IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 1.08.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shpono Разгледай мнение
    За казване на ИСТИНАТА не се пенсионира нито се линчува.
    Знам, че другарите ги боли от истината и предпочитат напудреното лицемерното плюнчене на хора като виГЕЙнин и серголета, но някой хора казват истината такава каквато е, без значение, че на някой не му харесва.
    ако ти си циганин - ок, прави са думите ти
    Ако не си - си Продажник!

    Това, че ГЕРБ се опита да циганизира нацията, осигурявайки си евтин електорат и посредник на далаверите в контрабнадата, това не означава, че в България не живеят достойни хора, които все още си обичат Родината!

    Коментар


    • Обществото отдавна е определило категорията

      червени боклуци!

      Не става въпрос за мен, а за всеки, който намира себе си в нея!
      Дотук никой освен теб не се обади. Честито!
      Yeah

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        В някои страни тези """политици""" вече щяха да са пенсионирани, ако не линчувани:

        Бойко Борисов недоволен от лошия човешки материал в България
        http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/...shki_material/

        "По мое време г-н Борисов направи голяма грешка. Какво направи той – на него му трябваше медиен комфорт. Това са на Доган вестници. Ако смятате, че този фес не ви управлява, селски от Дръндар – то това ви е нацията на 1300 години, да ви е.а циганската нация – това го напишете, ама няма да посмеете."

        http://www.mediapool.bg/parite-na-do...ews209632.html
        За казване на ИСТИНАТА не се пенсионира нито се линчува.
        Знам, че другарите ги боли от истината и предпочитат напудреното лицемерното плюнчене на хора като виГЕЙнин и серголета, но някой хора казват истината такава каквато е, без значение, че на някой не му харесва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение

          Аз говорех за "наглите комунистически крадци", който окрадоха еврофондовете, че трябва да се скрият в миша дупка, интересно защо се припозна точно ти ?
          именно и това ти показвам с таблички и линкове за инфо

          Наглите комунистически крадци, които окрадоха еврофондовете, включват - ГЕРБ и БСП

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Не съм нито крадец, нито обвързана с партия, така че, забрави да ми нареждаш за какво да говоря и какво не
            А как така се припозна тогава???

            Аз говорех за "наглите комунистически крадци", който окрадоха еврофондовете, че трябва да се скрият в миша дупка, интересно защо се припозна точно ти ?
            Don't work hard, work smart!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
              ...
              А най приляга на червените боклуци да говорят за усвояване на евросредства, по тяхно време фондовете към България обикновено биват блокирани!
              себе си към коя категория боклуци причисляваш

              Бойко Борисов недоволен от лошия човешки материал в България
              http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/...shki_material/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Днес дали има някакъв протест че правя сметка да скокна до Орлов мост, дали знаете дали купона продължава след 22.00ч....... Писна ми на дедовия от тоз Електронен начин на живот, дотук имаме ... Електронни протестиращи, Електронно правителство, сега требе да се преборим и за Електронен президент, че като гледам Ухилената Ирландска пастирка може да спести бюджета некои леф......

                Пичове сериозно има ли купон на ОМ след 22ч, мерси предварително за инфото!
                Нещо си се пообъркАл - ваш'те момичета са на пилоните при НДК, там ви е купонът!



                Don't work hard, work smart!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                  Като стане дума за Европейски фондове, наглите комунистически крадци трябва да се подредят в колонка начело с плъха Сергей и да се скрият в най-дълбоката миша дупка!
                  Мишка си ти
                  Не съм нито крадец, нито обвързана с партия, така че, забрави да ми нареждаш за какво да говоря и какво не

                  Какви са тия 38% усвоени средства, че те повечето програми приключват...

                  Какво ще рече туй???

                  Че пропиляхте шанса на България да инвестира в икономиката си повече пари и да не бъде само ДОНОР на ЕС

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Днес дали има някакъв протест че правя сметка да скокна до Орлов мост, дали знаете дали купона продължава след 22.00ч....... Писна ми на дедовия от тоз Електронен начин на живот, дотук имаме ... Електронни протестиращи, Електронно правителство, сега требе да се преборим и за Електронен президент, че като гледам Ухилената Ирландска пастирка може да спести бюджета некои леф......

                    Пичове сериозно има ли купон на ОМ след 22ч, мерси предварително за инфото!
                    Има!
                    Гледай да не закъснееш и си носи вазелин...
                    Помагал казват потърпевши..

                    Коментар


                    • Днес дали има някакъв протест че правя сметка да скокна до Орлов мост, дали знаете дали купона продължава след 22.00ч....... Писна ми на дедовия от тоз Електронен начин на живот, дотук имаме ... Електронни протестиращи, Електронно правителство, сега требе да се преборим и за Електронен президент, че като гледам Ухилената Ирландска пастирка може да спести бюджета некои леф......

                      Пичове сериозно има ли купон на ОМ след 22ч, мерси предварително за инфото!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                        Затова ли вашият лидер Данчо Ментата вчера ревеше на Миков махмурлията "Обади се на Йовчев"....

                        Бял автобус ви преследва в живота. Скоро ще почуствате народната любов...
                        Стамба тия мисловни полуфабрикати и скечове дето ги изработвате в Кръжока и ги давате на Преброителите на делфини да дриск@т по форумите си ги заври на едно място дет няма слънце...

                        Каква любоф, какви 5 донги, вие не сте ф час Ве

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          Затова ли вашият лидер Данчо Ментата вчера ревеше на Миков махмурлията "Обади се на Йовчев"....

                          Бял автобус ви преследва в живота. Скоро ще почуствате народната любов...
                          Стамби ти на промоция ли ще бълваш глупости този месец.Щото кинтата свърши.Боце ви отеба вече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Не мога да се похваля с близките контакти на Цветелина Бориславова и Борисов с Доган ...
                            Крадецът вика дръжте крадеца. Червените обвиняват опонента за собствените си престъпления. Ех национални предатели...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Митовете и легендите на ГЕРБ падат като зрели круши...

                              Виждат се "в пъти повече усвоените средства от ЕС през мандата на ГЕРБ"
                              http://nozharov.blog.bg/politika/201...ariia-.1126691
                              http://www.vladislavnozharov.com/201...ъедин-3/

                              Излиза, че и след 4годишното "дясно" ръководене от ГЕРБ продължаваме да сме донори на ЕС - в абсолютни финансови потоци
                              Съни ти нима си вярвала на мутропростаците хвалипръцковци

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                                Ти за Доган нямаш право да приказваш. Червените простакеси от БСП играят кючек под зурлите и тъпаните на ДПС в сараите. И така вече 20 години
                                Не мога да се похваля с близките контакти на Цветелина Бориславова и Борисов с Доган ...

                                Коментар

                                Working...
                                X