IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Семейни войни: Бойко излезе срещу шурея си!
    Автор: Кирил ДИМИТРОВ
    18.11.2013 | 09:41
    Прочетена: 311 |
    Коментари: 3
    Семейни войни: Бойко излезе срещу шурея си!
    , Marica.bg

    Уникален двубой се случи на осминафиналния реванш от турнира за Купата на страната между Локомотив и Витоша (Бистрица), завършил с победа 1:0 на втородивизионния тим. Черно-белите, които бяха символични гости, продължиха на четвъртфиналите след 5:0 в първата среща. Реваншът имаше по-скоро шоу характер, като едно от най-забавните неща бе персоналният сблъсък зет-шурей. През втората част за Тигрите влезе експремиерът Бойко Борисов. За пловдивчани пък след почивката заигра крилото Станко Йовчев, известен още като Станко Машината. Столичната клюка гласи, че Бойко е кандидат-зет на Машината. Истина или не, двамата се изправиха джентълменски един срещу друг и ритници нямаше. С други думи, както е казал народът: зет като мед!
    А ШУРИНАИКАТА БИЛА ЛИ Е НА МАЧА, А ЦУЦИ И ЛИЛЕТО

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Равновесие,
      време е малко да се поуравновесиш. От няколко месеца, откак Бойко подаде оставка си луднал нещо.
      Толкоз ли не можеш да разбереш, че обикновения човечец е гласувал, пък и сега гласува за Бойко, САМО заради телевизионното му излъчване. Не за друго. Никаква политика, никакви идеи, никаква реформа, никакъв ГЕРБ, никакъв антикомунизъм. Говоря ти защо гласува за Бойко обикновения човечец от провинцията. Софийските реститути и тъмносини хардлайнери са друга работа. Те гласуват заради показния антикомунизъм на комуниста Бойко.
      И всеки ден в който Бойко не се появява по телевизията е загуба на гласове за него.
      А фантазиите ти как БСП губела и едва ли не от утре изчезва са си незрели фантазии.
      Може да видиш, то ти си го видял със сигурност, последното проучване на Института за модерна политика, на Борислав Цеков.
      Дори той не е могъл така да изкриви данните, че да покаже ГЕРБ с по-добри резултати от БСП. Само дето вкарва "реформаторския" блок в парламента.
      Ама и той приема желаното за действително. Нали знаеш на чия хранилка е Института за модерна политика?
      На БСП хранилка е. Не знам защо си мислиш че е за ГЕРБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev
        Не знам дали има такъв адвокат, по-добре да не е адвокат, че чак мен ме хваща срам.

        Какво стана с този интернет,бре,навремето наистина можеше да се намери нещо полезно вътре
        "Ekспертът" изтри мнението на сайта, което размазваше анАлиза, съпоставяйки коментираните разпоредби със сега съществуващи, които са еднакви 1:1. Ето пример:
        Чл. 55. (4) от сегашния ЗМВР и коментирания нашироко Чл.65 ал.4 от новия ЗМВР.
        Думата "полицейския орган" Е ЗАМЕНЕНА С .."полицейските органи".

        Боко наложи отвратителна практика в медийте да се говори за промени в законите, които са на 180 градуса от извършваните реални такива, особено казаещи полицейщината на МВР/КАТ.
        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Госпожо Фирдевс, какво дава Пацо ???
          По 50 лева на ден дава на окупатор.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Госпожо Фирдевс, какво дава Пацо ???
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Управляващите крият скандално писмо от ЕК, за опасност от загуба на 572 милиона средства по ПРСР http://bgfakti.bg/tv/video/118

              Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Last edited by 4ubaka; 18.11.2013, 10:02.

              Коментар


              • Гледам че дилетанта, който едно време се представяше за даскал от СУ се е включил.
                Сигурно едно време е завършил и той комунизъм-ленинизъм, ама после станал "социален антрополог". Или философ. Все тая.

                Помните ли как прекръстиха комунистическото "разтягане на локуми"?

                Екстензия на захарозо-амилазния гел. Наука еееей!
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Испанският публичен дълг е почти 100% от БВП на страната

                  Испанският държавен дълг през август тази година е нараснал до 93,3% от БВП на страната, който се оценява на около 1,023 трлн. евро. според статистики, обявени от испанската централна банка.

                  Правителството определи таван на дълга, равен на 94,2% от БВП за 2013-а година, много испански икономисти и анализатори смятат, че той ще бъде превишен. Основна част от публичния дълг (над 660 млрд. евро) са средносрочни и дългосрочни задължения към чужбина.

                  Проектобюджетът за 2014-а година предвижда задълженията на страната да се увеличат до 98,9% от БВП на страната.

                  ДРУГАРИ МУТРОТРОЛОВЕ КАЖЕТЕ ИМ МУТРЕНСКИТЕ СИ АРГУМЕНТИ ЗА ТОВА, ЧЕ щЕ ПЛАЩАТ ДЕЦАТА И ВНУЦИТЕ ИМ И ТРЯБВА ДА ЖИВЕЯТ КАТО НАС В МИЗЕРИЯ- ТЕЗИ ХОРА НЕ СПИРАТ ДА ИСКА ОЩЕ ПО ВИСОКИ ЗАПЛАТИ И ПЕНСИИ

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Ама как жално гледаха от прозорците митинга на комунягите.И чакаха някой да тръгне срещу тях за да имат оправдание че лошите комунисти са ги били.....Сега хем СУ е окупиран хем има лекции.Смех Жалки некадърници и простите им и страхливи преподаватели се крият зад гърба им.Некадърници и бездарници на държавна ясла не създали и не произвели нищо през жалкия си курвенски живот за което разбира се са виновни комунистите.
                      Всички нормални хора гледаха така черната сган на ДПС (къде видя комуняги, не знам)...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Лъжата е грах.Да лъжеш е лошо и води до болести.Децата бяха насъскани от дърти курви и боклуци преподаватели.Сега същите тия тарикати се крият зад гърба на студентите,Срамът ще го берат децата а тарикатите се покриват.Сега с нетърпение чакам да чуя опорните точки на мангала Янакиев и дъртата вещица Коларова.Вън боклука от СУ Вън вън вън.Свободния пазар ги чака с нетърпение тези много образоване некадърници и мързеливци.В Плевен философите работят по програма за озеленители и метат улиците с престижното им образование.При мен има работа да се ринат лайна в обора
                        Ще трябва да разшириш стопанството. Много кандидати за риначи на л..на ще има. Много философ, много социолог, много лаладжия. Ама таз Румяна Коларова може да я пращаш да търга боб. А богослова Янакиев да рине тор.

                        Едно време като премахнаха политическите офицери, ги пращаха взводни командири по частите, ама те не искаха. И се уволниха от армията повечето. Като Мечобиков впрочем.
                        Така и даскалите по марксизъм ленинизъм се прекръстиха на социолози, философи, социални антрополози... а всичките бяха едни комунистически лаладжии. Знаеха само да разпъват локуми.
                        А да станеш инженер се искаше висша математика, съпромат, теория на механизмите и машините, теория на електротехниката, металознание и т.н. Дето не можеш да разтягаш локуми.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Vladimir Tanev
                          Туристическа агенция Протестк Травъл организира панорамна обиколка на отокупирания ректорат на СУ. Турът включва посещение на следните забележителности – мястото, където бившите окупатори си бяха организирали бивак за преспиване; кухнята и столовата на окупаторите; 65-та аудитория – секс стаята на окупаторите, нужника на окупаторите и т.н. Направени са постъпки отокупирания университет да бъде включен в списъка на 100-те национални туристически обекта. Побързайте, местата са ограничени..

                          Коментар


                          • http://dnes.dir.bg/news/ostavka-fond...-15540633?nt=4

                            Коментар


                            • Бареков обеща лустрация за Борисов и мутрите в политиката
                              Сотир Цацаров няма да смогне на нашите сигнали за корупция и далавери във властта
                              Публикувано: 18 ноем. 2013, 09:04 | Обновено: 18 ноем. 2013, 09:04
                              Разпечатай
                              прочитания: 64 | коментари: 0
                              София, България

                              Нашето движение иска пълна лустрация на мутрите, които участват в политиката. Другото ни желание е да се разследват финансовите далавери и офшорните фирми на всички предишни управляващи. Това е операция "Чисти ръце". Бойко Борисов не ме е опровергал по никакъв начин за участието му в офшорки. Той се е докарал до там, че мутри се опитват да му лъскат имиджа, категоричен беше основателят на движението "България без цензура" Николай Бареков по БНТ.Господин Сотир Цацаров няма да смогне на нашите сигнали за корупция и далавери във властта. С партиите от сегашния парламент никога няма да влезем в коалиция. Ние искаме да свалим БСП, ДПС и ГЕРБ от власт, разкри Бареков.

                              Аз съм политик и вече съм незаобиколим фактор в българската политика. Социологията го показва. Надявам се на следващите избори да вземем 120 мандата. Никога не съм бил във властта и няма как да съм участвал в корупционни сделки. В момента помагам единствено на българския народ. Аз съм непрекъснато в страната и обикалям много. Навсякъде идват много хора и споделят своите мъки и тревоги. Големият проблем на българските политици е, че те се подиграха с доверието на народа си. Аз се разкайвам за това. Между политиците и българския народ има огромна пропаст. На мен ми вярват хората, които се срещат с мен. Моят живот минава през различно русло. Аз вече живея в провинцията и сред хората, обясни Бареков. Подкрепата за нас е наистина огромна. Нашите идеи и виждания достигат до хората и те ги възприемат. Решенията, които ние даваме са прости и изпълними, заяви Бареков.

                              МУТРУЦИ И ДУДУЦИ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                А Пацо дава ОСТАВКА !!!
                                Кога я дава ВЕДНАГА !!!

                                Ашколсун на младежта !!!
                                Мечи успокой се няма ли скоро да отплаваш за някъде?

                                Коментар

                                Working...
                                X