IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    разбирам те, ти се кефиш да бъдеш унижаван от Русия, защото тя е толкова велика че заради нея сега носиш каскет, а не чалма.
    На мен ми е кеф да живея в държава без чужди военни бази с евтин ток газ и парно и без арабски мангали.Не ми е кеф да имам за приятели интересчии лицемери и хора които ме подслушват както и такива които ме ограбват.Не искам да ми налагат войни и да ми изпращат мангали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Оти се напиняш?Оти не приемаш не желаното от теб за вярно?Кой ще улезне у Парламенто че разбереме на следващите избори.И на мен са ми неприятни русенския македонец и дудука ама ако народа гласува за тях съм длъжен да се съобразявам
      Кой ще гласува за тях. нали ги виждам на митингите като се появят ВМРО едни и същи 20 до 50 човека - и никой не иска да има нищо общо с тях. А за дудука вече казах - там зависи колко е склонен да се бръкне спонсора му. Безплатно дудука няма да получи нищо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        България е бедна защото сини некадърници унищожиха и разграбиха всичко.
        Айде бе,
        сини некадърници направиха долара 3000 лева.
        Те предизвикаха инфлация 5000% (пет хиляди).

        Но не мога да отрека, че всичките тези са някакви фракции на бкп.
        Как пък не се намери за тия години един свестен, който не е глупак?

        Въпреки всичко подкрепата за Главните причинители на мизерията в България - бкп(с) е неразбираема за мен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Гарантирам ти че БарекоФ ,ше вкара евро депутат... а може и два...
          Ами не знам, ако спонсора му се бръкне да плати за този депутат може и да вкара - ама бая златен ще му излезе. пък и ще намали платените депутати на някой друг. Така че за мен няма значение, един платен боклук или друг няма голяма разлика.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            О да, много яко изследване което казва че боклуците от ВМРО и Капута са минали над 6%. И да им вярвам разбира се Че те ВМРО са една шепа хора за 25 години никога не са успяли да направят нищо - защото всеки ги вижда какви са позьори на щат към БСП. А Капута - че той за 100 човека митинг прави кастинг и им дава по 15 лева. Кви шест процента какви глупости - той не може да събере три автобуса хора, ако не им плаща.
            Оти се напиняш?Оти не приемаш не желаното от теб за вярно?Кой ще улезне у Парламенто че разбереме на следващите избори.И на мен са ми неприятни русенския македонец и дудука ама ако народа гласува за тях съм длъжен да се съобразявам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              О да, много яко изследване което казва че боклуците от ВМРО и Капута са минали над 6%. И да им вярвам разбира се Че те ВМРО са една шепа хора за 25 години никога не са успяли да направят нищо - защото всеки ги вижда какви са позьори на щат към БСП. А Капута - че той за 100 човека митинг прави кастинг и им дава по 15 лева. Кви шест процента какви глупости - той не може да събере три автобуса хора, ако не им плаща.

              Гарантирам ти че БарекоФ ,ше вкара евро депутат... а може и два...

              Коментар


              • Йордан Цонев: Защо Цветанов не напусне парламента като Бисеров
                Шефът на бюджетната комисия смята, че и други политици, за които има данни, трябва да са аут от НС
                Публикувано: 17 ноем. 2013, 16:01 | Обновено: 17 ноем. 2013, 16:01
                Разпечатай
                прочитания: 3161 | коментари: 54
                София, България


                "Засега има обвинение и съмнения за извършени финансови нарушения, каквито има и за Цветанов. Бисеров обаче предпочете да излезе от парламента, това е нещо достойно." Това коментира по БНР председателят на бюджетната комисия Йордан Цонев. Той бе категоричен, че ще каже мнението си, когато види резултатите от следствието и резултатите от съда. Крушение за ДПС би бил скандалът с Бисеров, ако получи присъда, но такава засега няма, коментира Цонев. "До този момент ще бъде добре да се последва и от други политици, за които има данни", призова Цонев.

                Вчера Христо Бисеров бе освободен и от ръководството в ДПС, а членството му в партията бе замразено.

                Шефът на бюджетната комисия коментира, че е естествено да не е спокоен за бюджета в сегашната напрегната обстановка, въпреки че е минал вече на първо четене. "На мен ми се иска страната да е спокойна и да се работи в една нормална обстановка, защото икономиката няма да бъде извадена от рецесията по този начин и институциите няма да бъдат стабилизирани. А този бъджет води към нормализация".

                По повод вчерашния митинг на БСП и ДПС Цонев каза, че го приветства, защото "и ние също сме хора с чувства, емоции и нерви".

                Цонев призна, че не му е приятно да ходи на работа с кола: "Аз винаги съм ходел пеш на работа, не ми е приятно да ходя с коли, нито да бъда охраняван в парламента, нито да ми викат непрекъснато."

                БРАВО ЦУЦИЛАНЕ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Руснаците дойдоха да изгонят турците преди 135 години ако не си забравил.Иначе днес щеше да си с чалма.Утре обаче твоите приятели американците ще ти я сложат щото на тях им дреме за България.После руснаците ни даваха нефт и газ без пари срещу кирливи компоти и паприкаш.От американците получихме ковчези участие във войни и съсипана икономика.Та да питам що нашите нови приятели не изградиха вече толкова години един демократичен газопровод до България с евтина газ.Де го че не го виждам.И аз да бях на руснаците на мястото и аз за такива като теб ще сложа петорни цени.
                  разбирам те, ти се кефиш да бъдеш унижаван от Русия, защото тя е толкова велика че заради нея сега носиш каскет, а не чалма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    +1

                    Ами България се управлява по руски модел от край време.
                    От '89 насам България се развива по същия начин като руснаците. Корупция оригарси, социализъм. Няколко свръхбогати, и останалите да го духат.

                    Ами точно затова България е най-бедната страна в Европа.
                    Докато не се избесят тези, оправия няма да има.
                    + Така си ,но зомбитата няма как да те разберат .Не е възможно демокрация като политически модел на съществуване на една държава да бъде изградена от ДСари, БКПейци и комсомолци. Не е възможно. За да стигне до демокрацията, България задължително трябва да мине през лустрацията.
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Не руснаците просто се държат с българите като с мангали. включително и с любимия ти Станишев дето Путин го кара да чака пред вратата му с часове като вярно кученце.
                      Руснаците дойдоха да изгонят турците преди 135 години ако не си забравил.Иначе днес щеше да си с чалма.Утре обаче твоите приятели американците ще ти я сложат щото на тях им дреме за България.После руснаците ни даваха нефт и газ без пари срещу кирливи компоти и паприкаш.От американците получихме ковчези участие във войни и съсипана икономика.Та да питам що нашите нови приятели не изградиха вече толкова години един демократичен газопровод до България с евтина газ.Де го че не го виждам.И аз да бях на руснаците на мястото и аз за такива като теб ще сложа петорни цени.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Ти почна да пишеш вече глупости..
                        какво има общо БГНЕС с изследването..
                        Човека си има партия и ако надува ще е на свойта партия...
                        О да, много яко изследване което казва че боклуците от ВМРО и Капута са минали над 6%. И да им вярвам разбира се Че те ВМРО са една шепа хора за 25 години никога не са успяли да направят нищо - защото всеки ги вижда какви са позьори на щат към БСП. А Капута - че той за 100 човека митинг прави кастинг и им дава по 15 лева. Кви шест процента какви глупости - той не може да събере три автобуса хора, ако не им плаща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Ама с това трябваше да започнеш че Моника Станишев казва така значи е вярно.

                          Ти почна да пишеш вече глупости..
                          какво има общо БГНЕС с изследването..
                          Човека си има партия и ако надува ще е на свойта партия...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            То вчера се видя колко са.Колкото и да ехидничеш оставка няма да има.Против правителството са некадърници с мераци за власт начело с тиквуняка дето един закон не е прочел.Дори другарката Дончева тази сутрин по БТВ му каза че е тъпак.Е те такива тъпаци искат властта.Аз отдавна съм казал че да поддържаш такива означава че си с диагноза
                            Да де аз това казвам - видя се че са 10 пъти по-малко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              посочва БГНЕС.

                              Ама с това трябваше да започнеш че Моника Станишев казва така значи е вярно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                +1

                                Ами България се управлява по руски модел от край време.
                                От '89 насам България се развива по същия начин като руснаците. Корупция оригарси, социализъм. Няколко свръхбогати, и останалите да го духат.

                                Ами точно затова България е най-бедната страна в Европа.
                                Докато не се избесят тези, оправия няма да има.
                                България е бедна защото сини некадърници унищожиха и разграбиха всичко.

                                Коментар

                                Working...
                                X