IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корона вируса , мярка за спиране на идващата икономическа криза

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега американците ще започнат да изкупуват европейски компании. Това според вас не е ли заговор на рептилите.
    Форекс блог

    Коментар


    • "Пандемията" е алиби за новото преразпределяне на ресурси. Това, впрочем, е и елегантна причина за спиране на бежанския поток.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение
        Как до сега никой не спомена, че това е конспирация на рептилите ильоменати, които с вируса предизвикват криза за да се спасят от още по-голяма криза.
        Не в вярно това. Аз съм го писал това за рептилите и илюминатите.
        Даже и за демона Сорос съм писал.
        Това е тяхна работа.
        Форекс блог

        Коментар


        • За съжаление се стигна до тук. Вчера, СЗО обяви коронавирусът за пандемия, а икономиката, че изпада в нива на рецесия.

          https://www.bbc.com/news/world-51839944

          Коментар


          • Как до сега никой не спомена, че това е конспирация на рептилите ильоменати, които с вируса предизвикват криза за да се спасят от още по-голяма криза.

            Вирусът ще изтрепе старците, децата са страничен ефект, но деца се правят.

            Избиването на старците ще подобри демографията и ще увеличи печалбите на рептилите ильоменати, печалбите на които зависят от това повече хора да са в работоспособна възраст и да им работят в корпорациите.
            Два прости метода за легално намаляване на данъците

            Коментар


            • Нещо пренебрегнахте , що тей ?

              Коментар


              • Темата „ Корона вируса , мярка за спиране на идващата икономическа криза”

                ми звучи като „Бензинът като противопожарна алтернатива”.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1
                  Ха! Мартениците в София тази година са няколко пъти по-скъпи, отколкото миналата и отколкото сме свикнали последните 30-40 години. Това ми казва, че наистина ги правят в Китай.
                  - - - - - - -

                  Съответно мисля да донеса мартеница на любимата ми, боядисвайки ташаците си в бяло и червено с червило.
                  Аз си пазя всичките 50 мартеници от миналата година. И така от 10 години. Количеството мартеници във Вселената е константа. Няма нужда да купуваш нови -- подарявай тези дети ти ги подаряват.

                  И ето така се разпръсква КОРОНАВИРУСА!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    И каква е далаверата? Ще унищожим 1/2 от света и ние ще властваме над НИЩОТО !?!?
                    Няма да унищожим нищо. Ще загинат няколко хиляди невинни китаичета, и ще се опита да спрат идващата криза.
                    А дали ще успеят ще видим.
                    Форекс блог

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      И каква е далаверата? Ще унищожим 1/2 от света и ние ще властваме над НИЩОТО !?!?
                      Ти пък кога си „властвал”, Хобота156 ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        И каква е далаверата? Ще унищожим 1/2 от света и ние ще властваме над НИЩОТО !?!?
                        Ще се гони зачистването на огромната маса дългове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                          Математическото очакване може да се прилага в тото или лотария но не при валутна търговия. Това няма нищо общо с темата.

                          Според мен САЩ и Сорос в момента са на голяма далавера от вируса.
                          И каква е далаверата? Ще унищожим 1/2 от света и ние ще властваме над НИЩОТО !?!?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Мъни - дали положителното математическо очакване на Матеев може да го отиграе вируса .
                            Математическото очакване може да се прилага в тото или лотария но не при валутна търговия. Това няма нищо общо с темата.

                            Според мен САЩ и Сорос в момента са на голяма далавера от вируса.
                            Форекс блог

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                              А ти, подозирам, мислиш за цената на панелките и как скоро ще се дават срещу бисквити
                              не подозирай, бъди сигурен на 100%, че именно на това се надява

                              Коментар


                              • [QUOTE=analog;n3543921]

                                "
                                Alexander Emric Jones is an American radio show host and far-right conspiracy theorist.

                                "
                                Francis Anthony Boyle - is a professor of international law at the University of Illinois

                                Коментар

                                Working...
                                X