IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://m.24chasa.bg/novini/article/7095830

    малко по конкретни "неща".....
    Last edited by al64ad; 11.10.2018, 20:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      ами тогава може да имигрираш в Русия, а пък ако въобще не искаш капитализъм - най-добре е в Северна Корея, сигурен съм че ще те приемат
      Помочко айде да не ми казваш да емигрирам.Вземай си багажа и у САЩ.Ако може веднага.

      Коментар


      • Франкфурт ще поеме разходите по прегледите и стрес тестовете, които ще се правят по нейните правила без модификации

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Айде да не се изказваш така.Аз апример не искам никаква еврозона и никакъв Шенген.Трябва и референдум за излизане от НАТО
          ами тогава може да имигрираш в Русия, а пък ако въобще не искаш капитализъм - най-добре е в Северна Корея, сигурен съм че ще те приемат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            Българите отдавна пропуснаха шанса си да изтъргуват нещо в замяна. Политическите мухльовци в България ако имаха смелост и компетентност, трябваше още преди години да договорят със страните от ядрото на евросъюза гарантирано приемане на България в еврозоната и Шенген по план, в замяна на спиране на реакторите на АЕЦ Козлодуй, или в замяна на спиране на проекта Южен Поток.
            Вече е твърде късно, България е бедна и опоскана държава, девета дупка на кавала и от нея нищо не зависи. От евросъюза никой няма намерение да се пазари с пропаднали бедняци като нас за каквото и да било.
            Айде да не се изказваш така.Аз апример не искам никаква еврозона и никакъв Шенген.Трябва и референдум за излизане от НАТО

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Нз аз по скоро си мисля, че ще изтъргува нещо в замяна, много неизгодно за нас... както винаги се е случвало в по-новата ни история.

              реформи ще има някакви, колкот за замазване на очите. После ще има дългогодишен процес на хармонизация... както е и до момента с членството ни в ЕС...
              Българите отдавна пропуснаха шанса си да изтъргуват нещо в замяна. Политическите мухльовци в България ако имаха смелост и компетентност, трябваше още преди години да договорят със страните от ядрото на евросъюза гарантирано приемане на България в еврозоната и Шенген по план, в замяна на спиране на реакторите на АЕЦ Козлодуй, или в замяна на спиране на проекта Южен Поток.
              Вече е твърде късно, България е бедна и опоскана държава, девета дупка на кавала и от нея нищо не зависи. От евросъюза никой няма намерение да се пазари с пропаднали бедняци като нас за каквото и да било.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Ако може по- бързо, че не отиват на добре нещата..

                Коментар


                • Ще ти кажа като стана премиер☺

                  Коментар


                  • А за Шенген защо не се намери какво да изтъргуваме..

                    Коментар


                    • Ние нямаме прекомерен дълг, и изобщо не можем да се сравняваме с гъцете в това отношение.
                      Ето сам виждаш винаги ще се намери какво да се изтъргува...

                      Коментар


                      • Сетих се какво можем да изтъргуваме- масово приемане на бежанци.. Но се сетих и , че едва ли сегашната шайка ще позволи да има обследване на банките и БНБ.. Ами представи си някой крадлив ром да иска да се нанесе у вас..Да ли ще си спокоен, че е по малко крадлив от други.. С Шенген помниш ли какво ни казаха и какво стана, а мониторинга..
                        Last edited by Kiro; 10.10.2018, 10:45.

                        Коментар


                        • Глупости бълха ги охапала, ние я имаме 5 кирливи банки на кръст я не. Изобщо не сме им такъв проблем какъвто беше гърция...

                          мащаба е в пъти разлика

                          Коментар


                          • Ние сме толкова послушни и зависими, че едва ли ни е останало нещо за търговия.. А и тук става дума за парите на техните данъкоплатци..Помните ли недоволството за Гърция..Много трудно ще стане..

                            Коментар


                            • Последно като търгувахме си затворихме половината АЕЦ. Все ще се намери нещо...

                              Коментар


                              • За съжаление не виждам какво можем да предложим за търговия..Ние сме със свалени до доло гащи..Послушни и много корумпирани..

                                Коментар

                                Working...
                                X