IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честито, доживяхме, София с по-голям БВП от средното за ЕС

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_...regions_by_GDP

    Пълната таблица за ЕС по региони. София застига средното за ЕС, ако не й бяха пришили още 4 области

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      За разлика от теб аз съм работил с колеги от други страни и много добре знам какво говоря.И специално за теб да знаеш че природните закони са еднакви навсякъде по света.
      За разлика от теб не съм работил само с африканци и кубинци - пък и в момента работя в един офис с чужденци
      Лешпер, тръгнал да се мери с реални експерти хахахаха само да ставаш за смях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Ми кат се изправиш, ще установиш че си учил по техни учебници преведени на български през руски - с едно закъснение от 15 години примерно
        Затова и ще гледат на теб като изостанал с почти 1 поколение.
        За разлика от теб аз съм работил с колеги от други страни и много добре знам какво говоря.И специално за теб да знаеш че природните закони са еднакви навсякъде по света.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Дреме ми на сайдера кой в какво вярва, ти си гранясвай на село - аз пък ще си обикалям света
          Да продължавам да ти вярвам.Ти не си излизал от мястото където живееш ма иначе обикаляш света.Смех

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Можеш да лъжеш и да се хвалиш на воля но не се заблуждавай че някой ти вярва
            Дреме ми на сайдера кой в какво вярва, ти си гранясвай на село - аз пък ще си обикалям света

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Племенницата ми която е пораснала във Франция , преди половин година се върна да живее с приятеля си французин в София. Работа веднага си намериха и двамата, доход в номинален размер малко по-малък от алтернативния във Франция но измерено през покупателната сила над два пъти по висок........казват че тук е рай
              Така става когато някой няма квалификация и не издържа на конкуренция. В България не е нужно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Ми аз кат по прост съм готов да се изправя срещу американски електроинженери да видим какво могат кат са толкова образовани.И понеже са голема работа нашите деца ги бият на всякъде и по математика и по физика и програмиране.Не може нация от гейове крадци убийци и наркомани да има интелект.
                Ми кат се изправиш, ще установиш че си учил по техни учебници преведени на български през руски - с едно закъснение от 15 години примерно
                Затова и ще гледат на теб като изостанал с почти 1 поколение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Четиво за вярващи, че българите сме най-умните и за любители на циганите и негрите

                  http://ivo.bg/2015/04/17/%D0%BE%D1%8...8%D1%82%D0%B5/
                  Колкото и да е хубава тая статия - и колкото и тея 2 момчета да са по умни от всичките ни в тоя форум...Тея хора са неориентирани. Нямат цел която да следват - да влезеш в 8 топ университета - смешно е. Има университети, където отиваш ако искаш да учиш право, други за инжинерни науки, трети за икономика, четвърди за медицина и т.н. За да се набуташ в 8+10 = 18 университета, означава че не си ориентиран и нямаш приоритети в живота (където ме приемат - там). Нека видим - къде ще са стигнали тея момчета след време - навярно, ще са много напред... но САТ изпита не е всичко ...
                  #dagoduhatbednite

                  Коментар


                  • Четиво за вярващи, че българите сме най-умните и за любители на циганите и негрите

                    http://ivo.bg/2015/04/17/%D0%BE%D1%8...8%D1%82%D0%B5/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Нашите бият но какво си съм взел да споря с кретени
                      Луно - земльо наша, Македонска!
                      #dagoduhatbednite

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                        Кой кого бие? смешник
                        Нашите бият но какво си съм взел да споря с кретени

                        Коментар


                        • Брях, голяма работа воистина сте там у шоплушко, кажете пу пу че я няма циганката да хвали...
                          Ама пак не си плащате парното...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Ми аз кат по прост съм готов да се изправя срещу американски електроинженери да видим какво могат кат са толкова образовани.И понеже са голема работа нашите деца ги бият на всякъде и по математика и по физика и програмиране.Не може нация от гейове крадци убийци и наркомани да има интелект.
                            Кой кого бие? смешник
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                              По ППС може да си добре, но по услуги - примерно медицински, административни си доста по-зле, по инфраструктура си по-зле, по качество на въздуха си по-зле и разни други - образователна система, култура и ред, чистота, осигуреност в неравностойно положение, пенсионна система и други, и дгуги.
                              Ми аз кат по прост съм готов да се изправя срещу американски електроинженери да видим какво могат кат са толкова образовани.И понеже са голема работа нашите деца ги бият на всякъде и по математика и по физика и програмиране.Не може нация от гейове крадци убийци и наркомани да има интелект.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                                Да в посочения линк пише PPP, което е ППС
                                Паритет на покупателната способност, ППС (от английски: Purchasing Power Parity, PPP; паритет = равенство от латински par = равен


                                Но това е много по-добре от абсолютните числа

                                Например в Манхатан и централен Париж и Лондон, какво те интересува колко повече взимаш от София, като е страхотна скъпотия

                                Бирата в Лондон май беше 6 паунда в ресторанта или над 15 лв....

                                Така че по ППС си е добре

                                За мен тези статистики вдъхват самочувствие и оптимизъм на София, че може да си задържи населението и дори да привлича чужденци

                                Четох, че в българския аутсоринг в София работят и живеят 1 000 чужденци, вклю. млади германци, англичани, италианци и т.н. Оттук по-лесно можели да почнат кариера отколкото в родината....

                                Поздрави
                                По ППС може да си добре, но по услуги - примерно медицински, административни си доста по-зле, по инфраструктура си по-зле, по качество на въздуха си по-зле и разни други - образователна система, култура и ред, чистота, осигуреност в неравностойно положение, пенсионна система и други, и дгуги.
                                Last edited by Дебнем на замаушка; 19.04.2015, 14:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X