IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

    Какво круше? Жифардова масловка или Хубава юнска?
    Истинско.Ако това което твърдят се окаже вярно мача свършва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      Бибитко са го подпукали яко за къщата и магазина в Барселона а коментарите във вестник Сега къртят мивки.Призовават бай Ставри да стяга килията други призовават патриарха и главният мюфтия да са в постоянна бойна готовност щот Бай Онуй вдигнал кръвното
      Ще го подпукат я ,като не разбира от намеци....имаше една поговорка "думам ти Миталов,сещай се снахо" ,ама като са те стиснали от всички посоки на света за тоопките и не ти се оставя властта.......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Ново круше срещу тиранина.куманягите твърдят че данните за БВП са манипулиране и Бибитката мами институциите на ЕС......Евро нананси ако това е вярно.Чакаме краят МУ.
        Какво круше? Жифардова масловка или Хубава юнска?
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          А представяте ли си, ако Тиквата го набутат в испански затвор...
          Само се моля дано дано.Първо да падне после пандела и после изритване на сичката герберска смрад от всякъде.След него и оная лъжла кметицата

          Коментар


          • Ново круше срещу тиранина.куманягите твърдят че данните за БВП са манипулиране и Бибитката мами институциите на ЕС......Евро нананси ако това е вярно.Чакаме краят МУ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Бибитко са го подпукали яко за къщата и магазина в Барселона а коментарите във вестник Сега къртят мивки.Призовават бай Ставри да стяга килията други призовават патриарха и главният мюфтия да са в постоянна бойна готовност щот Бай Онуй вдигнал кръвното
              А представяте ли си, ако Тиквата го набутат в испански затвор... Тъкмо ще влезе в еврозоната преди българите...
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Бибитко са го подпукали яко за къщата и магазина в Барселона а коментарите във вестник Сега къртят мивки.Призовават бай Ставри да стяга килията други призовават патриарха и главният мюфтия да са в постоянна бойна готовност щот Бай Онуй вдигнал кръвното

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  Чакаме, юли и точка. Аз продължавам да съм оптимист. Единственото лошо е, че пак се изложихме като кифладжии... за кой ли пореден път.
                  Като дойде юли ще го отложат за декември, през декември ще го отложат за ноември 2021-ва... а по-нататък не се знае вече дали ще съществува евросъюз.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Ами това мисля е доста трудно да го объркат, поне на хартия... чакаме си и си гледаме мача, както казах и преди 90 минути.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      Чакаме, юли и точка. Аз продължавам да съм оптимист. Единственото лошо е, че пак се изложихме като кифладжии... за кой ли пореден път.
                      Според мен основна грешка е, да чакаме нещо хубаво да ни поднесе/подари това правителсто на тези управляващи. Историята показва, как подобно събитие до момента не се е състояло. До сега няма за какво особено да им се благодари и всякакви очаквания граничат с наивитет и утопия.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Чакаме, юли и точка. Аз продължавам да съм оптимист. Единственото лошо е, че пак се изложихме като кифладжии... за кой ли пореден път.

                        Коментар


                        • Аз пък не знам на кой му е хрумнало, че ние можем да влезем по-бързо от хърватите. Дет се вика ако те са за чакалнята, ние сме за чакалнята на чакалнята, тоест в задния двор на Европа сме си - колкото и да пъчим гърди. Така че ...явно има да си чакаме докато не си оправим бакиите тука. Икономиката ни е слаба, пари нямаме, корупция в изобилие, скандали между държавници на най-високо ниво. И искаме еврозона. Е, нема как да стане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ба си мамата Хърватите го закъсаха яко
                            Ха ха ха
                            Оправи ми настроението !!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Ба си мамата Хърватите го закъсаха яко
                              а аз съм почти 100% сигурен че Хърватия ще влезе преди нас в Еврозоната
                              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Ба си мамата Хърватите го закъсаха яко
                                Хаха...имаш право.

                                Коментар

                                Working...
                                X