IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
    Ха-ха, Мухобойко даже документи още не е подал... защо ли не съм изненадан?!
    Чувал съм, че едно време при комунизма така са залъгвали и баламосвали населението с някакво светло бъдеще, което все щяло да идва...

    Вече се убеждавам, че "обещанията за еврозоната" на Борисов са само кризисен пи-ар. Всеки път като тръгнат на зле нещата в държавата, той излиза и "обещава" еврозоната на населението. Мухобойко просто я използва като морков вързан на пръчка пред устата на магарето, за да може да държи населението в послушание и във вечно очакване на "светлото европейско бъдеще"

    Тиквата е доста хитър, ще използва този коз до край. Моите предположения са, че до края на тази година няма да подаде никакви документи и ще протака нещата, защото ако подаде документи и от Европа го отрежат, това ще е краят на политическата му кариера. И той го знае. Затова точно преди изборите 2021-ва пак ще излезе и ще обещае, че България влиза в еврозоната...


    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • https://www.banker.bg/komentari/read...-na-evrozonata

      Коментар


      • Тоя от БНБ къде да ида да ми даде 1.5 евро за всеки лев ?
        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Шефовете от Западна Европа може да поставят условия на Бойко: "Ще ви пуснем в еврозоната, само ако съкратиш държавната администрация с50%... или ако орежете депозитите в банките с 20%(както в Кипър)... или ако си обезцените лева с 30%..."
          Интересно що ще чини Бойко тогава. Въпрос с повишена трудност.
          Още некоя глупост нема ли да изброиш?
          Ако всичките тези неща се случат, ние ще имаме толкова общо с еврозоната, колкото мухата със слона!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Скочил е с двата крака и е казал Хоп, аз мисля, че това чакахме, да си свършим нашето, а те ако искат да не ни приемат, но поне ще знаем: https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...fOaiS7mAS-3FcY
            Шефовете от Западна Европа може да поставят условия на Бойко: "Ще ви пуснем в еврозоната, само ако съкратиш държавната администрация с50%... или ако орежете депозитите в банките с 20%(както в Кипър)... или ако си обезцените лева с 30%..."
            Интересно що ще чини Бойко тогава. Въпрос с повишена трудност.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Скочил е с двата крака и е казал Хоп, аз мисля, че това чакахме, да си свършим нашето, а те ако искат да не ни приемат, но поне ще знаем: https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...fOaiS7mAS-3FcY

              Коментар


              • Влизането на България в ERM II е възможно да се случи в следващите 3 месеца, прогнозира управителят на БНБ

                Коментар


                • Мостри на защитни облекла и маски са изпратени в Париж и страната ни е в готовност да съдейства и помогне с количества, каза премиерът

                  Коментар


                  • Сега е времето малко да живне тоя народ, да се пусне на външните пазари, да вдигне % дълг, да заприличаме на Европейска държава..след 10 г. като дойде време да се връщат, ще го мислят следващите управници (Гърците, Италиянците как са го направили и знаят, че ЕЦБ е зад тях).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Муxoбойко от Банкя цели 10 години бля, когато нещата бяха по-добре, и накрая в "най-подходящия" момент изведнъж реши да кандидатства за еврозоната с проблемни банки, с армия от безполезни ченгета, със свръх-раздута държавна администрация, с висока инфлация и с -8% спад на икономиката.
                      Не е лесно да си тъп!
                      Да видим кога ще го отсвирят, както го отсвириха за Шенген.
                      Пак сме много по-добре от къде да почна Италия, Гърция...ей го защо не бърза с вътрешни ДЦК на изнудвачески лихви, ще пуска Еврооблигации

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
                        България е изпратила документите за членство в ERM II
                        Муxoбойко от Банкя цели 10 години бля, когато нещата бяха по-добре, и накрая в "най-подходящия" момент изведнъж реши да кандидатства за еврозоната с проблемни банки, с армия от безполезни ченгета, със свръх-раздута държавна администрация, с висока инфлация и с -8% спад на икономиката.
                        Не е лесно да си тъп!
                        Да видим кога ще го отсвирят, както го отсвириха за Шенген.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Тези неща обикновено не се коментират много. При евентуално одобрение просто в една хубава неделя ЕЦБ ще ви съобщи, а в понеделник вече ще е свършен факт.

                          Коментар


                          • Не сме доволни, че се случва чак 2020, но мисля, че тоя път трябва да сме доволни и се вижда, че се случват. Бойко влезе в договрока с ЕЦБ, днес казват, че документа ВЕЧЕ Е ПУСНАТ, както и че търси подкрепа от Макрон....от наша страна всичко освен ПИБ е направено, може да е очаква, че и ПИБ ще се справи...тоя път съм оптимист, мисля, че не ни лъжат (нищо, че ни излъгаха поне 20 пъти досега)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
                              България е изпратила документите за членство в ERM II/
                              Тук има малко повече инфо: В прессъобщение за телефонен разговор на премиера с президента на Франция Еманюел Макрон от четвъртък на обяд Борисов е цитиран да казва, че България е подала документите за ERM II. „Разчитаме на подкрепата Ви за ERM II и днес, след като сме подали официално документи към ЕЦБ“, е цитиран да казва той.

                              Извън това обаче не е съобщено България да е подала документите за валутно-курсовия механизъм. Свободна Европа изпрати по-рано запитване до Министерството на финансите, но до момента отговор не е получен.


                              https://www.svobodnaevropa.bg/a/30584947.html
                              Last edited by RUBLA; 30.04.2020, 14:49.

                              Коментар


                              • България е изпратила документите за членство в ERM II
                                Last edited by RUBLA; 30.04.2020, 14:48. Причина: Забранен линк!

                                Коментар

                                Working...
                                X