IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
    и нЕма Ницше, нЕма Майн,
    ще ги изметем до край.
    Нема Карл Майн, нема Кафка
    Ще им искаме ОСТАФКА !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
      А така ! Кой е починал ?!
      Как кой, раннобудният?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Ще ги Почнеме бре от утре ще ги Почнеме да ги измитаме комунистите !!!
        и нЕма Ницше, нЕма Майн,
        ще ги изметем до край.
        г-жа Фирдевс.2015г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Ами така са ме учили...
          Сигурно са те учили комунистите !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
            Ох извинявам се, казахте ли нещо? Пучини ми крещи в ушите.
            А така ! Кой е починал ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
              Монти защо сочиш Ницше за баша на психоанализата- като философия донякъде да, но като медицина е Зигмунд Фроид
              На български ако обичаш моля. Казваме му СМАХНАТОЛОГИЯ.
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                ХААА НАИВНИК ТИ МЕ СЕТИ ЗА ЧУК И ГЕК
                Аз знаеш ли коя се сетих... Кръстникът и Марио Пузо...
                Точно по нашия случай...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Ще ги Почнеме бре от утре ще ги Почнеме да ги измитаме комунистите !!!
                  Ами тогава Вагнер е по - подходящ от Пучини бре Гризлибизонов!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Ницше е автора на психоанализата....
                    Ко ??? Не !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                      Монти защо сочиш Ницше за баша на психоанализата- като философия донякъде да, но като медицина е Зигмунд Фроид
                      Ами така са ме учили...

                      Коментар


                      • ХААА НАИВНИК ТИ МЕ СЕТИ ЗА ЧУК И ГЕК

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Ти отъждествяваш докторите с болниците?
                          БСП ЯСНО заяви, че няма да позволи да фалират и да се закриват болници, само защото герберастите са дали бюджет на здравеопазването, което да покрие само десет месеца от 2013г. Ако трябва още 10 заема ще вземем, но НЯМА да фалираме болниците като вас.
                          А "дофтурите" , които ТИ и Цветанов така презирате, спасяват човешки животи. Ще спасят и твоя, не дай боже да се налага. И няма нищо срамно да се заплати за труда им. Както и не е редно болниците да останат без марли и животоспасяващи лекарства. Не е срамно докторите да искат държавата да се погрижи за болните. Те ТОВА искаха. И заради ТОВА протестираха. А и не е редно докторите да заплатят от собствения си джоб лекарствата.
                          А, не! Слагаш ми думи и отношения, които по никакъв начин не съм изразявала. От докторско семейство съм и не мога да приема нито снизходителното отношение към тях, нито арогантността на някои от съсловието им към пациентите. Даже си спомням, че при управлението на СДС имаше един здравен министър, който с две думи каза, че ако се чувстваме благодарни към лекуващия си лекар, няма нищо лошо да се отчетем, както сметнем за добре и според възможностите си. Така го и усещам за себе си! Макар че ... Дайнов по едно време го четох, пишеше, че "няма да им легне". И него го разбирам ...
                          Гигов, докато не се започне реформа в здравеопазването, ще страдаме всички, ще взимаме заеми за бездънната каца, на няколко години ще се налагат рестарти и е пълна безсмислица.
                          От почтени управленци с ясна визия за реформиране и оправяне на държавата ни имаме нужда. Затова трябват ИЗБОРИ!
                          Yeah

                          Коментар


                          • Монти защо сочиш Ницше за баша на психоанализата- като философия донякъде да, но като медицина е Зигмунд Фроид

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Тимур и его команда
                              Стига бе! Не се включвай и ти в хора на идиотите!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                                Ох извинявам се, казахте ли нещо? Пучини ми крещи в ушите.
                                Ще ги Почнеме бре от утре ще ги Почнеме да ги измитаме комунистите !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X