IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Аз тъкмо щях да и обяснявам че и БеСеПар ще и свърши работа но се спря с глупостите
    Грешиш, че обръщаш повече внимание на коментиращия, а не на коментара. Да не говорим, че проявявате чиста дискриминация, зле облечена в подмятания. Стъпката от узаконяване на кръвосмешение до цитираното от мен не е голяма. Но ти си знаеш, коя съм аз да ти соча грешките в подхода.
    Лека нощ ви пожелавам!
    Yeah

    Коментар


    • Ред е на другарето да отговорят на въпроса си:

      "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

      Коментар


      • Аз тъкмо щях да и обяснявам че и БеСеПар ще и свърши работа но се спря с глупостите
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Сигурно си мисли за арабски удоволствия , с надежда чака някои ДеПеСар да я споходи късно вечер
          Пуснах думата в търсачката, щото не я знам. Ама и търсачката не знаеше.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Господи!
            Имаше до скоро един идиот тука, "Нахалник39" ли беше.... какъв беше?
            Ама и този тук го конкурира по идиотизъм.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Какво е сиркумсижън?
              Сигурно си мисли за арабски удоволствия , с надежда чака някои ДеПеСар да я споходи късно вечер
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                На мен любима ми е Свръхнатоварването щото е по моята професия
                Наборе това не беше ли самолетната случка където почти всички ядоха развалена риба и одрайфаха самолета посредством масово повръщане.?
                г-жа Фирдевс.2015г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                  Хъ, ако потърпим още ДПС-то може ли да направят и сиркумсижъна задължителен? Съмнявам се, че тогава ще остане бесепар в България.
                  Какво е сиркумсижън?
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                    Хъ, ако потърпим още ДПС-то може ли да направят и сиркумсижъна задължителен? Съмнявам се, че тогава ще остане бесепар в България.
                    Yeah

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Аз си предпочитам Свръхнатоварването.Иначе си прав че не е много навътре в нещата.
                      Всеки има право на предпочитания. Лекарите сигурно харесват повече Болницата.
                      А моето пристрастие сигурно се дължи на факта, че първата ми книга на Хейли е "Летище".
                      Ама все пак е по-добра.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        "Летище" е по-добра.
                        А твоята е малко изкуствена някак си.... Струва ми се че авторът не е много навътре в нещата. Нищо конкретно не мога да отбележа, просто имам такова усещане.
                        Аз си предпочитам Свръхнатоварването.Иначе си прав че не е много навътре в нещата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          На мен любима ми е Свръхнатоварването щото е по моята професия
                          "Летище" е по-добра.
                          А твоята е малко изкуствена някак си.... Струва ми се че авторът не е много навътре в нещата. Нищо конкретно не мога да отбележа, просто имам такова усещане.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Агата Кристи и
                            Еркюл Поаро..
                            Артър Хейли за мен е голям....Летище..
                            На мен любима ми е Свръхнатоварването щото е по моята професия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Само че следващия път ще дойдат не 50, ами 200 хиляди. И не с призив за мир и толерантност, ами с дряновици в ръцете.
                              То и сега си изцапахте дантелените софийски гащички.
                              Гладна кокошка просо сънува.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                                На същия ден са викали от прозорците на СУ оставка и мангалите от митинга и те подхванали да викат ОСТАВКА......
                                Само че следващия път ще дойдат не 50, ами 200 хиляди. И не с призив за мир и толерантност, ами с дряновици в ръцете.
                                То и сега си изцапахте дантелените софийски гащички.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X