IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
    Божке! Куче, което лае, не хапе!
    Така е, аз и не искам да хапя. Просто си предлагам услугите които рано или късно някой оценЯ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Забрави, аз ще я секса с лИбоФ!, специално нея с цялата си потентност!
      Божке! Куче, което лае, не хапе!
      Yeah

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Не ми вади от девет кладенеца вода, за да прикриеш презрението си към лекарите.
        Егати "широтата на възприятията"! Да плюеш по баща си. Да се отнасяш презрително към професията на собствените си родители!

        А за НАШИЯ електорат докторът е БОГ!
        Разбра ли герберска плювачке?

        Махай ми се от главата!
        За тебе доктор, очевидно е свързано с уголемяването на бюста. Ама като си грозна, мъжът ти пак ще ходи по чуждо каквито и ц... да си сложиш.
        Михихи, довършваш си бутилката, личи си!
        Няма как да ме засегнеш, защото нямам комплекси и си далече от истината ... а и въображението ти стига само колкото да прикачиш някой бисер от темата за тях към постналия го. Семпло!
        Yeah

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          За тебе доктор, очевидно е свързано с уголемяването на бюста. Ама като си грозна, мъжът ти пак ще ходи по чуждо каквито и ц... да си сложиш.
          Забрави, аз ще я секса с лИбоФ!, специално нея с цялата си потентност!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
            Офф, мноо си задръстен и закостенял бе!
            "Дуофтурьеее" е обръщение на вашия електорат, така актуален след събота. Как можах да си помисля, че ще схванеш широтата на възприятията ми?!
            Не ми вади от девет кладенеца вода, за да прикриеш презрението си към лекарите.
            Егати "широтата на възприятията"! Да плюеш по баща си. Да се отнасяш презрително към професията на собствените си родители!

            А за НАШИЯ електорат докторът е БОГ!
            Разбра ли герберска плювачке?

            Махай ми се от главата!
            За тебе доктор, очевидно е свързано с уголемяването на бюста. Ама като си грозна, мъжът ти пак ще ходи по чуждо каквито и ц... да си сложиш.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
              НЕ МИ ОТГОВОРИХТЕ- ИМА ЛИ РОМАН ВИНЕТУ
              http://chitanka.info/text/1868
              Сигурно има , щом вожда е избрал от всички книги по света сал него да прочете

              Но дали го е чел или е гледал филма не е ясно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                НЕ МИ ОТГОВОРИХТЕ- ИМА ЛИ РОМАН ВИНЕТУ
                http://chitanka.info/text/1868
                Има бе Карло, властелина на магистралите го е чел.
                г-жа Фирдевс.2015г.

                Коментар


                • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                  това от роман или от филм е

                  Коментар


                  • НЕ МИ ОТГОВОРИХТЕ- ИМА ЛИ РОМАН ВИНЕТУ
                    http://chitanka.info/text/1868

                    Коментар


                    • Хайде престанете вече бе СПАМЕРИ!

                      ТРОЛОВЕ!
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Ти си от докторско семейство??? Да не си от дофтурско семейство?

                        АЗ ли написах в твоя пост "дофтури"????

                        Ти като не уважаваш собствените си родители, аз какво да направя?
                        Офф, мноо си задръстен и закостенял бе!
                        "Дуофтурьеее" е обръщение на вашия електорат, така актуален след събота. Как можах да си помисля, че ще схванеш широтата на възприятията ми?!
                        Yeah

                        Коментар


                        • Малко ме достраша за народното събрание!

                          http://www.focus-news.net/news/2013/...-sabranie.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Нема Карл Майн, нема Кафка
                            Ще им искаме ОСТАФКА !!!

                            Ако не е утре
                            а е в другиден
                            Монти ще е благословен.
                            г-жа Фирдевс.2015г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                              А, не! Слагаш ми думи и отношения, които по никакъв начин не съм изразявала. От докторско семейство съм и не мога да приема нито снизходителното отношение към тях, нито арогантността на някои от съсловието им към пациентите. Даже си спомням, че при управлението на СДС имаше един здравен министър, който с две думи каза, че ако се чувстваме благодарни към лекуващия си лекар, няма нищо лошо да се отчетем, както сметнем за добре и според възможностите си. Така го и усещам за себе си! Макар че ... Дайнов по едно време го четох, пишеше, че "няма да им легне". И него го разбирам ...
                              Гигов, докато не се започне реформа в здравеопазването, ще страдаме всички, ще взимаме заеми за бездънната каца, на няколко години ще се налагат рестарти и е пълна безсмислица.
                              От почтени управленци с ясна визия за реформиране и оправяне на държавата ни имаме нужда. Затова трябват ИЗБОРИ!
                              Ти си от докторско семейство??? Да не си от дофтурско семейство?

                              АЗ ли написах в твоя пост "дофтури"????

                              Ти като не уважаваш собствените си родители, аз какво да направя?
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Сигурно са те учили комунистите !!!
                                Фройд се избягваше да се учи заради човеконенавист и малко повече обръщаха внимание на Ницше...

                                Коментар

                                Working...
                                X