер /.

        Набери си едно от горните телефончета на централата на Граве и питай това валидна полица ли е съгласно попълненото заявление, понеже Граве не се предлага само от един брокер в БГ и нямам идея за кого говориш и какво ти е дал точно като документи.

        По принцип не е прието да се прескача консултанта ти / в частност партньора на Застрахователя /, но дори да ти кажат да се обърнеш към него, им поискай телефон, макар че не вярвам да нямаш визитка с координати.

        Ако искаш звънни и на папата, ама едва ли ще ти свърши работа

        Ай, поздрави и успех!

        П.П. После да не забравиш да ни кажеш какво са ти отговорили от компанията, че малко "цапаш" имиджа на определен Застраховател така, комплект с брокер Х / който е там /.

        Коментар


        • Застрахователна полица Живот - Граве

          Здравейте,
          Интересува ме дали някой има сключена застраховка Живот към Граве, и дали на полицата има оригинален печат и подпис на застрахователя?
          Имам застраховки имущество, ГО и автокаско, и на полиците имам оригинални печати и подписи на застрахователните компании. Сега сключвам застраховка живот към Граве, и полицата е принтирана, със сканирани подписи и печат. попитах брокера - така им било разрешено от КФН; а и управителя на дружеството не може да подписва всички полици. Аз не държа управителя да се разпише, може и да е упълномощено за тази цел лице, което има право да сключва тези застраховки. аз се обадих на инфо-телефона към КФН и те ми отговориха, че няма такова нещо, и трябва да имам син подпис и печат на полицата. а в общите условия пише, че при събитие трябва да представя оригиналната полица.
          Другото е, че моята "оригинална" полица се различава с копието за застрахователя само по това, че на неговия екземпляр има надпис "копие". на моя екземпляр не пише дори и оригинал. а се иска аз да го подпиша лично.
          Говорих с адвокат - и той, както КФН е на мнение, че трябва да има оригинален печат и подпис, а не сканирани.
          Бихте ли ми казали дали и защо е такава практиката при тази компания?
          И дали другите компании слагат оригинални подпис и печат на полиците си?
          Замислила съм се, да се откажа от тази компания, ако не ми подпечатат и подпишат моя екземпляр.
        Working...
        X