IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Хаха, ще видим БСП съсипваше други партии с по 10-15 платени журналисти и анализатори. Сега срещу нея работят няколко стотин аз мисля че го казвах преди няколко дена - каквото правят партиите им се прави и на тях в момента. Те нито са под-добри, нито са по-умни, нито пък имат повече ресурси.
    Да знаеш Станишев и компания много са уплашени и най вече от теб.Наврели са се в миши дупки и треперят чакат смъртта...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Хаха, ще видим БСП съсипваше други партии с по 10-15 платени журналисти и анализатори. Сега срещу нея работят няколко стотин аз мисля че го казвах преди няколко дена - каквото правят партиите им се прави и на тях в момента. Те нито са под-добри, нито са по-умни, нито пък имат повече ресурси.
      Че те вече са съсипани. Иначе щяха да подадат оставка, ако очакваха да спечелят изборите. Хората са отвратени. Затова вдигат бунтове. Вече повече от 160 дена непрекъснато.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
        Барек-дудуци-цацаруги,...... кога ще се извините на българският народ, за:
        1. Избитите интелектуалци станали за храна на беленските прасета.
        2, за взривената църква света Неделя с над 300 убити
        3. за ограбените спестявания на българите над 13 милиарда през 1996-1997 г
        4. за геноцида над българите прогонил над 2.5 милиона българи в чужбина.
        5, за опашатата лъжа наречена РСО
        6. За лъжата ,че всичко ще е без пари като изградим Комунизма
        7. има и още ,но едно по едно.
        ОСТАВКА! некадърни червени Псета!
        Има ли модератор тука.Обръщам се към господин Амстердама с молба този ник да си получи заслуженото.Само предупреждението което имам от модератора ме спира да му отговоря както си го търси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Много има да се трудиш и няма да доживееш да видиш това.Лошото е че само ще се потиш.Приеми че са безсмъртнии се успокой.
          Хаха, ще видим БСП съсипваше други партии с по 10-15 платени журналисти и анализатори. Сега срещу нея работят няколко стотин аз мисля че го казвах преди няколко дена - каквото правят партиите им се прави и на тях в момента. Те нито са под-добри, нито са по-умни, нито пък имат повече ресурси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Ами аз като платен агитатор го смятам.. това... и го доказвам...
            Доказах ,падането на Борисоф и времето когато ще стане ..,
            Махането на Петков ,Овчаров и елиминирането на ГОЦЕ..
            Поставянето за победа на премиер човек като Орешарски..
            Прогнозирах живот на правителството до май 2014 ...в най рисковите моменти..
            Имам над 20 баса , от който 17 спечелени....
            1 до декември и 2 до НГ..

            Сега
            Нали разбираш онзи отдолу ,който избива червените , го четат още хилядии други ,който не пишат...
            Аз имам бас с него че на следващите избори БСП ще вземе по малко от две трети от сегашните.На шише Водка примерно Белуга. А от моя страна ракийка по негов избор сливива или грозданка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Ма тя БСП изчезва, всеки поглед в перспектива го показва. Нищо не може да спре изчезването и, но ние се трудим това да стане по-бързо
              Много има да се трудиш и няма да доживееш да видиш това.Лошото е че само ще се потиш.Приеми че са безсмъртнии се успокой.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                Пичовье оны ден сънувах сън ---Звани ми телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. После пак ми звани телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. И отново ми звани телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. Няколко 4аса по късно разбрах че БъеСъипето е паднало
                След няколкоч часа си разбрал че не си на работа заради самоотлъчка...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                  Щом БСП и ДПС перчат мускули по митинги, скоро ше има избори. Пари на тез крадци никой не дава, и скоро ще има сериозни бунтове. Хеле ако хване и люта зима. Експерта на БСП Румен Юрдечев(финМин на ЖАН), спомена за 8 български банки в недобро здраве. да припомня на вложителите ,че депозити във валута се изплащат в лева при фалит. По какъв курс, вие си помислете!
                  Ти това ли сънува?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Някой може ли без да прави справка да каже как се казва председателя (лидера) на СДС?
                    Иван Костов.....или ........Желю Желев......

                    Ба ли му маата.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Тик, так, тик, так - изтича и времето - с или без оставка Само пенсионери са останали. Тези които са били по на 40 години 1990 вече са по на 63. Пропиляли са си най-плодотворните години за да поддържат една партия, която постоянно ги ограбва.

                      Тези които сега са на 40 са били по на 17 през 1990. И те са си пропиляли младостта да чакат БСП да създаде възможност да живеят нормално.

                      За голямо щастие родените около 1990 не са толкова глупави колкото бащите и дядовците им. Не им се чака светлото бъдеще - искат бъдещето си СЕГА.
                      Тъпо е да пишеш от името на всички.Пиши теб какво те ограбиха.Щото мен ме ограби СДС и лично другаря Иван Костов.Открадна ми към 80 декара земя за която ми даде хартийки които после неговите съпартийци тарикати изкупуваха на 8-10% от номинала.И не само това ами и съсипа фабриката която беше построена върху нея.Та не ми обяснявай кой е крадец.Понеже всички хулите Жан Виденов искам да ми припомниш той какво открадна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        И още нещо във връзка с неверните ти твърдения и съответно неверни изводи:

                        - 1994 са гласували 5,264,448

                        - 2013 са гласували 3 632 953

                        Фантазираи си колкото искаш пич, но реалността е друга ....... помня СДС 1997 като твърдяха как БСП си отишла завинаги. Помня как 1991 СДС бяха спечелили с малко но завинаги и след 2 години нямало да ги има като партия......

                        Пък кво стана 2013 БСП на власт, нищо че според теб изчезвала
                        Някой може ли без да прави справка да каже как се казва председателя (лидера) на СДС?
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                          Какви 25 години ? Те не помнят 96та, как фалираха банките и хиперинфлацията, която им отнесе всичките спестявания, пенсиите по 10 долара и стачките са 100 долара заплата ?! ... ти 25 години ?!
                          Това е стокхолмски синдром.
                          Червени мазохисти? Нищо чудно - гейовете обичат да ги пошляпват, а електората им просто импонира.
                          Last edited by Факушкa; 24.11.2013, 16:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Нямам никаква представа, защо хората продължават да гласуват за БСП. Разбирам всички останали, дори тези от ГЕРБ, хванали се на евтин популизъм. Но не разбирам тези, които не помнят, какво беше преди 25 години.
                            Какви 25 години ? Те не помнят 96та, как фалираха банките и хиперинфлацията, която им отнесе всичките спестявания, пенсиите по 10 долара и стачките са 100 долара заплата ?! ... ти 25 години ?!

                            Коментар


                            • И още нещо във връзка с неверните ти твърдения и съответно неверни изводи:

                              - 1994 са гласували 5,264,448

                              - 2013 са гласували 3 632 953

                              Фантазираи си колкото искаш пич, но реалността е друга ....... помня СДС 1997 като твърдяха как БСП си отишла завинаги. Помня как 1991 СДС бяха спечелили с маллко но завинаги и след 2 години нямало да ги има като партия......

                              Пък кво стана 2013 БСП на власт, нищо че според теб изчезвала
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Напасвам ги с активността - БСП нищо не печели от повишаване на активността - напротив губи от това. И цялото и говорене, цялата и пропаганда, доказва че лидерите в БСП знаят отлично това.

                                Коментар

                                Working...
                                X