IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Морският туризъм е прокобата на България, Гърция, Испания, Италия и Португалия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Варненските плажове са празни. Глад за варненци заради Украйна.

    Коментар


    • Вижда се светлина в тунела и извън сезона, само трябва да се разкарат монополистите от морето, които се чудят как да си изперат парите, но не и как да развият туризъм

      Коментар


      • Нашите по морето още не са се научили как се прави бизнес. Затова български туристи още дълго ще пълнят турската и гръцката хазна.

        Коментар


        • Шезлонгите и чадърите можело да станат безплатн от догодина според турминистърката. А дано повлече крак и се тури капак на мутротуристиндустрията. Пишман станахме от яки примитиви, дето се подхилкват на конституционните ни права и на законите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
            Абсолютно, всичко е фраш по чермоморието ни в момента
            То и във върха на сезона не е фраш, кога да бъде

            Проблемът е в късите и рехави крила

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Добре си е туризмът!!!!
              Аз, като вляза в букинга не виждам някакво падане на цени.
              Ако смятат само да реват и да не правят нищо по въпроса родните ни туристически гении - ДГД!
              Абсолютно, всичко е фраш по чермоморието ни в момента

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Barona Разгледай мнение
                Компенсират ли другите държави отлива на руски туристи в България(графики)
                http://www.dnevnik.bg/biznes/turizam...ruski_turisti/
                Добре си е туризмът!!!!
                Аз, като вляза в букинга не виждам някакво падане на цени.
                Ако смятат само да реват и да не правят нищо по въпроса родните ни туристически гении - ДГД!

                Коментар


                • Компенсират ли другите държави отлива на руски туристи (графики)

                  Компенсират ли другите държави отлива на руски туристи в България(графики)
                  http://www.dnevnik.bg/biznes/turizam...ruski_turisti/
                  Да бъде благословен българският Ян Палах (Д-р. Н.Черкезов) - за усмиването на SCI с коментарите си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                    Бил съм май месец и октомври на котференции и симпозиуми по морето. Нарочно ги организираха извън активния сезон, че да уплътняват колкото може хотелите. Не бе лошо.
                    Че що да е зле, редовно ходя май и септември по морето.....супер си е , няма навалиците и жегата от август и цените са наполовина....
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nqkoi Разгледай мнение
                      Еха, това изглежда много яко!

                      Коментар


                      • На море в Бразилия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Не е така... Плажове има или поне имаше навремето на Златните, а не всеки турист иска да се пържи на 45 градуса температура. За сезона е така, но ако навремето той бе 7 дори 8 месеца, сега е 2..... Значи нещо яко се е осрало в туризма ни и то не са баровете където са оцелели.
                          Бил съм май месец и октомври на котференции и симпозиуми по морето. Нарочно ги организираха извън активния сезон, че да уплътняват колкото може хотелите. Не бе лошо.
                          http://georgipiskov.blogspot.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                            Не е възможно само с туризъм, защото този сектор е с комплексно ресурсно осигуряване. Като почнеш от храната , та до инфраструктура и суперструктура на комплексите. Ако всичко е вносно, то добавена стойност - няма. Само на потребителска ценност няма как да се разчита и върху това се строи марж и конкурентоспособност.
                            Съвременното здравеопазване е комплексна услуга включваща здравна грижа и туристически продукт. Дали градска болница и балнео-комплекс - няма значение.
                            В Бг вече няма кадри нито за едно от двете !!! Дори , няма и свестни преподаватели !
                            Туризмът ми е и образование и професия. Имам, по ред причини, и детайлен поглед и върху състоянието на медицината в Бг. Та, малко от малко отбирам от нещата.....
                            Знам и как е и зад граница.............за съжаление !
                            Не вярвам някой да твърди, че само с туризъм ще стане. Но туризмът може да тегли много други занаяти и занятия напред. Навремето в СИВ ни предлагаха да се специализираме в аграрния и туристическия сектор. Ама ние - не. Искаме кари, мотокари, а покрай компотите и компютри. Ако бяхме натрупали капитал в преводни рубли от земята и морето, можеше да ги вложим в предприятия, ориентирани към международния пазар и конвертируемата валута. Те едва ли щяха да пропаднат дори след бедствия като Андрей Луканов и хитреци като Иван Костов.
                            Last edited by Trakatrak; 06.07.2015, 09:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                              Е , нали, в Плевенско заплатите бяха по 200 - 300 лева ?
                              Или пътуваш до Софийско с влакчето в 6,30 всяка сутрин и буташ на контрольора по левче да не те свали на Червен Бряг ?

                              Ех, човек като забрави старите спорове ...............и се излага !
                              Не съм казал всички заплати.И понеже се правиш на тарикат кажи къде работиш за да ти кажа колко получаваш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                                Вие последно кога сте се сблъсквали със студенти?
                                Не на кафе, а в работна обстановка?
                                Защото последните 2 години имах над 100 стажанти и когато ми се наложи да наема още един човек в офиса, повярвайте ми, избора ми беше между два човека....
                                Направо си е чудо , че си намерил и двама.

                                Материала не става ! Факт !

                                Факт е, че и материала си го знае , но не му пука. Докато пъпа им е вързан към хладилника , чрез родителските дотации от чужбина.

                                Коментар

                                Working...
                                X