IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
    Не ти е била много голяма ЗС. Хайде време е да преразгледаш сумите и да си направиш още една.
    Е нали ти казах каква е - 50000 еврака злополука. Колкото ако се гътна малкият да си стъпе на краката За колко кинти се връткат педали?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
      декларира си екстремният спорт, може да скача редовно с парашут или да кара зимата сноуборд по необработени писти. Има решение, стига да си плати, както ако ходи на ски в Австрия.Повече подробности на място в офиса и в полицата няма дребен шрифт.
      Ако някъде има останал дребен шрифт, предложи на шефовете да "подаряват" лупа към застраховката /те да си я калкулират в цената, де/...
      If something inspires you, follow it! Henry Ford

      Коментар


      • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
        Колко му платихте за палеца, или той тъкмо си е провирал пръстите, за да си вземе полицата - и вратата го е рязнала, затова е останал без застраховка?
        Този нямаше застраховка , но в последствие си направи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          ъммм, мен никой не ме кара да връткам педалите Само пиках в чашка, взеха ми кръв вързаха ми джици, мериха кръвно и тва беше
          Не ти е била много голяма ЗС. Хайде време е да преразгледаш сумите и да си направиш още една.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
            Ееее налагало ми се е да свестявам бременна и да спасявам одрезан палец от асансьор, а в Пирогов само да го зашият.

            Колко му платихте за палеца, или той тъкмо си е провирал пръстите, за да си вземе полицата - и вратата го е рязнала, затова е останал без застраховка?
            If something inspires you, follow it! Henry Ford

            Коментар


            • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
              Поне застрахователите, които уважават себе си..., но има и други, които гледат да докопат парите, след което да откажат обезщетение, защото някой "не бил чел дребните буквички"...

              Все пак, не са само рисковите класове, май... Има и други подробности при повишен риск /нямам предвид екстремни спортове/ - но това, ако ти се падне такъв...
              декларира си екстремният спорт, може да скача редовно с парашут или да кара зимата сноуборд по необработени писти. Има решение, стига да си плати, както ако ходи на ски в Австрия.Повече подробности на място в офиса и в полицата няма дребен шрифт.

              Коментар


              • ъммм, мен никой не ме кара да връткам педалите Само пиках в чашка, взеха ми кръв вързаха ми джици, мериха кръвно и тва беше

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                  Ооооо ела в офиса, когато намериш време и ще ти изготвя най-добрият за теб вариант.

                  Не се и съмнявам...., само си мисля, дали не съм те виждал някъде. Да не се окаже, че сме добри познати...

                  Познавам доста застрахователи в различни компании.

                  Хайде, говорете си по същество с хората - да не ти изземвам времето за консултация...
                  If something inspires you, follow it! Henry Ford

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                    Случвало ли се е някой да припадне в ръцете ти? Ако - не, все пак знаеш ли да правиш изкуствено дишане?
                    Ееее налагало ми се е да свестявам бременна и да спасявам одрезан палец от асансьор, а в Пирогов само да го зашият.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                      Застраховките, не са като оная работа. Всеки с рак или хронично заболяване иска да си направи застраховка, но няма застраховател, който да му вземе парите.
                      Поне застрахователите, които уважават себе си..., но има и други, които гледат да докопат парите, след което да откажат обезщетение, защото някой "не бил чел дребните буквички"...

                      Все пак, не са само рисковите класове, май... Има и други подробности при повишен риск /нямам предвид екстремни спортове/ - но това, ако ти се падне такъв...
                      If something inspires you, follow it! Henry Ford

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                        С тоя велоергометър малко си биеш дузпата, защото, ако ми кажеш някаква стойност, а аз направя повече, тогава задължително ще искам да мина в по-ниска рискова група и дори да ми направиш отстъпка от дължимата месечна вноска...

                        ... но ти това ГО НЕ можеш на своя глава...
                        Ооооо ела в офиса, когато намериш време и ще ти изготвя най-добрият за теб вариант.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                          Не чакам ги пред вратата, да им взема изследванията и да им кажа да не бързат да пият вода, след като са се поизморили.
                          Случвало ли се е някой да припадне в ръцете ти? Ако - не, все пак знаеш ли да правиш изкуствено дишане?
                          If something inspires you, follow it! Henry Ford

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                            Ти с всички бъдещи клиенти ли въртиш педалите, или само ги държиш за ръката, ако са от по-плашливите от големите деколтета на мед.сестрите?
                            Застраховките, не са като оная работа. Всеки с рак или хронично заболяване иска да си направи застраховка, но няма застраховател, който да му вземе парите.

                            Коментар


                            • С тоя велоергометър малко си биеш дузпата, защото, ако ми кажеш някаква стойност, а аз направя повече, тогава задължително ще искам да мина в по-ниска рискова група и дори да ми направиш отстъпка от дължимата месечна вноска...

                              ... но ти това ГО НЕ можеш на своя глава...
                              If something inspires you, follow it! Henry Ford

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                                Ти с всички бъдещи клиенти ли въртиш педалите, или само ги държиш за ръката, ако са от по-плашливите от големите деколтета на мед.сестрите?
                                Не чакам ги пред вратата, да им взема изследванията и да им кажа да не бързат да пият вода, след като са се поизморили.

                                Коментар

                                Working...
                                X