IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Европейски пари за бизнес

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Безплатна регистрация на ЕООД и ООД до края на август!

    Запишете се до 31.08.2019 г. за безплатни консултации за стартиране на бизнес и нашият екип ще осигури всички необходими юридически и финансови ресурси за регистрация на Вашата фирма. Възможността е насочена към младежи от 18 до 29 години.

    За допълнителна информация ще очакваме да се свържете с нас на долупосочените контакти.

    Александър Стоянов
    КК “Зарев, Георгиев и партньори”
    тел. 0898 35 90 50
    a.stoyanov@zandg-consultants.eu

    Коментар


    • Брей,много мераклии за ортаци с Дявола.....Някои даже се хвалят,мислейки си, че е привилигегия да Го дърпат за опашката!Нищо - скоро всички ще разберем колко е Зъл и Черен,сещайки се за крилата фраза от финала на "Немили-недраги" : "Бедни,бедни Македонски - защо не умря при Гредетин.."
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        гУлем си, поздравления
        Ако не се бях самобанирал от виртуалната, щях да те черпя едно там.
        Наздраве
        ???
        Що бре ? Не сме квалитетни ли ?
        Кът пием ракия а не 18 г Джейсъмче, да не сме ахмаци или простаци ?

        пп Глей как ще сгази лука и омачка руколата тоз човек !!!
        пп За довечера да си приготвил домашна отлежала ( поне 10г в буре ) ракия !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Дали ще го черпиш сега или януари за рождения ден на щерките ... или февруари за твоя рожден ден, виртуалната няма да ти се размине.
          И ти си права
          Айде, че не остана до празниците и освинването - сори за офтопика
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Стига с тези пари под масата бре....
            Сега се обажда фирма и пита дали имам желание да се включа в европейски проект с някакво финансиране - обучение на хора, оборудване, ремонт и т.н.
            Чиче, всеки месец, поне по две покани имам...ама реална работа - само от един човек. Та...сам смятай.
            Майничка, ако идеята е само "усвояване", мисля, леко си сгрешил мястото и хората. Тук сме само трудови капиталисти ;-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              гУлем си, поздравления
              Ако не се бях самобанирал от виртуалната, щях да те черпя едно там.
              Наздраве
              Дали ще го черпиш сега или януари за рождения ден на щерките ... или февруари за твоя рожден ден, виртуалната няма да ти се размине.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Тва не е почивка а семинар...
                гУлем си, поздравления
                Ако не се бях самобанирал от виртуалната, щях да те черпя едно там.
                Наздраве
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Тва не е почивка а семинар...
                  Извинете, извинете! Грешката е моя.

                  П.П. Кога си праф, не мога да кажа на черното бяло.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Стига с тези пари под масата бре....
                    Сега се обажда фирма и пита дали имам желание да се включа в европейски проект с някакво финансиране - обучение на хора, оборудване, ремонт и т.н.
                    Ми звънят на паралиите бе чиче ... уважават те един вид ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Със сигурност знам, че е имало почивка на Малдивите за определени отговорни лица. Но консултантската фирма, която ползвах имаше доста одобрени проекти. Така че, вероятно тупурдията си е заслужавала.
                      Тва не е почивка а семинар...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Узаконеният е ясен ... колко под масата горе долу , да зная дали си струва главоболието ...
                        Стига с тези пари под масата бре....
                        Сега се обажда фирма и пита дали имам желание да се включа в европейски проект с някакво финансиране - обучение на хора, оборудване, ремонт и т.н.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Узаконеният е ясен ... колко под масата горе долу , да зная дали си струва главоболието ...
                          Със сигурност знам, че е имало почивка на Малдивите за определени отговорни лица. Но консултантската фирма, която ползвах, имаше доста одобрени проекти. Така че, вероятно тупурдията си е заслужавала.
                          Last edited by tnm; 17.12.2017, 21:47.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ако ползваш консултантска фирма - от 3 до 5% от стойността на проекта им даваш. Рушветът по горните етажи си е тяхна работа.
                            Узаконеният е ясен ... колко под масата горе долу , да зная дали си струва главоболието ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              А що не вземе някой да сподели , колко процента аджеба е рушветът ?
                              Ако ползваш консултантска фирма - от 3 до 5% от стойността на проекта им даваш. Рушветът по горните етажи си е тяхна работа.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                А що не вземе някой да сподели , колко процента аджеба е рушветът ?
                                Шегуваш се. Нито стотинка.

                                Коментар

                                Working...
                                X