IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За първи път откакто 20 г е във властта го подкрепям. Ако свърши тая работа с Чакалнята, за първи път и ще гласувам за него, напук на толкова много хора, които желаят олигархията да има монопола върху парите ни, аз искам тоя монопол да е даден на ЕЦБ - тя да разхлабва и затяга, ако трябва, а не нашата мафия. Не искам и на Ханке лайняният борд, са си сложат в Америка като толкова му харесва.

    Коментар


    • Всички атаки и компромати срещу ГЕРБ са насочени преди юли, когато предстои влизането на България във валутния механизъм, заяви премиерът

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        ЕЦБ ти дава перспектива, за две държави, за ЕРМ2, че и за Еврото прозорец 2023 г. Изглежда, като светлина в края на тунела. А сега, който месец ще стане Чакалнята - ами когато бюрократите се съберат и кажат.
        Може би ще си признаят че Боката ги е таковал с 200....

        Коментар


        • ЕЦБ ти дава перспектива, за две държави, за ЕРМ2, че и за Еврото прозорец 2023 г. Изглежда, като светлина в края на тунела. А сега, който месец ще стане Чакалнята - ами когато бюрократите се съберат и кажат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Значи не било само Бойко и Караниколов да ни будалкат, а самата ЕЦБ виждала Б-я в ЕРМ2. Интересно.
            Кое е интересното?
            Наще тулупи говорят за юли, а от ЕЦБ за до края на годината. В края на годината ще стане юли 2021ва. Тоя филм е гледан вече.

            Коментар


            • Значи не било само Бойко и Караниколов да ни будалкат, а самата ЕЦБ виждала Б-я в ЕРМ2. Интересно.

              Коментар


              • Според управляващите обаче развитие по темата може да се очаква през юли

                Коментар


                • Няма нищо лошо държавата да подкрепи частна банка, ако се прави по правилата, коментира Левон Хампарцумян

                  Коментар


                  • Щом и синдикатите усетиха накъде отиват нещата...
                    От синдиката изразяват готовност да бъдат включени в преговорния процес по присъединяването на страната ни както към ERM II, така и към eврозоната
                    Last edited by Спящият бик; 15.06.2020, 21:18.

                    Коментар


                    • Дълго и тягостно стана това броене, да!... Отдавна минахме нулата... Не другите ни настигат, а ние се връщаме назад. Дано този път да стане, защото историята учи, че обратен път няма - тези, които не вървят в крак с времето - просто престават да съществуват!
                      Last edited by Спящият бик; 15.06.2020, 20:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                        Идиоти или не, но добре че са Караниколов, Бойко и Горанов за да видим ЕРМ2. Че други политици, които да го направят в Б-я няма.
                        Ще ще ама напкун...Цвета е проста йъеджалийска п...а аз съм прост и на оня му кажете че аз му пратих кафенето....Е ще дойде и вашият ред просто съвсем малко търпение още...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Идиоти или не, но добре че са Караниколов, Бойко и Горанов за да видим ЕРМ2. Че други политици, които да го направят в Б-я няма.
                          Но борсата не отразява положително щастливите бъднини някакси.

                          Спирачка сте за борсата, за страната и за българите.


                          Ще не ще, темата виси години в повечко.

                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Освен на Бойко, браво и на Караниколов. Харесва ми активността му по темата: https://nova.bg/news/view/2020/06/12...m6ZPB2GLDom7cI
                            Харесва ми твоята активност
                            https://www.vbox7.com/play:e0a3c8f1df
                            Last edited by Protokol; 14.06.2020, 08:23.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Идиоти или не, но добре че са Караниколов, Бойко и Горанов за да видим ЕРМ2...
                              ...през крив макарон.

                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Евала, че го правят въпреки залозите и нагласите.

                                Коментар

                                Working...
                                X