IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    Ама ти монти не загряваш ли, че в България единствено бсп(к) и турците са си все същите през последните 24-25 години?
    Че в тия две партии позициите се наследяват, от баща на син. При турците това не е все още ясно изразено - те са от '90 година създадени.
    Ами ето - герб, рб, бареков - НО! това са сегашните изследвания. След два месеца ще е друго.
    Това са много генерални изводи. Дават бегла представа за нагласите.
    Но каквото и да е - трябва пълна лустрация за всички свързани с дс до '92 година, за всички заемали каквато и да било ръководна длъжност в бкп-бсп, и тази партия да се забрани.
    Естествено че има хора с леви убеждения, които биха моглъ да си направят някаква социал-демократическа ли или там каквато и да било друга. партия. Би било полезно са всички.
    Но да ми казва някой, че тези сегашните имат нещо общо със социалистическите идеи означава че е пълен малоумник.
    И очакваш нормален човек да обсъжда коалиция с бсп(к)?!?

    Ами ето - всичко в което бсп(к) няма пряк досег е по-добре.


    Само Бареков да е, пак е по-добре.
    Магаре да е - пак е по-добре
    .
    Ами зелените бяха с БСП , НДСВ също бяха...
    Икономистите са от СДС...
    Ти защо не си избереш магарета да са ти колеги ,жена или да те управляват...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Според мен коалиция ГЕРБ БСП Дудук не е възможна.БСП ДУДУК и ДПС никога нема да се коалират с тиквуняка.рИформаторите предполагам също щото коалирането с тиквуняка значи смърт.По скоро след едни нови избори ще ни управлява коалиция БСП +ДПС.А ако Гоце интриганта успее да натири червените прашки ще гледаме филма спасение на България от тиквата БСП и ДПС.Коалицията между БСП и ДПС требе се казва БПС
      Мойто мнение е Голяма коалиция...БСП и ГЕРБ...наполУвина...
      Или 50 % за Наивника...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Пак да повторя..
        Всички искате оставка , а никой на поиска да припознае варианта кой избира от едни избори...

        пак да напиша ..
        Голяма коалиция-ГЕРБ и БСП...
        и други два равностойни сценарии..
        БСП , ДПС , Бареков..
        Герб ,РБ , Бареков...

        Факушка ...казвай...
        Равновесие...
        Коки...
        Мечо...
        Бай Пешо...
        Киро-....
        и всеки който чете...
        Ама ти монти не загряваш ли, че в България единствено бсп(к) и турците са си все същите през последните 24-25 години?
        Че в тия две партии позициите се наследяват, от баща на син. При турците това не е все още ясно изразено - те са от '90 година създадени.
        Ами ето - герб, рб, бареков - НО! това са сегашните изследвания. След два месеца ще е друго.
        Това са много генерални изводи. Дават бегла представа за нагласите.
        Но каквото и да е - трябва пълна лустрация за всички свързани с дс до '92 година, за всички заемали каквато и да било ръководна длъжност в бкп-бсп, и тази партия да се забрани.
        Естествено че има хора с леви убеждения, които биха моглъ да си направят някаква социал-демократическа ли или там каквато и да било друга. партия. Би било полезно са всички.
        Но да ми казва някой, че тези сегашните имат нещо общо със социалистическите идеи означава че е пълен малоумник.
        И очакваш нормален човек да обсъжда коалиция с бсп(к)?!?

        Ами ето - всичко в което бсп(к) няма пряк досег е по-добре.
        Само Бареков да е, пак е по-добре.
        Магаре да е - пак е по-добре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Празни приказки...
          Ако не ти харесват вариантите ..дай каквото смяташ...
          Еми твърде е рано - как да дам какво очаквам. Аз в момента не знам дори дали ще са след три месеца или след три години.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Пак да повторя..
            Всички искате оставка , а никой на поиска да припознае варианта кой избира от едни избори...

            пак да напиша ..
            Голяма коалиция-ГЕРБ и БСП...
            и други два равностойни сценарии..
            БСП , ДПС , Бареков..
            Герб ,РБ , Бареков...

            Факушка ...казвай...
            Равновесие...
            Коки...
            Мечо...
            Бай Пешо...
            Киро-....
            и всеки който чете...
            Според мен коалиция ГЕРБ БСП Дудук не е възможна.БСП ДУДУК и ДПС никога нема да се коалират с тиквуняка.рИформаторите предполагам също щото коалирането с тиквуняка значи смърт.По скоро след едни нови избори ще ни управлява коалиция БСП +ДПС.А ако Гоце интриганта успее да натири червените прашки ще гледаме филма спасение на България от тиквата БСП и ДПС.Коалицията между БСП и ДПС требе се казва БПС

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Е тя София нали определи предишния.Видяхме всички после как го изконихте с дървета и камъни.И подчертавам незаконно.Свинята трябваше да бъде оставен да си изкара целия мандат за да се осере наистина както трябва.Той си правеше тънката сметка че печели пак ама нещо му излязоха криви сметките.А това че София ще определя следващия парламент е смешка и то голяма.Комунагите мръсни такъв ще ви наврат че нема да се усетите.Не подценявайте червената прашка.
              В София има 1 милион гласоподаватели - от тях 500 000 не гласуват по принцип. като не гласуват предимно десните, младите, средната класа и по-заможните. А сега точно тези категории яко са се надъхали да изметат БСП. нямам идея за кого ще гласуват, но съм убеден че няма да е за БСП, ДПС или Атака. 500 х. гласа са 18% от гласуващите. Тези 18% ще определят водещата партия на следващите избори - никъде другаде няма подобен скрит потенциал.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Като дойде деня ще видим. Сега въпроса е БСП да бъде наказана. Да се вдигне мотивацията в София, на младите в София пък и в други големи градове, че тежестта на селяндурите и пенсионерите да падне.

                И след това, ако това се изпълни както трябва каквото и да покажат изборите все ще е по-добре от сега. А както казва Сун Дзъ идеята е да спечелиш битката преди самата битка

                Празни приказки...
                Ако не ти харесват вариантите ..дай каквото смяташ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Пак да повторя..
                  Всички искате оставка , а никой на поиска да припознае варианта кой избира от едни избори...
                  Като дойде деня ще видим. Сега въпроса е БСП да бъде наказана. Да се вдигне мотивацията в София, на младите в София пък и в други големи градове, че тежестта на селяндурите и пенсионерите да падне.

                  И след това, ако това се изпълни както трябва каквото и да покажат изборите все ще е по-добре от сега. А както казва Сун Дзъ идеята е да спечелиш битката преди самата битка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Има много идиоти но досега само те определяха кой ще влезе в парламента. Другите - тези които не зависеха от държавата - не ги интересуваше. Но вече почнаха да се интересуват - следващия парламент ще бъде определен от София, не от Долно Уйно.
                    Е тя София нали определи предишния.Видяхме всички после как го изконихте с дървета и камъни.И подчертавам незаконно.Свинята трябваше да бъде оставен да си изкара целия мандат за да се осере наистина както трябва.Той си правеше тънката сметка че печели пак ама нещо му излязоха криви сметките.А това че София ще определя следващия парламент е смешка и то голяма.Комунагите мръсни такъв ще ви наврат че нема да се усетите.Не подценявайте червената прашка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Ами не знам, ако спонсора му се бръкне да плати за този депутат може и да вкара - ама бая златен ще му излезе. пък и ще намали платените депутати на някой друг. Така че за мен няма значение, един платен боклук или друг няма голяма разлика.
                      Пак да повторя..
                      Всички искате оставка , а никой на поиска да припознае варианта кой избира от едни избори...

                      пак да напиша ..
                      Голяма коалиция-ГЕРБ и БСП...
                      и други два равностойни сценарии..
                      БСП , ДПС , Бареков..
                      Герб ,РБ , Бареков...

                      Факушка ...казвай...
                      Равновесие...
                      Коки...
                      Мечо...
                      Бай Пешо...
                      Киро-....
                      и всеки който чете...
                      Last edited by Монти; 17.11.2013, 19:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Ама с това трябваше да започнеш че Моника Станишев казва така значи е вярно.
                        Моника Люински
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Факи на колко си години?
                          Бях пълнолетен няколко години вече по време на събитията през '89
                          Повече - здраве.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            И аз се чудя кой ще гласува ама явно ще се намерят.Аз се чудя и кой нормален човек ще гласува за Фюрер ама един милион са го направили.Един милион българи имат нужда от фюрер и неграмотник прочел Винето да ги командори.И аз се чудя как така хора наречени лош човешки матрял гласуват на него ама те гласуват.Да не говорим за каишката пържолите компирите овчарите.Явно в България има много идиоти.
                            Има много идиоти но досега само те определяха кой ще влезе в парламента. Другите - тези които не зависеха от държавата - не ги интересуваше. Но вече почнаха да се интересуват - следващия парламент ще бъде определен от София, не от Долно Уйно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Кой ще гласува за тях. нали ги виждам на митингите като се появят ВМРО едни и същи 20 до 50 човека - и никой не иска да има нищо общо с тях. А за дудука вече казах - там зависи колко е склонен да се бръкне спонсора му. Безплатно дудука няма да получи нищо.
                              И аз се чудя кой ще гласува ама явно ще се намерят.Аз се чудя и кой нормален човек ще гласува за Фюрер ама един милион са го направили.Един милион българи имат нужда от фюрер и неграмотник прочел Винето да ги командори.И аз се чудя как така хора наречени лош човешки матрял гласуват на него ама те гласуват.Да не говорим за каишката пържолите компирите овчарите.Явно в България има много идиоти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Айде бе,
                                сини некадърници направиха долара 3000 лева.
                                Те предизвикаха инфлация 5000% (пет хиляди).

                                Но не мога да отрека, че всичките тези са някакви фракции на бкп.
                                Как пък не се намери за тия години един свестен, който не е глупак?

                                Въпреки всичко подкрепата за Главните причинители на мизерията в България - бкп(с) е неразбираема за мен.
                                Факи на колко си години?

                                Коментар

                                Working...
                                X