IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идва ли краят на долара ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin

    Ми той се счупи от ръстове бе Ама кво ти пука, нямаш от тия.
    Да трупам ли? Не, не ми трябват. Винаги, мога да купя нужните ми макар че, тук всичко се продава по курса за деня.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
      Има нещо много гнило в това всичко да се търгува в долари.
      Тези които ги печатят могат да си печатят колкото си искат, а това само по себе си значи , че си печатят петрол, газ, злато и всичко друго.
      Всяко нещо трябва да си има цена която по никакъв начин не е свързана с долара.

      Мисля, че скоро идва краят на това безумие.
      Може би и войната в Украйна се води точно за да се сложи край на това нещо.
      А вие какво мислите?
      Няма нужда да изчезва тотално. Стига му да падне под 50% .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
        Има нещо много гнило в това всичко да се търгува в долари.
        Тези които ги печатят могат да си печатят колкото си искат, а това само по себе си значи , че си печатят петрол, газ, злато и всичко друго.
        Всяко нещо трябва да си има цена която по никакъв начин не е свързана с долара.

        Мисля, че скоро идва краят на това безумие.
        Може би и войната в Украйна се води точно за да се сложи край на това нещо.
        А вие какво мислите?
        BIS announces Renminbi Liquidity Arrangement

        Коментар


        • ЕС и САЩ да си вържат валутите към Кувейтски динар а може и Български лев.
          Валутният съвет е изобретение на Британската империя – първият валутен съвет е въведен на остров Мавриций през 1849 г. До днес е имало над 70 валутни съвета, предимно в британските колонии и в някои други малки страни и територии. Целта на установяването им е да се предостави стабилна и конвертируема валута (в случаите на британските колонии това е британската лира) без да се поемат разходите при замяна на националните пари с чужди банкноти и монети. Обикновено след извоюване на независимостта на колониите валутните съвети са прераствали в централни банки.

          Коментар


          • Идва ли краят на долара ?

            Има нещо много гнило в това всичко да се търгува в долари.
            Тези които ги печатят могат да си печатят колкото си искат, а това само по себе си значи , че си печатят петрол, газ, злато и всичко друго.
            Всяко нещо трябва да си има цена която по никакъв начин не е свързана с долара.

            Мисля, че скоро идва краят на това безумие.
            Може би и войната в Украйна се води точно за да се сложи край на това нещо.
            А вие какво мислите?
            Форекс блог
          Working...
          X