IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ментата станал шеф на комисията за Бирата. http://offnews.bg/index.php/269880/d...tyat-alo-vanjo

    Абе бирата съм мешала с шампанско, ама с мента може да е по-екзотично
    Yeah

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Няма начин да не си я пазиш... нали ти си от тях.... даже от най досадните....
      факи , е плямпало , досажда в ЕУБГ ,ИНСА , Пътища и трасе и сега в ЗХБГ...

      Ама поне има мнение а ти си пълен спамер...
      Обяснението на принципите на пряката демокрация, в тема политика, не е спам.

      http://prqkademokraciq.wordpress.com...0%BD/#more-468

      Спамите вие. Говорите си за плетки и манджи, когато страната се раздира от бунтове и има шанс, най омразната олигархия управлявала страната ни до момента, реално да загуби властта.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        19% ДДС и 7% за кльопачка, книги, и т.н.
        Ето как е в НЙ?

        Таксата са 8.375%. Няма такса за храна, дрехи, обувки.
        Бензина е $3.55~$3.83 с таксите.

        За 2013 всеки има стандартно приспадане на $6100 от приходите. Това означава, че ако си женен, стават $12200. Ако имаш две деца, стават $24400.

        Например за $75000 годишен приход, без да махаш разходи които се признават (обучение, ипотека, пощенски, и пр.) за женени без малки деца облагаемата сума е $62800. Данъка който дължиш е $8528.

        Ами ето един линк, не знам дали ще работи там, но вижте сами:

        Ооопппп Линкче

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
          На три апартамента данъка да е двата да стават общински в края на годината.
          Пепел ти на езика, кмете!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Обвиняват Цветанов за присвояване на 50 000 лева от бюджета на МВР
            Бившият вътрешен министър давал заплата на Орлин Тодоров, който бил в ареста
            Публикувано: 21 ноем. 2013, 15:08 | Обновено: 21 ноем. 2013, 15:08
            Разпечатай
            прочитания: 2762 | коментари: 29
            София, България

            Още по темата
            Не допуснаха Цветанов за свидетел по "Килърите"
            Не допуснаха Цветанов за свидетел по "Килърите"
            11 3176

            На бившия вътрешен министър Цветан Цветанов ще бъде повдигнато ново обвинение. Той е привикан утре в Столичното следствие. Обвинението е за присвояване на 50 000 лева от бюджета на МВР. Прокуратурата е събрала доказателства, че Цветанов е присвоил парите в полза на бившия шеф на антимафиотите във Велико Търново Орлин Тодоров, съобщи NEWS7.

            Бившият вътрешният министър е нарушил закона, разпореждайки на Тодоров да бъде плащана заплата за периода, в който антимафиотът е бил отстранен от длъжност и се е намирал под стража в ареста в Ловеч.

            Очаква се Цветанов да бъде разпитан утре и за полетите на правителствения авиоотряд. /БЛИЦ

            БРАВО ЦУЦИЛАНЕ- ХУБАВО КРАДЕШ

            ДРУГАРИ МУТРОТРОЛОВЕ- ВМЕСТО ДА СЕ ВЪЗХИЩАВАТЕ НА ДЯНКОВ СИ ЗАПИДАИТЕ ПРОСТИЯ ВЪПРОС- ДАЛИ НЕ Е РУСКИ АГЕНТ И КАКВИ БЪЛГАРСКИ ИНТЕРЕСИ Е ПРЕДА ЗА ДА ЗАЕМЕ ТАЗИ СЛУЖБА

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Само, че некоректното в случая от твоя страна е, че залагаш един много нисък доход за Германия, който изглежда висок за България.
              Я сравни по-вероятното сравнение 250 000 доход в немско с 10 000лв. доход в българско.... Такива трябва да са нивата на ставките спрямо стандарта.
              Иначе за доходи над милион на месец за дадено физическо лице , данъка трябва да гони 75% както правилно смята чичко Оланд.
              Лорде, 104 304 евро не е нисък доход за Германия. Повервай ми!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                данъка трябва да гони 75% както правилно смята чичко Оланд.
                На три апартамента данъка да е двата да стават общински в края на годината.
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Факи не лъже. Факир е.
                  Научи ме и мене как става. Сега и аз бройкам платените тролове. Е, държа си информацията за мене си.
                  Няма начин да не си я пазиш... нали ти си от тях.... даже от най досадните....
                  факи , е плямпало , досажда в ЕУБГ ,ИНСА , Пътища и трасе и сега в ЗХБГ...

                  Ама поне има мнение а ти си пълен спамер...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Хайде провери, дали за произволни
                    http://www.cfe-eutax.org/taxation/pe...me-tax/germany
                    Само, че некоректното в случая от твоя страна е, че залагаш един много нисък доход за Германия, който изглежда висок за България.
                    Я сравни по-вероятното сравнение 250 000 доход в немско с 10 000лв. доход в българско.... Такива трябва да са нивата на ставките спрямо стандарта.
                    Иначе за доходи над милион на месец за дадено физическо лице , данъка трябва да гони 75% както правилно смята чичко Оланд.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Виж таблицата на Коки, не произволните цифри които си написал.
                      Хайде провери, дали за произволни
                      http://www.cfe-eutax.org/taxation/pe...me-tax/germany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Лорде, стига си разхвърлял с тези Европи.

                        З
                        В Германия
                        на 40 000 евро данъкът ти е 3700, тук 4000
                        на 50 000 евро данъкът ти е 5200, тук 5000
                        за 100 000, данъкът ти е 12700, тук 10000

                        Тези с най ниските данъци да ги разправят на задника ми.
                        Да ти казвам ли и какво е ДДС-то в Германия????

                        Виж таблицата на Коки, не произволните цифри които си написал.

                        Коментар


                        • Факи не лъже. Факир е.
                          Научи ме и мене как става. Сега и аз бройкам платените тролове. Е, държа си информацията за мене си.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Лорде, стига си разхвърлял с тези Европи.

                            З
                            В Германия
                            на 40 000 евро данъкът ти е 3700, тук 4000
                            на 50 000 евро данъкът ти е 5200, тук 5000
                            за 100 000, данъкът ти е 12700, тук 10000

                            Тези с най ниските данъци да ги разправят на задника ми.
                            Да ти казвам ли и какво е ДДС-то в Германия????
                            19% ДДС и 7% за кльопачка, книги, и т.н.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Според теб, ако такъв данък е излагация, трябва да я е срам цяла Стара Европа!
                              Навсякъде едни 5% от населението които вземат ненормално висок личен доход са солидарни като заплащат почти половината от дохода си в полза на обществото. И в това няма нищо ненормално. Ненормалното е че в бГ нормалните се считат за луди.
                              Лорде, стига си разхвърлял с тези Европи.

                              З
                              В Германия
                              на 40 000 евро данъкът ти е 3700, тук 4000
                              на 50 000 евро данъкът ти е 5200, тук 5000
                              за 100 000, данъкът ти е 12700, тук 10000

                              Тези с най ниските данъци да ги разправят на задника ми.
                              Да ти казвам ли и какво е ДДС-то в Германия????

                              Коментар


                              • Данъчните ставки по страни > http://en.wikipedia.org/wiki/Tax_rates_of_Europe
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X