IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застраховка за пътуване в Чужбина и зъболечение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
    При застраховката обикновено се покриват повече рискове, вкл. спешно зъболечение.
    Трябва да се прочетат добре условията.
    Чакай сега. Би ли дефинирал "спешно зъболечение"? Не си си оправил кариеса, който гние от 1 година и сега те боли зверски? Тук вината е твоя/моя. Виж, ако се възпали мъдрец съм по-съгласен, но за кариес няма как застрахователя да ти плати лечението в общия случай.Има компании, които предлагат и "спешно зъболечение", разбира се, но са малко. Съветът ми е - четете си ОУ преди да купите полица и задължително си правете такива полици, дори и да изпозвате картата.

    Коментар


    • При застраховката обикновено се покриват повече рискове, вкл. спешно зъболечение.
      Трябва да се прочетат добре условията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Според мен това , което предлагат застрахователните компании покрива същите рискове, както и ЕВРОПЕЙСКАТА ЗДРАВНООСИГУРИТЕЛНА КАРТА ...
        http://www.ezok.bg/general_info.html
        И си прав, и не си ...

        Това лечение се предоставя в съответствие с правилата на посещаваната от Вас държава - членка, а направените разходи се възстановяват съгласно прилаганите в тази държава тарифи. Например, ако медицинската помощ в посещаваната от Вас държава е безплатна, вие също имате право на безплатна помощ при представяне на своята карта или еквивалентен документ.

        Коментар


        • Според мен това , което предлагат застрахователните компании покрива същите рискове, както и ЕВРОПЕЙСКАТА ЗДРАВНООСИГУРИТЕЛНА КАРТА ...
          http://www.ezok.bg/general_info.html
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            застраховат се само случайни събития.
            В някакъв смисъл е така - кой ще ти застрахова кожата, ако си болен от рачец в последен стадий? Или къщата кой ще ти застрахова, ако тя гори в моментът?

            По-точно - застраховат се не случайни, но: вероятни събития.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • застраховат се само случайни събития.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                Една приятелка си счупи крака и застраховката пое лечението !
                Ного ясно, че.

                Ърни Чегевара е комунист и затуй не вярва в застрахователите и човекозастрахователите.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Поема грънциии... Трябва да докажеш, че е било спешно. А това никога не можеш го доказа! Тези застраховки са пълен ташак. Единственото на което можеш да се надяваш при така застраховка е ако хвърлиш топа в чужбина да платят част от разходите по транспорта на тялото до България... Част от разходите!
                  Виждам и по тази тема се изказваш безумно неподготвен ...

                  До автора - някои компании покриват зъболечение, други само остър стоматит, малко повече трябва да поровиш из ОУ. Като цяло задължение на клиента е да поддържа джуката си в добро състояние.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Имам познати, които работят там от 15 г на ПОСТОЯНЕН договор....
                    Като се върнат през лятото в БГ си правят зъбите ТУК...
                    Защо ли ?
                    Познатите в Англия не могат да се сравнят със стотиците и хилядите амуджи, които милеят за майка Туркията, обаче когато става въпрос за лечение отскачат за един-два бързи кариеса и някоя друга манипулация в така омразната България. Ползват се активно и от почивки по лечебни станции, за които възможности нашите пенсионери са в неведение. Изстрадалите сънародници, които се активизират само за избори и келепир са налазили в момента всички станции по морета и планини и щедро черпят от осигурителната ни система. Който както се уреди.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Поема грънциии... Трябва да докажеш, че е било спешно. А това никога не можеш го доказа! Тези застраховки са пълен ташак. Единственото на което можеш да се надяваш при така застраховка е ако хвърлиш топа в чужбина да платят част от разходите по транспорта на тялото до България... Част от разходите!
                      Една приятелка си счупи крака и застраховката пое лечението !
                      ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Поема, ако е спешно.
                        Поема грънциии... Трябва да докажеш, че е било спешно. А това никога не можеш го доказа! Тези застраховки са пълен ташак. Единственото на което можеш да се надяваш при така застраховка е ако хвърлиш топа в чужбина да платят част от разходите по транспорта на тялото до България... Част от разходите!
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Имам познати, които работят там от 15 г на ПОСТОЯНЕН договор....
                          Като се върнат през лятото в БГ си правят зъбите ТУК...
                          Защо ли ?
                          Защото на запад претупват нещата и няма добри зъболекари.
                          ГДБОП- гражданско движение за борба с организираната политическа престъпност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                            Здравейте,

                            Предстои ми тримесечно пътуване до Англия.
                            Въпроса е застраховката за пътуване в чужбина поема ли разход за зъболечение?
                            Благодаря.
                            Поема, ако е спешно.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Имам познати, които работят там от 15 г на ПОСТОЯНЕН договор....
                              Като се върнат през лятото в БГ си правят зъбите ТУК...
                              Защо ли ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dordje Разгледай мнение
                                Здравейте,

                                Предстои ми тримесечно пътуване до Англия.
                                Въпроса е застраховката за пътуване в чужбина поема ли разход за зъболечение?
                                Благодаря.
                                Зависи от застрахователя и асистанс компанията.
                                Провери преди да купиш застраховката. Също и условията за ползване в чужбина.

                                Коментар

                                Working...
                                X