IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жалки, много жалки...
    по всички национални телевизии въртят платени репортажи за манифестацията...

    Или да си уволнят ПиАр-ите, или направо да подават оставка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Ало какво става бре другари . Май никой не иска да инвестира в страна с революции.Според инфо от БНБ преките инвестиции в страната за януари - септември 2013 г. възлизат на 854.4 млн. евро при 1664.1 млн. евро за януари - септември 2012 г. Преките инвестиции в страната за !!!! септември 2013 г. са в размер на 3.8 млн. евро, при 70.7 млн. евро за септември 2012 г. > http://www.bnb.bg/bnbweb/groups/publ...fdi_pub_bg.pdf
      Като допълнение . Най-голямата нестабилност през този период е изцяло плод на правителството на Гея ,Бея и Злодея и кликата им чрез неадекватните си решения които взеха.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

        Колко бяха те ? Местан и Станишев твърдят, че са били 70 000.
        Нека се опитаме да направим обективна оценка на броя на присъстващите на митинга на БСП и ДПС днес,
        От видеото с въздушни кадри от пресцентъра на БСП ( http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2451426 ) екстрахирах един кадър - снимката в ляво
        С Google Maps направих снимка на същото място, с мащабен таг 20 м.
        Обградих зоната на митинга на двете снимки, на втората - доста щедро.
        Зоната е 180 м * 30 м = 5400 м2
        Следователно те са били всички рекорди - имало е 70 000/5 400 = 13 души на квадратен метър !!!
        Или просто са били само 5400 * 3 = 16 200

        Не искам да ти развалям сметките...
        Но ако смятаме грубо...
        Излизат над 50 к по твойте сметки...

        Първо грешиш в ширината...
        Второ в дълижината...

        Само на Орлов мост има пет платна в едната посока и четири в другата .
        Сложи по 4 метра е над 28 метра и тротоарите....стават 30 метра...
        Дължината ..минах преди това към 11 часа ... бяха сложили охраната над феята..
        Видеостените по цялата дължива на парка.... през 100 метра...
        Преброих 5 или 6...
        Така че тези от Подуене се групираха на тамошното кръстовище....около Ропотамо...
        От там до площада е над 700 -800 метра ..
        Съдя от броя та ел.стълбовете ,който са над 16.... от 30 до 100 метра..
        Е не съм специалист но толкова са пред в къщи по 50 метра....
        Забравяш и площада пред Ариана...
        така че смятай над ... 35 по 850 по 2 ...
        Така и смятат полицайте...

        П.П. Да не се забравя ,че БТВ пусна една от ректората до Плиска...
        Там и милион можеше да изкараш...
        Хората в Парка .. как ще си отидат в Плиска..пеша и те правеха ..фон...
        Само ,че когато е пристрастен ,пуска само тази ,която му е угодна...

        А и най важното ..
        Какво може да те накара да хванеш влака от Провадия и да пътуваш 12 часа до София ... и още толкова обратно ,само да кажеш и че ти имаш мнение и един твой глас е равен на гласа на един реститут...
        Last edited by Монти; 17.11.2013, 14:17.

        Коментар


        • Ало какво става бре другари . Май никой не иска да инвестира в страна с революции.Според инфо от БНБ преките инвестиции в страната за януари - септември 2013 г. възлизат на 854.4 млн. евро при 1664.1 млн. евро за януари - септември 2012 г. Преките инвестиции в страната за !!!! септември 2013 г. са в размер на 3.8 млн. евро, при 70.7 млн. евро за септември 2012 г. > http://www.bnb.bg/bnbweb/groups/publ...fdi_pub_bg.pdf
          Last edited by коки; 17.11.2013, 13:32.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • "...не човек, а желязо!"
            беше казал някой от техните...
            пп няма по-долна сган от червената,
            рубладжиите за копейки и майка си
            продават
            Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Ееех, какво да ти кажа, Черга. Комунистите съвест нямат. Сърца нямат. Най добрият комунист...

            "Так так так говорит пулеметчик
            такатакатак говорит пулемет "

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
              Ееех, какво да ти кажа, Черга. Комунистите съвест нямат. Сърца нямат. Най добрият комунист...

              "Так так так говорит пулеметчик
              такатакатак говорит пулемет "
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • А добър ден!Европейският студентски съюз, обединяващ в себе си студентски организации от цяла Европа, подкрепя напълно борбата на българските студенти. Организацията припомня, че студентите са основна част от гражданското общество и са в правото си да застават зад широки каузи отвъд тесните студентски и академични интереси.Повече на : http://esu-online.org/news/article/6...ss-themselves/
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • http://www.youtube.com/watch?v=S6OFrI-tPCo

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Мед ми капе на сърцето, като чувам вашите шекер слова госпожо. Аллах да ви даде здраве и дълги години живот. Слугите да ви носят всяка сутрин сладка баклава и шербет за закуска.
                    Диабет да фане, нали !!!
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Вандализмът им прилича
                      Калина Андролова, политически анализатор

                      /Поглед.инфо/ Потресена съм от паралелните реалности, които телевизиите умишлено създават у нас, от пълното изкривяване на действителността, от едностранчивите внушения, от спекулата с медийната власт. Превъзбудените журналисти с лека ръка превърнаха образа на българската полиция в чудовищен, репресивен и агресивен. Кръв се лееше от екраните, хора се търкаляха по паветата, човек би си помислил, че се случва опустошителен сблъсък. С интерес наблюдавах една студентка, която показваше единия си пръст, който беше леко одраскан и крещеше неистово: вижте, млада студентска кръв, ето това ми причиниха полицаите.

                      Абсурдът на разиграваната драматургия в България започва да достига критичния си максимум! Медиите са клекнали до земята и обслужват протестиращите с такъв хъс и възхищение, че започвам да си мисля, че живея в Русия от времето на Елцин, когато олигарсите се хвалеха, че телевизите им произвеждат президенти. В едно с това студентите, които обясняват защо протестират,са толкова политически неграмотни, че направо да ти стане тъжноза бъдещето, докато ги гледаш.

                      Знаете ли, аз не подкрепям това правителство, някакси не е точно по моя вкус, по много причини. Но съм потресена от арогантното нетърпение, от истеричния напън, от ужасния недемократичен натиск то да бъде свалено насила. Учудена съм от неспособността на ГЕРБ, от абсолютната непригодност на тази партия,да бъде в опозиция. Интересно, ако утре ГЕРБ загуби изборите, пак ли ще предизвиква революции по улиците. Да, ГЕРБ бяха лошо изиграни чрез коалиционни хватки, разбираемо е тяхното политическо недоволство. Но, за Бога, не можеш да бъдеш партия, ако не умееш да изчакваш, да се снишаваш, да губиш понякога. Не можеш да си партия, която за да се върне веднага на власт, е готова да разрази гражданска война, да инжектира тонове омраза в публичното пространство, да застраши и без това крехкото равновесие на неукрепналото ни демократично общество.

                      Може да се притиска, дискредитира и разбива едно правителство по много други начини, които са демократични. Да се осветляват некадърността и провалите на опонентите ми изглежда полезно и справедливо. Да продуцираш обаче псевдо гражданска война, хаос и нестабилност, ми изглежда пошло, незряло, антидемократично и опасно.

                      Връщам се на телевизиите и тяхната обективност. Не видях нито една телевизия да покаже наранен полицай, някои от маргиналните телевизии обаче показаха просташките обиди, които протестиращите непрестанно хвърляха в лицата на полицаите. Протестиращите се държаха безсрамно, нахално и безпрецедентно нагло спрямо българската полиция, тя беше замервана с бутилки от вода, тя беше наричана сбор от мерзавци, срещу нея се крещяха дебилни изречения, че протестърите плащат заплатите на полицаите, сякаш бюджета на България се формира от шепа гладни студенти и вампирясали кукловоди. Върху българската полиция се изля толкова много помия и неистини, че ми стана обидно за телевизиите, журналистиката и медийните измами.

                      За сравнение, ще ви припомня студентските протести в Калифорния през 2009. Тогава американските студенти, преподаватели и служители на университетската администрация протестират срещу увеличаването на таксите за обучение с 32%, което представлява повече от 10 хиляди долара увеличение на годишната такса. Студентите възмутено обявяват, че Калифорния е на първо място по харчене на пари за затвори, а на 48 по харчене на пари за образование. Американските младежи провеждат седящи стачки, блокират колите да не могат да влизат в университетските райони и многократно окупират няколко сгради.Университетското ръководство отговаря на протестите с голяма полицейска сила. Полицията използва палки, сълзотвотен газ и гумени куршуми, наранени са стотици мирно протестиращи, като някои от тях са изпратени в спешното отделение с травми и счупвания. Повече от 700 студенти и членове на факултети са арестувани през периода на протестите. Не смея да помисля какво би се случило на американски студент, който замери полицай с бутилка от минерална вода или го нарече в лицето мизерник и мръсник.

                      Но, разбира се, българските протестиращи са с особени претенции за друг неизвестен вид демокрация, те очакват полицията за борба с безредиците да им каже добър ден, да им се представи, да ги почерпи с кафе и сладки, да им разкаже някой виц и да им пожелае приятно вандалстване.
                      Това, което българската полиция демонстрира по време на всички досега случили се протести, е достойно за възхищение и аз ги поздравявам от трибуната на „Деконструкция”. Никога не съм предполагала, че тези хора могат да имат толкова много търпение и могат да запазят такова върховно самообладание. Не съм подозирала, че българската полиция, непрестанно обиждана и подигравана, всъщност показа, че притежава изключителни професионални качества. И всякакви нападки срещу полицията за поведението й по време на протестите са дълбоко омерзителни и безсрамни.
                      +1 Абсолютно вярно
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                        Ще има леля ще има. Протести до ОСТАВКА т.е. още мАаалко остана.
                        Мед ми капе на сърцето, като чувам вашите шекер слова госпожо. Аллах да ви даде здраве и дълги години живот. Слугите да ви носят всяка сутрин сладка баклава и шербет за закуска.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Ти много глупости си издрънкал, почти 13 000, затова и на тази няма да обърна внимание.
                          Хайде сега, напиши нещо умно и посочи къде точно съм сбъркал в бройката
                          Ми той индианеца ти го каза. Прав си за бройката.

                          Не си прав, че наричаш математиката обективна наука, тъй като погледнато през медиите на Пеевски бройката е КОСМИЧЕСКА !!!

                          Та, който държи химикала, той определя каква е бройката, ми беше интимната мисъл.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=vOsJv8kXCaY
                            Кой ви плаща за протеста, кой, кой, кой?
                            мигат като мишки в трици ...
                            Yeah

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Чудна работа, защо цитираш само медии на Пеевски ?
                              Но даже и там признават: "До баталните сцени на Орлов мост се стигна след като част от протестиращите започнаха да замерят полицаите и жандармеристите с мощни пиратки, димки, стъклени бутилки и камъни. "
                              Ха сега намери ми снимки от последните 140 дни на студенти и други, замерящи полицаите ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Ти много глупости си издрънкал, почти 13 000, затова и на тази няма да обърна внимание.
                                Хайде сега, напиши нещо умно и посочи къде точно съм сбъркал в бройката
                                Прав си за бройката, но фактът това няма никакво значение в България в момента. По телевизора казват друго и във вестника пишат друго. Истината е много, много изкривена.

                                Поздрави.

                                Коментар

                                Working...
                                X