IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    да, някои все още вярват на подобни приказки

    Но, всяка сутрин едни работливи ръчички са написали какво да пишат за образа на "Спонтанните" как да стане бистър и свеж, въпреки политическата му окраска

    Впрочем и другите почнаха с подръжката на Цирка.

    Протеста си намери КонтраПротест

    И новините започват и завършват с това и с това кой влязъл или забравил да влезе в уж, народното събрание

    Ама, защо и Форумите впрегнахте в същата машина???

    Има по-сериозни въпроси, които касаят всички и не се интересуват от цвета на управленеца!
    Хахаха, добре. Така ви изнася, на това вярвате. Много по-лесно за приемане от БСП е че има някой чичко паричко който плаща за идеи. Алтернативата - да има някакви многобройни хора, които генерират и разпространяват идеи е наистина доста плашеща.

    що си мислиш че ГЕРБ вече не им и хрумва да се правят на важни спрямо протестите. Защото знаят истината - там не могат да победят, не могат да се наложат. Реформаторския Блок и Кунева първи се усетиха - схванаха че в тази ситуация те са младшия партньор. Или ще си налягат парцалите или ще бъдат издухани. ГЕРБ вече идва на техния акъл малко по-малко - въпреки че все още си вярват прекалено. Само на БСП и харесва да живее в самозаблуда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Хахаха, ами вие още не схващате. Спонтанно протестиращите СА огромната Пи Ар машина.
      да, някои все още вярват на подобни приказки

      Но, всяка сутрин едни работливи ръчички са написали какво да пишат за образа на "Спонтанните" как да стане бистър и свеж, въпреки политическата му окраска

      Впрочем и другите почнаха с подръжката на Цирка.

      Протеста си намери КонтраПротест

      И новините започват и завършват с това и с това кой влязъл или забравил да влезе в уж, народното събрание

      Ама, защо и Форумите впрегнахте в същата машина???

      Има по-сериозни въпроси, които касаят всички и не се интересуват от цвета на управленеца!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Натъжих се много, щото се надявах на твоя искрен интерес към мен , но уви!
        ще се задоволя само да си представям образа ти нощем.
        Лирде, ама ти срам нямаш!
        Ами жена ти?
        Аууууу!

        Коментар


        • съни(тя)
          отново - типично мнение на "Спонтанно, безформен, безлидерен протестиращ"

          за монопол на пропаганда от партии отдавна не може да се говори, но виж, от кръговете им по интереси - бушува

          Но това, "спонтанно протестиращите" прекрасно го знаете - огромна ПиАр машина се грижи да облича образи ви в приятни краски
          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Хахаха, ами вие още не схващате. Спонтанно протестиращите СА огромната Пи Ар машина.
          http://bezpartien.com/%D0%B4%D0%BE%D...%D0%B0-%D0%BF/
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Хахаха, ами вие още не схващате. Спонтанно протестиращите СА огромната Пи Ар машина.
            Ай, спри се малко, че през деня пишеш по-смислено - ся почна с тъпотиите.

            П.П. Монопол на пропагандата паднал и затова през 2005 год. БГ е на 38 място в света по Свобода на словото, а сега сте след 80-то - демек задминавате Африка в момента и Моди-тата дет' ме трият.

            Факт ли е т'ва? И Русото ли ги измисля тия статистики? ( като колегата с 6-ти клас ) - в Европа нямало 60 държави - изплю се и покри кат' навит фидераст после без да каже Извинявай, брато.

            После твърдиш, че управляващите си имат понятие от Корпоративна идентичност? ( че да имат и ПиАр ) ????

            Ами, посочи ми една - САМО една БГ марка със световен лейбъл в цял свят, освен Стоичков и Бербатов и ще ти се извиня.

            Никаква марка нямате ( световна ) - ти ми дрънкаш за ПиАр ..... - на какво ниво - от Перловския гьол до Павлово ли МАЩАБ?

            Ай, спри се малко! ( смотаняците имате в момента и ще си ги изберете пак същите ) без значение кога ще са ви изборите.

            Още 10 години последна фитка на кавала в Юръп - споки
            Last edited by marandi; 17.11.2013, 02:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Не е истина в какви времена живеем...

              Никой не се интересува от нещата, които определят наистина икономическото състояние на една страна...

              Отваряш дума за ОП Околна среда....там се мъдри и проблемът с прословутите Заменки с гори от по-предишния мандат, който Борисов щеше да оправя, ...но реши да се дооправят те самите...и за нас остава да сърбаме...

              Един куп други проблеми и в политиката и в законодателството, и в работата на бизнеса, рестриктирана от бюрокрацията стоят, но никой дума не отваря!

              Вихри се някаква върла пропаганда.
              Всички медии пишат за Протестите на Този и Онзи...
              че и си ги мерят...
              Това ли е дневния ред???

              А в този форум, уж, има хора, интересуващи се от борсова търговия, от икономика, от бизнес
              Население, което вижда като алтернатива на управлението на БКП/БСП/ДС/АТАКА, лидерската партия на Борисов - ГЕРБ, е обречено.
              Днес има ярко доказателство - митингите на рожбите на идиокрацията.

              [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1470336_652308161478304_1415040873_n.jpg
              [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1461435_666022296764887_61913629_n.jpg
              [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1466083_248567475301161_1870810725_n.jpg
              [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1422623_248558235302085_1401899571_n.jpg
              https://www.youtube.com/watch?v=I9QsSiTnmNk
              Last edited by X_Y; 17.11.2013, 11:22.
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                отново - типично мнение на "Спонтанно, безформен, безлидерен протестиращ"

                за монопол на пропаганда от партии отдавна не може да се говори, но виж, от кръговете им по интереси - бушува

                Но това, "спонтанно протестиращите" прекрасно го знаете - огромна ПиАр машина се грижи да облича образи ви в приятни краски
                Хахаха, ами вие още не схващате. Спонтанно протестиращите СА огромната Пи Ар машина.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Много е яко нали - монопола върху пропагандата падна. Партиите от излъчващи пропаганда се намериха нейни жертви. От основни манипулатори изведнъж се оказаха в кръгова отбрана.
                  отново - типично мнение на "Спонтанно, безформен, безлидерен протестиращ"

                  за монопол на пропаганда от партии отдавна не може да се говори, но виж, от кръговете им по интереси - бушува

                  Но това, "спонтанно протестиращите" прекрасно го знаете - огромна ПиАр машина се грижи да облича образи ви в приятни краски

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Не е истина в какви времена живеем...


                    Вихри се някаква върла пропаганда.
                    Много е яко нали - монопола върху пропагандата падна. Партиите от излъчващи пропаганда се намериха нейни жертви. От основни манипулатори изведнъж се оказаха в кръгова отбрана.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                      Честно, не в час. Не ми трябва подробно изброяване на действията на поредното правителство, било то и любимото ти на ГЕРБ.
                      В случая се моли да не ни ни ушият за околна среда, че и да им вземем откраднато няма да стигне!
                      Не е истина в какви времена живеем...

                      Никой не се интересува от нещата, които определят наистина икономическото състояние на една страна...

                      Отваряш дума за ОП Околна среда....там се мъдри и проблемът с прословутите Заменки с гори от по-предишния мандат, който Борисов щеше да оправя, ...но реши да се дооправят те самите...и за нас остава да сърбаме...

                      Един куп други проблеми и в политиката и в законодателството, и в работата на бизнеса, рестриктирана от бюрокрацията стоят, но никой дума не отваря!

                      Вихри се някаква върла пропаганда.
                      Всички медии пишат за Протестите на Този и Онзи...
                      че и си ги мерят...
                      Това ли е дневния ред???

                      А в този форум, уж, има хора, интересуващи се от борсова търговия, от икономика, от бизнес

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Всеки дълъг път почва с една малка крачка. Сегашната малка крачка е всичкото политик яко да се страхува да сгазва лука. БСП извадиха късата клечка и първи посрещат стената с глава. Ако и за другите това не послужи като урок и тях ще ги боли.
                        Правилно!!

                        Работете с точни ангажименти. За колко време какво може да направите и винаги в Световен мащаб.

                        Защото 5 кинта към пенциите от юни месец - нищо не значи и няма да ви "рестартират" икономиката - повярвай ми, ама Чобанина ся т'ва твърди да'е ...

                        Правилният въпрос е: Кога в БГ ще има пенсия, която да не е най-ниската в Юръп ( ЕС ) примерно и кога? Винаги въпрос КОГА? По същия начин за доктори, учители, полицаи. Кога?
                        ------------------------------------------------------------------

                        Иначе Русото ви е подкрепило отдавна:

                        02.07 22:04 - Set me free, before you press delete .... ( остави ме свободен преди да ме изтриеш )

                        http://marandi.blog.bg/biznes/2013/0...-predi.1126095
                        -------------------------------------------------------------------

                        Ако не знаеш инглиш - си я набери текста на парчето с превод на БГ - има го в мрежата.

                        Тоя текст ви описва предостатъчно в момента какво представлява БГ, понеже не съм ви подкрепил още на 2.07

                        Писал съм нещата семпло като за 1-ви клас в статията и си виж клипа - "Светлината" в тунела - каишките и белезниците в подземията, където сте в момента ( БГ ).

                        Официалния клип с превод: http://vbox7.com/play:8f72698e

                        Успех!
                        Last edited by marandi; 17.11.2013, 01:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                          Имах предвид "колеги" от Системата. Нищо де, подсети ги, явно има нужда ...
                          За теб конкретно не съм се интересувала, но подадената информация е достатъчна, за да продължа така.
                          Натъжих се много, щото се надявах на твоя искрен интерес към мен , но уви!
                          ще се задоволя само да си представям образа ти нощем.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Аз колеги на улицата нямам, нещо си се объркала пак! За козметика ако искаш да си говорим, ще ти призная, че още имам косми под мишниците.
                            Имах предвид "колеги" от Системата. Нищо де, подсети ги, явно има нужда ...
                            За теб конкретно не съм се интересувала, но подадената информация е достатъчна, за да продължа така.
                            Yeah

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GALBA Разгледай мнение
                              АЗ СЪМ ГАЛБА , голям Кретен и Червен прошляк!
                              Е, не си познат, тук, но щом имаш такова мнение за себе си.......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                тоа па нещатник, искаш ли да ти пратя 40лв. да пиеш една много студена и евтина ракия?
                                Кретен! Червен прошляк!

                                Коментар

                                Working...
                                X