IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврофондове за финансиране...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЕС обобщи всичко в един сайт
    А това е сайта на ПРСР

    Коментар


    • Първоначално изпратено от beinsa Разгледай мнение
      имам идея да превърна наследствена къща в малък семеен хотел..някои мойе ли да ми каже по-подробно как то4но става финансирането от еврофондовете..и има ли изобщо линия да кандидадствам..
      темата е вече достатъчно стара, но все пак ако имаш желание, драсни едно лично съобщение...
      интериорни врати, входни врати, кухни, врати, врати цени

      Коментар


      • Може и по 311
        http://www.dfz.bg/bg/programa-za-raz...sure_311/-311/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivanpetrov1987 Разгледай мнение
          Здравейте!
          Може би е в мен вината, но не мога да намеря конкретна информация за финансиране на проект за фотоволтаични панели. Ще съм благодарен, ако някой може да ми помогне.
          Благодаря предварително!
          Мярка 312 по Програмата за развитието на селските райони.
          В наредбата към мярката е описано всичко.
          Желая Ви успех, но от сега Ви препоръчвам да се въоръжите с търпение
          Хубав ден!!
          http://www.dfz.bg/bg/programa-za-raz...i/measure_312/
          Last edited by tnm; 22.08.2011, 15:44.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Здравейте!
            Може би е в мен вината, но не мога да намеря конкретна информация за финансиране на проект за фотоволтаични панели. Ще съм благодарен, ако някой може да ми помогне.
            Благодаря предварително!
            врати [url=http://www.metalnivratibg.com/%D0%B1%D0%BB%D0%B8

            Коментар


            • Първоначално изпратено от destiny x Разгледай мнение
              Грешиш.

              "Бумащината" , както я наричаш ти са доста важни документи. И повярвай ми има http://www.investor.bg/subscriptionsзначение кой ти подава документите и какво съдържат те. Не става въпрос за пари, а за опит и компетентност. Документите на хора с доказана ефективност са с приоритет.

              Никой няма да приеме идеята ти за рентабилна ако не е преведена в подходящия вид за администрацията, която ще я преглежда. Много вероятно е да ти върнат документите на няколко пъти и обикновено това става чрез писма, с което самата процедура по осъществяването на проекта се забавя.

              Сигурно е така. Но за да може за ббъдеще и моите проекти да са с доказана ефективност трябва да започна от някъде
              За това и не бързах да подам "буламача", който представлява проекта ми сега,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас Разгледай мнение
                Не успях да стигна до тази, която приема документи. Но нали все пак трябва да има някой, който да може да отговори на въпроси като как, къде, кога? Това е най-естественото и нормално нещо. Останалото е мижи да те лажем - менте държавност.
                Та, къде е точното място, и къде е точната информация за четене?
                Зависи за какво ти трябва финансиране. В случая тука говорят за селски туризъм и това е Програмата за Развитие на Селските Райони, която е към земеделското министерство.
                Има най-различни програми,обхващащи различни сфери и към различни министерства. Как да ти кажа къде да четеш, като не знам какво ше правиш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                  Зависи къде си отишъл.и пак повтарям, ТРЯБВА ДА СЕ ЧЕТЕ. Той срокът за подаване на проектите беше 1 месец. естествено че ще те отреже,тъй като е ясно че отиваш да питаш КАК да стане????
                  Ти какво би отговорил,ако при тебе дойде такъв човек. Тя е там за да ПРИЕМА документи,а не да ти обяснява как да стане. КАК да стане е твоя работа,теб като де е домързяло да си ИЗЯСНИШ въпроса, който задаваш,смяташ ли че тя вместо да чете вестник,т.е. тя да мързелува,ще се хване да ти свърши работата.
                  Не успях да стигна до тази, която приема документи. Но нали все пак трябва да има някой, който да може да отговори на въпроси като как, къде, кога? Това е най-естественото и нормално нещо. Останалото е мижи да те лажем - менте държавност.
                  Та, къде е точното място, и къде е точната информация за четене?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Johanna Разгледай мнение
                    Консултанти... Лобисти...

                    Абе, вярно - нова съм в тази сфера, но не ми звучи правилно да се пръскат толкова пари за нещо, което може да остане нереализирано...

                    Човек с достатъчно желание и малко помощ от вече преминали по този път, би могъл да създаде нелош проект.

                    По мое мнение проекта е идея. А идеята не е на консултанта или лобиста. глупаво е ти да си направил по-трудното, да създадеш идеята, а някой просто да свърши бумащината....

                    Това естествено е само мое мнение. Колкото до лобирането, то в България е доста криво разбрано и интерпретирано главно чрез финикийски знаци...
                    Грешиш.

                    "Бумащината" , както я наричаш ти са доста важни документи. И повярвай ми има значение кой ти подава документите и какво съдържат те. Не става въпрос за пари, а за опит и компетентност. Документите на хора с доказана ефективност са с приоритет.

                    Никой няма да приеме идеята ти за рентабилна ако не е преведена в подходящия вид за администрацията, която ще я преглежда. Много вероятно е да ти върнат документите на няколко пъти и обикновено това става чрез писма, с което самата процедура по осъществяването на проекта се забавя.
                    if u don't know...now u know

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас Разгледай мнение
                      Само преди 2 седмици ходих в една държ. институция да питам и аз по въпроса. Една другарка беше болезнено откровена и ми каза: Проекти-колкото щеш, пари-нема. Мислиш ли, че ако ги имаше някой от нас щеше да е още тук? Цитирах дословно.
                      Зависи къде си отишъл.и пак повтарям, ТРЯБВА ДА СЕ ЧЕТЕ. Той срокът за подаване на проектите беше 1 месец. естествено че ще те отреже,тъй като е ясно че отиваш да питаш КАК да стане????
                      Ти какво би отговорил,ако при тебе дойде такъв човек. Тя е там за да ПРИЕМА документи,а не да ти обяснява как да стане. КАК да стане е твоя работа,теб като де е домързяло да си ИЗЯСНИШ въпроса, който задаваш,смяташ ли че тя вместо да чете вестник,т.е. тя да мързелува,ще се хване да ти свърши работата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас Разгледай мнение
                        Само преди 2 седмици ходих в една държ. институция да питам и аз по въпроса. Една другарка беше болезнено откровена и ми каза: Проекти-колкото щеш, пари-нема. Мислиш ли, че ако ги имаше някой от нас щеше да е още тук? Цитирах дословно.
                        Хех, че ние за какво да се трепем тогава?!

                        Коментар


                        • Само преди 2 седмици ходих в една държ. институция да питам и аз по въпроса. Една другарка беше болезнено откровена и ми каза: Проекти-колкото щеш, пари-нема. Мислиш ли, че ако ги имаше някой от нас щеше да е още тук? Цитирах дословно.

                          Коментар


                          • Консултанти... Лобисти...

                            Абе, вярно - нова съм в тази сфера, но не ми звучи правилно да се пръскат толкова пари за нещо, което може да остане нереализирано...

                            Човек с достатъчно желание и малко помощ от вече преминали по този път, би могъл да създаде нелош проект.

                            По мое мнение проекта е идея. А идеята не е на консултанта или лобиста. глупаво е ти да си направил по-трудното, да създадеш идеята, а някой просто да свърши бумащината....

                            Това естествено е само мое мнение. Колкото до лобирането, то в България е доста криво разбрано и интерпретирано главно чрез финикийски знаци...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                              Те тези които лобираха,налЕ ги обвиниха и уволниха Можеш и без да даваш пари, ама трябва да четеш и да се занимаваш.
                              Може и да са ги уволнили,но така се получава вакуум,отваря се свободна ниша и тя веднага се запълва с някой друг,така или иначе корупцията си остава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от destiny x Разгледай мнение
                                Консултантът е нужен и за лобиране , а не само за входиране на документи и управление на проекта.

                                Успех
                                Те тези които лобираха,налЕ ги обвиниха и уволниха Можеш и без да даваш пари, ама трябва да четеш и да се занимаваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X