IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    И къде точно я видя тая огромна съпротива ? Пресилено е мисля.
    Нито съм забелязал изявен политик, нито някоя партия открито да се обяви и действа с/у чакалнята, нито дори тук във форума някой мотивирано и категорично да е заявил че е против, съмнения че ще има голяма файда- да, ма това е друго.
    Единствено двамата убавци от пиб саботираха и извиваха ръцете на държавата ( и успяха), ма и това е по користни подбуди.

    Днес е добър ден за България.
    Но това не решава основния въпрос - кога най после ще видим края на мафиотската ера на прехода ? Аз лично не съм от оптимистите..
    На простите гербаджийски тикви, винаги им се привижда някакъв скрит враг, който уж им мъти водата.... Все пак са анцугари!

    Иначе, ДА, съпротива нямаше, просто, защото в България политиката винаги е противна на волята на народа както и предателска от към неговите интереси!

    Коментар


    • Днес почина българският лев!


      Дано излезне верно това,
      където се включим, да се разпадне.
      Last edited by hazard; 10.07.2020, 22:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Получих си чакалнята на еврозоната и съм много доволен. Това е поредното нещо за което не съм направил абсолютно нищо, но мога да го оценя и да изкажа благодарност към хората които го направиха. Според мен не им беше лесно защото имаше огромна съпротива срещу това.
        И къде точно я видя тая огромна съпротива ? Пресилено е мисля.
        Нито съм забелязал изявен политик, нито някоя партия открито да се обяви и действа с/у чакалнята, нито дори тук във форума някой мотивирано и категорично да е заявил че е против, съмнения че ще има голяма файда- да, ма това е друго.
        Единствено двамата убавци от пиб саботираха и извиваха ръцете на държавата ( и успяха), ма и това е по користни подбуди.

        Днес е добър ден за България.
        Но това не решава основния въпрос - кога най после ще видим края на мафиотската ера на прехода ? Аз лично не съм от оптимистите..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Ти ляв ли си? Или долен?
          Защо "или" ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            И какво искат - Слави, Копейкин, Курнелия или Манолова?
            Не знаят. Еврозоната не ги впечатли, прекалено са загрижени за демокрацията, но не могат да си напишат името правилно. Май Слави ги олицитворява.
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Ти ляв ли си? Или долен?
              Хаха пари ви вече

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Вие десни ли сте ?
                Ти ляв ли си? Или долен?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Че Корнелия и Радев са опозиция как да сдадат власт като я нямат? Те за власт се борят комунистите а не да я запазят.
                  Вие десни ли сте ?

                  Коментар


                  • Добре, ако счупим всичко, какво предлагате да направим след това?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Че Корнелия и Радев са опозиция как да сдадат власт като я нямат? Те за власт се борят комунистите а не да я запазят.
                      А тези сегашните кви са, десни може би???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Аз не ,но комунистите без кръв няма да дадат властта все едно не знаеш
                        Че Корнелия и Радев са опозиция как да сдадат власт като я нямат? Те за власт се борят комунистите а не да я запазят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Искаш кръв или какво? Аз пък след чакалнята си искам и Еврозоната и Шенген и се надявам да си ги получа. За кръвта не ти пожелавам успех, но за всички друго успех!
                          Аз не ,но комунистите без кръв няма да дадат властта все едно не знаеш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Честито за чакалнята .Мен ме радват тези младите излезли на улицата вижда се края на хунтата ,лошото е че няма да мине без кръв !
                            Искаш кръв или какво? Аз пък след чакалнята си искам и Еврозоната и Шенген и се надявам да си ги получа. За кръвта не ти пожелавам успех, но за всички друго успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Получих си чакалнята на еврозоната и съм много доволен. Това е поредното нещо за което не съм направил абсолютно нищо, но мога да го оценя и да изкажа благодарност към хората които го направиха. Според мен не им беше лесно защото имаше огромна съпротива срещу това.
                              Поздравления приятелю! Съпротивавата сега се разгаря, но битките се печелят с проникване от вътре!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Мен ме радват тези младите излезли на улицата вижда се края на хунтата ,лошото е че няма да мине без кръв !
                                И какво искат - Слави, Копейкин, Курнелия или Манолова?

                                Коментар

                                Working...
                                X