IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
    Според мен е окомплектоването с Хърватия, което си е дошло дюшеш като екстра откъм допълнително време за изчистването на нещата при банките.
    извинявай, сега ли разбраха, че на картата има и Хърватия, и че и те искат Евро? Ами от 2018 Европредседателството нали ни занимаваха с едни Западни Балкани, щяхме да ги вкарваме в Европа, Борисов трябваше да е кум, сега ще вкарваме Хърватска в Еврозоната, не можахме ли да се сетим 2018, когато цялата комисия беше тук на крака? Ами цяла година от предния Юли къде спахме с т..н. тиха дипломация? Парите обичали тишината, и сега се сетихме за Хърватия?!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
      Според мен е окомплектоването с Хърватия, което си е дошло дюшеш като екстра откъм допълнително време за изчистването на нещата при банките.
      Ба си мамата Хърватите го закъсаха яко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
        Киро, цар си на фейк новините. Цар Киро!

        ОК, разбрахме от предишния цитат още, че Борисов е уморен и му се клатят краката, скоро ще му хвърлят кърпата и т.н... Навремето червените агитатори така говореха за империализма - колос на глинени крака бил, само да го бутнеш и ще падне. Нищо ново под слънцето! Но да речем, че сте прави - защо продължавате ден след ден нож да вадите на умрялото куче ГЕРБ и нищо не казвате кой би могъл да ги замести!? "Да минем на следващото ниво" е много красив призив, аз също го харесвам, както много харесвам и самия Илиан Василев. За съжаление - без покритие, защото към настоящия момент Борисов няма алтернатива. И както вие "се страхувате" да не пострадате при влизането в ЕРМ-2, така и аз се страхувам от неизвестното след Борисов. Той ми е познатото зло и предпочитам да го натискаме да върши правилните неща, отколкото да го бутаме, защото може да се окаже, че енигматичното следващото ниво е назад и надолу, вместо напред!
        Хубаво си го рекъл ,ама като гледам директната лична атака в испанските вестници заради барЦелона ,нещо се замислИх ...."пране на тръби ,пардон пари" не е шега работа

        https://www.elperiodico.com/es/polit...anqueo-7848274

        https://www.elperiodico.com/es/inter...lcanes-7827207

        https://www.elperiodico.com/es/politica/20200221/mossos-conexion-rusia-red-blanqueo-barcelona-7856808
        Last edited by al64ad; 21.02.2020, 13:45.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
          Според мен е окомплектоването с Хърватия, което си е дошло дюшеш като екстра откъм допълнително време за изчистването на нещата при банките.
          Може,макар че банките имаха достатъчно време.
          вероятно счетоводните пируети не са приети от ЕЦБ-искат капиталова адекватност "кеш"

          Коментар


          • Според мен е окомплектоването с Хърватия, което си е дошло дюшеш като екстра откъм допълнително време за изчистването на нещата при банките.

            Коментар


            • [QUOTE=al64ad;n3542779]Мнения за причините довели до отлагането с няколко месеца :
              1.2 банки
              2.по висока инфлация от указаната в критериите
              3.зацикляне в преговорите /непреодолими засега различия/
              4.културен отказ в стил шенген / свързано донякъде с 3/
              5.неясноти в противоборствата в Брюксел около новият програмен период
              6. други.....??
              моля без политпропаганда и "руски агенти" .


              https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...a-iuli-299087/
              От казаното от el Batman излиза ,че е номер едно,Хърватия е спомената за отклоняване.
              Last edited by al64ad; 21.02.2020, 13:20.

              Коментар


              • СПЕЦИАЛНО ЗА СПЯЩИЯТ БИК..



                Каква промяна в сравнение с 1999 г когато тогава правителството блокира опитите на Русия да изпрати войски на летището!
                ·


                CACDS.ORG.UA
                Сербия получает российский «Панцирь С-1» – Болгария разрешает перелет – Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння
                Ігор Федик 90 Переглядів Поділіться інформацією! Facebook Twitter Pinterest LinkedIn ReddIt Email Коментарі експертів • ЦДАКР – Балкани Сербия получает российский «Панцирь С-1» – Болга....

                МАЙ ПОЛИТИЦИТЕ НИ СА ФЕЙК..

                Коментар


                • Не мога да прочета, че нещо абонаментът за Блумбърг ми е изтекъл, но определено имам усещането, че сме сцена на някаква хибридна война. А с тоя прост и лесно манипулируем народ сме перфектната сцена за такава. Ми те поне половината откровено вярват, че всичко дето го четат по нета е истина по подразбиране. Хора с претенции в този форум също, а какво да говорим за обикновените хорица.
                  Last edited by intellect; 21.02.2020, 12:39.

                  Коментар


                  • Russia’s Old ‘Trojan Horse’ Plays East Against West

                    Spies, conspiracies and energy deals: There’s a new Cold War feel to Bulgaria.


                    https://www.bloomberg.com/news/featu...t-against-west


                    Интересна статия на Блумбърг.
                    Случайно ли излиза днес?!

                    Коментар


                    • Спящият, може ли да покажеш кое точно е фейк..Това е едно лично мнение, каквото е и твоето..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                        Един шоумен потрива ръце и се гласи той да коли и беси.
                        Кой точно шоумен от всичките.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                          Киро, цар си на фейк новините. Цар Киро!

                          ОК, разбрахме от предишния цитат още, че Борисов е уморен и му се клатят краката, скоро ще му хвърлят кърпата и т.н... Навремето червените агитатори така говореха за империализма - колос на глинени крака бил, само да го бутнеш и ще падне. Нищо ново под слънцето! Но да речем, че сте прави - защо продължавате ден след ден нож да вадите на умрялото куче ГЕРБ и нищо не казвате кой би могъл да ги замести!? "Да минем на следващото ниво" е много красив призив, аз също го харесвам, както много харесвам и самия Илиан Василев. За съжаление - без покритие, защото към настоящия момент Борисов няма алтернатива. И както вие "се страхувате" да не пострадате при влизането в ЕРМ-2, така и аз се страхувам от неизвестното след Борисов. Той ми е познатото зло и предпочитам да го натискаме да върши правилните неща, отколкото да го бутаме, защото може да се окаже, че енигматичното следващото ниво е назад и надолу, вместо напред!
                          Един шоумен потрива ръце и се гласи той да коли и беси.

                          Коментар


                          • Киро, цар си на фейк новините. Цар Киро!

                            ОК, разбрахме от предишния цитат още, че Борисов е уморен и му се клатят краката, скоро ще му хвърлят кърпата и т.н... Навремето червените агитатори така говореха за империализма - колос на глинени крака бил, само да го бутнеш и ще падне. Нищо ново под слънцето! Но да речем, че сте прави - защо продължавате ден след ден нож да вадите на умрялото куче ГЕРБ и нищо не казвате кой би могъл да ги замести!? "Да минем на следващото ниво" е много красив призив, аз също го харесвам, както много харесвам и самия Илиан Василев. За съжаление - без покритие, защото към настоящия момент Борисов няма алтернатива. И както вие "се страхувате" да не пострадате при влизането в ЕРМ-2, така и аз се страхувам от неизвестното след Борисов. Той ми е познатото зло и предпочитам да го натискаме да върши правилните неща, отколкото да го бутаме, защото може да се окаже, че енигматичното следващото ниво е назад и надолу, вместо напред!

                            Коментар


                            • "Oблагодетелстваният в този предполагаем заговор", пише El Periodico, "e Борислава Йовчева, български ексмодел, чиято евентуална връзка с Борисов е на фокус. Йовчева и баща й, бивш електротехник, са били част от две компании със седалище в Барселона, които са получили над пет милиона евро от 2013 г., според Регионалната полиция в Каталуния - Мосос д'Ескадра. Според разследванията тези суми идват от "физически лица, които не пребивават в Испания".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение








                                ИЛИАН ВАСИЛЕВ

                                Съсипаха я тази стабилност. Борисов е като в 12 рунд на боксов мач, изморен, ударите му са слаби и понася един след друг тежки удари. Не защото противникът не е по-малко уморен, напротив, но защитата на Борисов е слаба, вяла, рефлексите ги няма, и дори слаби удари го разклащат.
                                Развръзката не е далеч. Вчера само за един ден - удар с разрешението за прелитане на ЗРК "Панцир-С1", за което беше предупреден от САЩ и НАТО. Унгария и Румъния не дадоха разрешение, той даде. Сега неспокосано прехвърля медийно отговорността на Каракачанов, което е смешка.
                                Това което ще го довърши и го предупредих е позицията по еврото. Не разбира че прати целия бизнес и народ в шок и недоумение - един милиард да бъдат сменени само за една седмица?! А това не се прощава.
                                Принудиха го да коленичи пред Доган и Пеевски и да отложи влизането ни, заради техните далавери през двете български банки. Има и руска намеса и рекет, но като слугуваш на много господари, накрая .... Просто му показаха кой е Боса у нас.
                                Дори Гешев, този "въздух под налягане" за пунта марене, също се озъби от името на господарите си.
                                Скара се и с президента.
                                Забелязахте ли как Биков, Харизанов, Тодоров и прочие започнаха да се оглеждат за следващ "господар".
                                Конското на шефа на АПИ само издава нервност и отчаяние. Нищо не реши, само настрои половин България срещу себе си, София срещу провинцията. Прерязаната с флекс камера на тол система разкри цялата несъстоятелност на идеята.
                                Не всички глупости които стават са негови идеи. Но той обира парсата, защото си е дал лицето под наем.
                                Въпрос е на малко време "треньорът му" да хвърли кърпата. Сал един Каракачанов го държи. Ами и той има инстинкт за самосъхранение. А Симеонов вече няма откъде да го уволняват.
                                Остава му онзи трик със смяната на ключови министри и "новия" кабинет с нови лица и нови надежди.
                                Ставаше преди години, но на десетата на власт умората е непобедима и тотална.
                                Малцина си дават сметка какъв ужасен живот живее Борисов, не го пожелавам на най-върлите си врагове.
                                И за негово и на България добро е да минем на следващото ниво.

                                ИНТЕРЕСЕН КОМЕНТАР..
                                Прекалено хубаво звучи за да е истина.Много ми се иска да е.Не мога повече да му трая простотията и наглостта.Калинката шеф на АПИ си заслужава участта.В България на ръководни постове в държавните фирми и организации са точно такива подлоги.Бай Оня показа нагледно как се държат с подчинените си и как раболепничат пред началниците..Свестните и мож ещи хора са се отдръпнали мълчат си и се забавляват с тая масова простотия.Вчера някой написа че герберастката пасмина е наказание от Бог на нашият народ заради простотията масовата простотия която го е завладяла

                                Коментар

                                Working...
                                X