IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

    Това какво общо има с еврото?
    Ми как какво те ще вземат решенията а ние ше изпълняваме.Не разбирам само защо толкова сляпо вярваш на европейски мазни политици джендъри

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Брей тоя сорос много магична сила му придавате на тоя изпедерастял дрътак.Не се плаши некролога му виси попикан от джоба.Те едни залагаха срещу лева ама загубиха.Не сме само ние с малка икономика така че не се плаши.Е ако се случи хиперинфлация на еврото тогава наистина ще протестираш ама не пред Господ а пред арменският поп.Аз не искам разни европейски мазни педали да ме управляват...Нашите нали ги видиш кат видят сопата и омекват.Ония педали нема се уплашат от София
      Това какво общо има с еврото?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Тц бъркаш, борда е за това за да гарантира стабилността на валутата за да няма жан виденовото време пак, а е вързан лева за марката защото е стабилна, респективно за еврото в последствие. С нашата малка икономика един сорос би могъл да ни погребе валутата без да му мигне окото, а ти и аз да платим сметката, а сорос да си прибере париците печалбицата. Тоя същия залагаше и срещу британската лира ако не ме лъже паметта, а те са голяма икономика.

        Аз искам решения от ЕС, не искам решения от БГ. А като се случи хипер инфлация и да протестираш и пред самия господ ще е все тая...
        Брей тоя сорос много магична сила му придавате на тоя изпедерастял дрътак.Не се плаши некролога му виси попикан от джоба.Те едни залагаха срещу лева ама загубиха.Не сме само ние с малка икономика така че не се плаши.Е ако се случи хиперинфлация на еврото тогава наистина ще протестираш ама не пред Господ а пред арменският поп.Аз не искам разни европейски мазни педали да ме управляват...Нашите нали ги видиш кат видят сопата и омекват.Ония педали нема се уплашат от София

        Коментар


        • Тц бъркаш, борда е за това, за да гарантира стабилността на валутата за да няма жан виденовото време пак, а е вързан лева за марката защото е стабилна, респективно за еврото в последствие. С нашата малка икономика един сорос би могъл да ни погребе валутата без да му мигне окото, а ти и аз да платим сметката, а сорос да си прибере париците печалбицата. Тоя същия залагаше и срещу британската лира ако не ме лъже паметта, а те са голяма икономика.

          Аз искам решения от ЕС, не искам решения от БГ. А ако се случи хипер инфлация и да протестираш и пред самия господ ще е все тая...

          П.С. виж сега за да си гледаш доматите си прав, евро не ти трябва, но на едно малко по-различно ниво нещата са доста по различни. Т.е. когато говорим за трансакционни разходи, синергични ефекти, парична политика, инфлация, инвестиции, лихви, бариери и т.н. Сега ако позволиш енергетика, електричество, не са неща по-които мога да се произнеса. Поради това приеми, че са нужни някои познания в сферата на финансите за компетентно мнение по въпроса... Без да претендирам, че знам много или много разбирам ... Консултирай се с някой, който разбира материята и му имаш доверие, за да формираш мнение....
          Last edited by pepe1234; 19.07.2018, 16:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

            Подчертаното е крайно неверно, дотолкова доколкото лева и сега е вързан към еврото няма място за думите крадци и измамници. Национален суверенитет няма откакто сме приели борада. Останалото в поста наистина е политика, както са ти обърнали внимание по-долу и няма общо с валутата.
            Да те питам:
            Искаш ли БНБ да надзирава банките?
            Искаш ли банките да ти съдират кожата както досега?
            Искаш ли да обменяш левове в евро и да губиш от обменни курсове?
            Искаш ли да нямаш възможност да се възползваш от стимулите на ЕЦБ?
            Искаш ли да си с вързани ръце и да нямаш парична политика?

            Въпросите са много, и списъка може да се допълва от колегите ако имат желание, ако не се разпадне еврозоната за БГ в дългосрочен план е много добре приемането на еврото, още повече че ни натискат и за реформите, което пък е повече от супер... Реално с еврото нищо не променяш по отношение на негативите защото си тъй или иначе вързан към него, но можеш да се възпозваш от предимствата на еврото от които с лева не можеш...
            Ти да не мислиш че ЕЦБ не е същата като БНБ...Ако го мислиш в заблуда си.Тия са даже още по рафинирани измамници и не знам що не го разбираш.Банките не ми съдират кожата щото кредити не съм теглил никога и не мисля да тегля.Аз мога да владея пороците си и не тегля кредити за ди си купувам плазми коли да прави ялови сватби и да ходя на море в Гърция.Евро не ми трябва а ако искам да обменям има си БНБ ако не искаш такси.Да се възползвам от стимулите на ЕЦБ тук ти признвам голям шегаджия си.От кои стимули от печатането на тоалетна артия наречено незнайно защо количествени улеснения....Точно когато приемем еврото няма да имаме никаква парична политика а ще изпълняваме чужди нареждания и ще станем истински роби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

              Подчертаното е крайно неверно, дотолкова доколкото лева и сега е вързан към еврото няма място за думите крадци и измамници. Национален суверенитет няма откакто сме приели борада. Останалото в поста наистина е политика, както са ти обърнали внимание по-долу и няма общо с валутата.
              Пепчо борда не е загуба на национален суверенитет а пляскане през ръцете на крадливи политици които я карат съвсем през просото.Ако политиците бяха честни дисциплинирани и не крадяха може и без борд.Еврото е политика.Виждам че не го разбираш...Да не забравяме че решенията за борда може да се вземат в България.Влезе ли еврото нас никой няма да ни пита какви решения искаме налагат ни ги и ние изпълняваме.Ако се случи една хиперинфлация на еврото в Брюксел ли ше протестираш и кого ше натупаш?Приемането на еврото е изключително изгодно за политиците които ще откраднат валутния резерв веднага а за лошото ще се оправдават с Брюксел.Досега да си чул някой от тях да говори какви са заплатите и пътищата в ЕС.Народа се краде и граби с оправданието така е в ЕС...Не се лъжете щото после ще боли главата.Не вярвайте на европейски мазни политици и разберете че по цял свят за да си политик трябва да си мерзавец

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                Пич, ГЕРБ имат толкова общо с ЕС колкото ти имаш с образование Това че по стечение на обстоятелствата оправляват при важният момент за въвеждане на еврото е горе-долу същото както когато един друг пра-родител на тая партия управляваше при влизането ни в ЕС.

                Пак ти го казвам ако не са Евро фондовете, ако не са свободните ни граници твойте родители няма да са в Испания и да ти пращат така желаното евро. Айде ходи ги прати в Грузия или Украйна на горбед да ти пращат рублички ама не искаш нали че тя Рублата вече и в Русия никой не я иска и там гледа я за някое евро я за по-западно доларче.

                Разбирам че ГЕРБ би изпоклаха козичките/овчичките или там каквото беше ама не ти е виновен ЕС-а за това.

                Айде успех и дано на полето да дойдат руснаците да ти дават рублички.
                Пич не се изказвай за хора които не познаваш.И не се опитвай да налагаш глупавите си щения на цял народ.Казах вече това е важен въпрос и народа трябва да го реши на референдум.Са кой е образован и кой не е не казваш ти само внимавай с правописа че днешните образовани не можете да пишете правилно.Аз от еврофондовете полза нямам никаква само дето плащам данъци за вноската.Свободните граници не ме интересуват гастар не мисля да ставам.Моите родители не са в чужбина баща ми отдавна почина а майка ми е възрастна и е пенсионер.Пари си изкарвам достатъчно в България никой нищо не ми праща.И не разбирам какво общо има Русия с темата за приемането на еврото в България.Или на събранието така ви казаха.ГЕРБ не е заклал нищо страхливи са.А и са глупави като младежите членуващи там.Прав си ЕС не е виновен че нас ни управляват глупаци а такива като тебе надъхани и назобени с евроатлантически ценностти и празни глави дет гласуват за тях.
                Last edited by national power; 19.07.2018, 15:27.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Моля ви да не пишете за хората които не харесват ЕС Шенген и еврото.Не ги подценявайте и не мислете че не разбират.Пишете си за вас за ползите ви.Полза от еврото ще имат една шепа крадци и измамници народа губи.Аз евро не искам.Нашата икономика е различна от немската и френската.Не може една валута с различни икономики.Или ще имаме еднакви заплати еднакво всичко или всеки кой от къде е.Аз не искам загуба на национален суверенитет.При една криза не очаквам Германия да вземе решение в наша полза.Виждаме им лицемерието и гадостите.Канят тарамбуки после на ви ги на вас.Приемат закони само в тяхна полза и угода а когато нещата се променят променят законите но никога в техен ущърб.Аз с такива не искам заедно.На който не му харесва България винаги може да хване метролинията за Терминал две.И чужди инвеститоти дет плащаъ по 500 кинта и търсят роби също не искам.Не искам и едни храни тука други там.
                  Подчертаното е крайно неверно, дотолкова доколкото лева и сега е вързан към еврото няма място за думите крадци и измамници. Национален суверенитет няма откакто сме приели борада. Останалото в поста наистина е политика, както са ти обърнали внимание по-долу и няма общо с валутата.
                  Да те питам:
                  Искаш ли БНБ да надзирава банките?
                  Искаш ли банките да ти съдират кожата както досега?
                  Искаш ли да обменяш левове в евро и да губиш от обменни курсове?
                  Искаш ли да нямаш възможност да се възползваш от стимулите на ЕЦБ?
                  Искаш ли да си с вързани ръце и да нямаш парична политика?

                  Въпросите са много, и списъка може да се допълва от колегите ако имат желание, ако не се разпадне еврозоната за БГ в дългосрочен план е много добре приемането на еврото, още повече че ни натискат и за реформите, което пък е повече от супер... Реално с еврото нищо не променяш по отношение на негативите защото си тъй или иначе вързан към него, но можеш да се възпозваш от предимствата на еврото от които с лева не можеш...
                  Last edited by pepe1234; 19.07.2018, 15:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Врътна ама не запали.Опитай пак.Понеже няма аргументи започнахме да обиждаме.Айде тоя плам на конгреса на ГЕРБ или на някоя партия.И не говори за пътища ако имаш капчица разум и свян..
                    Пич, ГЕРБ имат толкова общо с ЕС колкото ти имаш с образование Това че по стечение на обстоятелствата оправляват при важният момент за въвеждане на еврото е горе-долу същото както когато един друг пра-родител на тая партия управляваше при влизането ни в ЕС.

                    Пак ти го казвам ако не са Евро фондовете, ако не са свободните ни граници твойте родители няма да са в Испания и да ти пращат така желаното евро. Айде ходи ги прати в Грузия или Украйна на горбед да ти пращат рублички ама не искаш нали че тя Рублата вече и в Русия никой не я иска и там гледа я за някое евро я за по-западно доларче.

                    Разбирам че ГЕРБ би изпоклаха козичките/овчичките или там каквото беше ама не ти е виновен ЕС-а за това.

                    Айде успех и дано на полето да дойдат руснаците да ти дават рублички.
                    http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Жеков ми той вашия Бат Петьо коня ти наби шамара.
                      Когато се обръщаш към "Жеков", не цитирай мой пост.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Жеков аз съм на село и не мога да те отърва от коча гледам имаш кръв на задника.
                        "Жеков" нали на майка ти на органа ти обясних да казваш. Тук си имаме имена.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Ти не бери грижа кой как се е докарал с бачкането. С изключение на плевенския ром тук има свестни хора и не ги баламосвай с "комунизъм няма", щото виж кой ти е премиер само...
                          Жеков ми той вашия Бат Петьо коня ти наби шамара.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Отиди си на село да си дезинфекцираш козарника, че нещо проблеми създава.
                            Жеков аз съм на село и не мога да те отърва от коча гледам имаш кръв на задника.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                              Като ида Горе ще му Благодаря,че наистина тук долу тия след него върнаха БГ в Каменна ера!

                              Как пък не ви увряха главите,че от 30 години комунизъм няма и че трябва да се хващате на работа,а не цял да дремете по форуми и фейсбоклуци!
                              Ти не бери грижа кой как се е докарал с бачкането. С изключение на плевенския ром тук има свестни хора и не ги баламосвай с "комунизъм няма", щото виж кой ти е премиер само...
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Ако нямахме бай Тошо и останалите убийци и крадци, сигурно щяхме да сме в каменната ера. Да му благодарим завинаги, че ни опропасти със сто години назад от белия свят.
                                Като ида Горе ще му Благодаря,че наистина тук долу тия след него върнаха БГ в Каменна ера!

                                Как пък не ви увряха главите,че от 30 години комунизъм няма и че трябва да се хващате на работа,а не цял да дремете по форуми и фейсбоклуци!

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X