IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Боже,слезни бе боже!!!
    Ama да слезе ама от къде да почне да ги прибира, то трябва 400-500 или много повече Господи да слезнат.
    г-жа Фирдевс.2015г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Единственото вечно е промяната, ако човек си стои един и същ постоянно ще изостава.
      Каква промяна искате Протестърите?

      Коментар


      • Информационна агенция БГНЕС
        Става въпрос за онзи уникален казус, при който Ваньо Танов се беше опитал да позвъни от мобилния си телефон на ЕГН-ето на митничаря Николай Методиев Вучев, известен с прозвището "Вучката", чието основно достойнство е фактът, че играе футбол с Бойко Борисов.
        Разследват и разговора за "Вучката" между Борисов и Танов
        news.bgnes.com
        Не само казусът "Мишо Бирата" се разследва в рамките на досъдебното производство по повод ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          но остава виждането, че нагласяш мненията си според моментната ситуация, а не на база здрави възгледи.
          Единственото вечно е промяната, ако човек си стои един и същ постоянно ще изостава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Кире тая мръсница сигурно Боко я чука на светло.Нагла и проста до безумие.Господ ще я съди тая само да и дойде времето
            Боже,слезни бе боже!!!

            Коментар


            • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Абсолютно последователен съм - ти пробутваш една камара добри идеи с една единствена цел - да се постигне консенсус за промяна на правилата. Промяна която обаче не казваш каква е. Промяна която никой не би могъл да знае предварително че ще е успешна и промяна която може да доведе до доста сериозни негативни последици.
                разбира се, че казвам и съм го писала многократно

                Но ти написа за нещо, че са Глупости и след само няколко поста после обявяваш това за твое мнение.

                Радва ме възприемчивостта и адаптивността ти, но остава виждането, че нагласяш мненията си според моментната ситуация, а не на база здрави възгледи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Информационна агенция БГНЕС
                  http://news.bgnes.com/view/1125584
                  Причина да се направи офшорна фирма в Кипър бил периодът на несигурност у нас и банкови фалити. Като факт за пълната прозрачност Бориславова изтъкна това, че и двете компании се казват по един и същи начин и тя е стояла с името си и в Кипър.
                  Агенция БГНЕС - Цв. Бориславова: Аз съм от светлата част на прехода
                  news.bgnes.com
                  Аз съм участник в прехода, но от светлата му страна и се гордея с това. Това каза пред БНТ банкерката Цветелина Бориславова по темата "офшорки" и обвиненията към нея и Бойко Борисов за участие в такива.

                  ПО МУТРЕНСКИ СА КРИСТАЛНО ЧИСТИ
                  Кире тая мръсница сигурно Боко я чука на светло.Нагла и проста до безумие.Господ ще я съди тая само да и дойде времето

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    А КоЙ е в управлението сега? Харесваш ли ги? Дай пример на конкретно действие, което харесваш
                    Така го мисля аз. Ако избори до дупка е единствено решение - Така да бъде!!!
                    ВАЖНИ СА ПРАВИЛАТА!!!
                    Някой ги е спрял да ги създадат ли? Не искааат!!!
                    И КОНТРОЛЪТ ЗА СПАЗВАНЕТО ИМ.
                    Да, който не спазва правилата му замразяват членството в ДПС
                    Всичко друго, работи в интерес на една или друга групировка из партийните дебри

                    А ПРОМЯНА Е ВЪЗМОЖНА с НАТИСК, ПРОТЕСТ и заливане на площадите...
                    Това не го разбрах

                    Подчертаните неща са взаимно свързани.
                    Не мисля, че не ги разбираш, това е световна практика - всяка промяна в правилата - закони, устройващи реда в интерес на голяма част от мнозинството, са налагани с натиск - понякога революции, друг път - от улицата
                    За това говоря - ако днешните протеСТЪРСКИ прояви имаха подобни цели, бих ги подкрепила.
                    Но те искат - да слезе едно лице, за да се върне друго.
                    Т.е. и ти искаш това

                    Коментар


                    • Информационна агенция БГНЕС
                      http://news.bgnes.com/view/1125584
                      Причина да се направи офшорна фирма в Кипър бил периодът на несигурност у нас и банкови фалити. Като факт за пълната прозрачност Бориславова изтъкна това, че и двете компании се казват по един и същи начин и тя е стояла с името си и в Кипър.
                      Агенция БГНЕС - Цв. Бориславова: Аз съм от светлата част на прехода
                      news.bgnes.com
                      Аз съм участник в прехода, но от светлата му страна и се гордея с това. Това каза пред БНТ банкерката Цветелина Бориславова по темата "офшорки" и обвиненията към нея и Бойко Борисов за участие в такива.

                      ПО МУТРЕНСКИ СА КРИСТАЛНО ЧИСТИ

                      Коментар


                      • ""Не са виновни само политиците и мутрите, защото те са рожба на цървулите - гласоподаватели, те са част от мутантите живеещи в булгаристан...""

                        http://www.mediapool.bg/bryuksel-zap...ews213689.html
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • байдъвай, управляващите измислили начин
                          за справяне с бежанците...ще пратят
                          към Сирия контра-бежанци

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                            Заради недоверие в правителството и скандални назначения
                            Брюксел започва поетапно спиране на еврофондовете
                            След "Околна среда" наред са "Човешки ресурси"
                            Да, ама НЕ!

                            Няма да има спиране на средства от Европейския социален фонд

                            Няма да има спиране на средства от Европейския Социален фонд. Това заявиха категорично от кабинета на вицепремиера и министър Зинаида Златанова.

                            Коментарът е по повод на информацията, че има остро писмо от ЕК, в което се казва, че Европейската комисия ще замрази всичките пари в новия програмен период, с които трябва да се разпорежда Агенцията по заетостта, ако ръководителят й Камелия Лозанова не бъде отстранена.

                            В периода 2007-2013 г. Агенцията по заетостта управлява близо 400 млн. евро. Средствата са предназначени за борба с безработицата и подобряване на пазара на труда. /БГНЕС
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Това ми е начин на говорене, като мисля нещо и го казвам. Не очаквам който и да било да се съгласява с него. Знам че понякога звуча по-агресивно отколкото трябва и това е неприятно, но предпочитам хората да имат негативно мнение за мен, отколкото да не разбират какво искам да кажа.
                              Аз съм на същото мнение щом мислиш нещо трябва да го кажеш.И не трябва да очакваш че някой ще се съгласи с теб.Грешиш като си агресивен.Човек чува с ума си не с ушите.Агресията отблъсква

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Мен лично за това и ме дразнят например крайно десните пазарни идеолози от ИПИ и други подобни.

                                Пробутват една камара добри идеи, спестяват всички негативни черти на тези идеи. И след това намират общия пенкилер - РЕФОРМИ.

                                Ама какви реформи, колко човешки съдби ще засегнат тези реформи, колко дълго ще продължи процеса на реформи - те. системата да бъде в някаква форма на хаос, какво гарантира че тези реформи ще са успешни - нито дума.

                                А всичко важно е в тяхната идеология е едно - спонсорите им - т.е. огромни международни компании да плащат минимум пари за издръжката на обществото, от което печелят.
                                Е ма ти не си ли разбрал синята идеология и синята икономика.Да приватизираме да крадем да сложим данъци на другите да преебем другите като на преебавката и викаме рИформа.Само се замисли например как се опитват да ни ебават.Пенсионна "риформа" увеличаване на възрастта и част от парите в частни фондове да се окрадат.А някои си е позволил да гъкне веднага е заклеймен като комунист.Уж нямало пари за пенсии па ни пробутват 100000 сирийци да ги издържаме а сме вдигнали възрастта и сме икономисали 5000 пенсионери.Който не е съгласен е ксенофоб и сее омраза.Интересното е че никой от тези дето сипят хули и раздават квалификации не е приютил нито един сириец у дома си ма с охота ругае другите.Всички които не искат да теглят кредити или да си купуват акции демек не позволяват да има крадат парите са финансово неграмотни и лузъри.....Изобщо такава долна и лицемерна пасмина която с кеф бих наврял в Белене.

                                Коментар

                                Working...
                                X