IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идва ли краят на долара ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
    Няма такова животно като доларов индекс. Това си е просто двойката долар-евро...
    Защото еврото е 57% в този индекс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

      Няма такова животно като доларов индекс. Това си е просто двойката долар-евро...

      https://ibb.co/VLpcYQ5
      Следват се индексите, но има леко отклонение сякаш [1].
      Иначе, нищо не е вечно. Но някой неща ни надживяват Помня дядовците ми в соца как си кътаха доларите, все едно са злато. Помня и погледа на баща ми, когато гръмнаха бамките 96-та и вместо долари му върнаха шума. И аз като татко, но 14-та с КТБ. Докато има толкова много хора по света, които имат такова отношение към долара, той ще е жив. В деня, в който хората загубят вяра в долара, ще го копаме.

      [1]

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        Доста "адекватно" заглавие е избрал автора на темата
        Няма такова животно като доларов индекс. Това си е просто двойката долар-евро...

        https://ibb.co/VLpcYQ5
        Last edited by antani; 12.10.2022, 22:28.

        Коментар


        • Not yet.

          Коментар


          • Доста "адекватно" заглавие е избрал автора на темата

            https://tvc-invdn-com.investing.com/...e5e26021db.png

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение


              Активите на Търговските Банки в Китай:
              1)
              - в края на януари 2006г. бяха 37,687.494 МИЛИАРДА юана или ПО-МАЛКО ОТ 38 ТРИЛИОНА юана или ПО-МАЛКО ОТ 3.9 ТРИЛИОНА евро (в края на януари 20026 според Централната Банк на Китай еврото беше 9.8447 юана)
              2)
              - в края на май 2022г. бяха 359,304.866 МИЛИАРДА юана или ПОВЕЧЕ ОТ 359 ТРИЛИОНА юана или НАД 50 ТРИЛИОНА евро (в края на май 2022г. според Централната Банка на Китай еврото беше 7.1747 юана)





              http://www.pbc.gov.cn/eportal/fileDi...07/2006S06.htm
              http://www.pbc.gov.cn/eportal/fileDi...6023784208.htm
              https://www.chinamoney.com.cn/english/bmkcpr/?tab=2
              Съгласен,за 15 години Китаи напечата много пари-НО,за разлика от Европа и Америка които ги изядоха и изпиха Китаи ги вложи в фабрики пътища влакове ,и успя хем да напечата хем да запази Юана стабилен,тоест произвеждаше и изнасяше.
              Вдигна доходите на огромна част от нацията вместо да създаде олигарси които купуват футболни отбори,не че и там няма корупция , но като разстреляха няколко за назидание и работата кротна.
              Ето такава система бих искал да видя в България а не поредните продажни подставени лица които ни "Оправят"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от analog


                Tъкмо се притеснявах че съветската фармация е изпаднала в амок, а те произвеждали още. Сигурно вазелина го предписват като предпочитана алтернатива на западните лекарства.
                То една права лопата е за предпочитане пред западните лекарства. Добре че ги има ветеринарните аптеки. Бас, че поне половината от оборот го правят от животни на два крака.

                Коментар


                • Моля, пишете по темата.

                  Коментар


                  • Понеже не функционира VTB в софия - само изтъргуваха БТК и го затвориха, остана вулвакон. А понеже от догодина и плащанията за нефта минават на рубли, на Урсулиците съвсем им се отщя и се наредиха при саудитците, а там ги минават пак с руска маз.

                    Коментар


                    • А чичко още да те питам: (размърдай мозъка си). Защо руснаците не ползват рублата към посолството си в България

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin

                        отпускам ти $0.1 да изкреташ днеска, от утре нямаш Интернет вече - няма да липсваш на никого
                        Ей ся веки, ме уплаши. Стресиран съм, сън не ме лови...
                        Last edited by Pyramid; 06.07.2022, 20:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Русофилчетата могат да го заменят с първите каменни монети...

                          и без това Путин натам ги е запътил - back to the stone age!

                          Хартия за рубльоци нема да има ! действайте ...

                          хро̀мел

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            4-5 години, вероятно даже по-малко. Аз съм почти изцяло в долари в момента.
                            След 4-5 години нищо подобно не се очаква. Напротив, очакваме силно консервативен конгрес в САЩ, както и вероятен де Сантис за президент. Плюс това отрязане на финансирането на Китай като следствие от горното. Китай с невъзможност да се снабдява директно с долари и ще се наложи да наддава на посреднически пазари за непокрити долари. 4-5 години долара ще изкара поне в рейнджа на последната година. Сега верно понапълниха Фед със демократични икономически-неграмотни калинки но техния глас все още е незначителен. Чак след края на следващия президент евентуално ще се хване корен дивия комунизъм в САЩ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              4-5 години, вероятно даже по-малко. Аз съм почти изцяло в долари в момента.
                              Хубу. Аз съм в евро .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ангажирайте се със срок, Ваше благородие
                                4-5 години, вероятно даже по-малко. Аз съм почти изцяло в долари в момента.

                                Коментар

                                Working...
                                X