IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Аз му я знам депресията. Чивъс Регал. Па може и Джони да е. Се е уиски
    +101






    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      ДА МЕЧО , НО И ГЕРБ СА КОМУНИСТИ НАЛИ
      Агенция БГНЕС - Живко Георгиев: Непочтено е ГЕРБ да прехвърля вината за еврофондовете
      news.bgnes.com
      И в бъдеще ще излизат неприятни новини за проблеми с усвояването на еврофондовете по време на ..

      "Боя се, че и в бъдеще ще излизат неприятни новини за сторени или не сторени неща през този период", каза социологът.

      МУТРИИИИИИИИИИИИИИИИ
      Известен червен социолог, член на БСП и служител на червения шаман Райчев. След Симов, Дърева и червената афера следват още от БСП. Така е, червените ибрикчии обвиняват опонентите за собствените си престъпления...

      ГЕЯ-БЕЯ-ЗЛОДЕЯ-ОЛИГАРСКИ.-ПЕЕВСКИ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
        Абе някой знае ли дали на Доган му е минала тежката депресия?
        Аз му я знам депресията. Чивъс Регал. Па може и Джони да е. Се е уиски
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Коки, в България ДС си има парламент.
          Знам знам mechobikovТа те другарите никога не са си отивали .Но за съжаление има все още зомбитата които не го осъзнават това и си искат те да ги управляват. Страната ще се оправи само ако ги лустрираме и се смени статуквото .
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

            А ВСЕ СА КРАДЛИВИ КОМУНИСТИ

            Коментар


            • Абе някой знае ли дали на Доган му е минала тежката депресия?

              Коментар


              • ДА МЕЧО , НО И ГЕРБ СА КОМУНИСТИ НАЛИ
                Агенция БГНЕС - Живко Георгиев: Непочтено е ГЕРБ да прехвърля вината за еврофондовете
                news.bgnes.com
                И в бъдеще ще излизат неприятни новини за проблеми с усвояването на еврофондовете по време на ..

                "Боя се, че и в бъдеще ще излизат неприятни новини за сторени или не сторени неща през този период", каза социологът.

                МУТРИИИИИИИИИИИИИИИИ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение

                  В Германия лустрацията продължава, в Румъния съдят комунистически престъпници, а в България ДС си има парламентарна група
                  http://desebg.com/index.php?option=c...rticle&id=1569
                  Коки, в България ДС си има парламент.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Само където едните зса захапали властта от 25 години и се посамозабравиха. А другите просто искат да живеят в нормална европейска държава.
                    Всъщност от 69. И започнаха с разстрели на 30000 човека. Явно искат и така да завършат. Само че се надявам този път те да бъдат от другата страна на картечниците. От страната на дулата. Където е мястото на истинските комунисти.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • НЯМА ЛИ ЛУСТРАЦИЯ ,НЯМА ДА ИМА И ДЕМОКРАЦИЯ!!!!!Какво е влиянието на комунистическите тоталитарни служби върху политическия елит по време на прехода в България? Сайтът desebg.com публикува доклада > http://desebg.com/index.php?option=c...rticle&id=1571 на журналиста Христо Христов, изнесен на международната конференция „Преходът в Източна Европа през документите на комунистическите тайни служби”, организирана от комисията по досиетата на 26 ноември 2013 г. в София”
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар



                      • В Германия лустрацията продължава, в Румъния съдят комунистически престъпници, а в България ДС си има парламентарна група
                        http://desebg.com/index.php?option=c...rticle&id=1569
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                            МЕЧО- ГЕРБ СМЯТАШ ЛИ ГИ ОщЕ ЗА МУТРОКОМУНИСТИ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              ОТ НЕТА
                              BG
                              преди 2 часа

                              В премиерския кабинет вече влезе някой, за когото няма да се питаме кога работи...
                              Това анонимките голяма работа...

                              Хайде да пусна Борисов, който винаги застава с името си:

                              Бойко Борисов във фейсбук: Орешарски отново се пробва да се измъкне през “задния вход” за АЕЦ "Козлодуй"
                              http://www.focus-news.net/news/2013/...-kozloduy.html

                              За пореден път управляващите се опитаха с лъжи да прикрият собствената си неадекватност. Орешарски отново се пробва да се измъкне през “задния вход” като каза, че подготовката за 7-ми блок на АЕЦ “Козлодуй” е стартирана от нас, а те само продължавали. Ние не ги критикуваме затова, че продължават, а за начина, по който се канят да го направят без конкурс. Това е написал лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в профила си във фейсбук.

                              През юли 2011 г. беше подписано споразумение между БЕХ и “Уестингхаус“ за сътрудничество по удължаване на живота на V и VІ блок. Малко преди това такъв меморандум беше подписан и с френската компания “Арева“. Още тогава казах, че имайки “Уестингхаус“, имайки “Арева“, както и наследен договор с руската компания, ние можем да избираме като държава. Mожем да избираме и доставчик на ядреното гориво, разбира се, след конкурси и на този, който го докарва, и на този, който си го изнася. По същия начин ще бъде и изграждането на 7-мия реактор в АЕЦ "Козлодуй" след конкурс.

                              Така ние подготвихме условия, чрез които България чрез конкурс да си осигури сигурност, най-добра цена, ефективност и диверсификация, което очевидно не е сред приоритетите на управляващите, за което ние ще сезираме еврокомисаря по енергетиката Гюнтер Йотингер, пише Борисов.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Само едно не разбирам защо тези иначе хубави момичета на снимката са със така изкривена от злоба лица.
                                С тази омраза в обществото за пореден път няма да я докараме до никъде за съжаление.
                                Щом като омразата е насочена срещу комунистите, нещата отиват на добре. Дори е малко. Още антикомунизъм е необходим. Здравословен антикомунизъм.

                                Антикомунизъм и липсваше досега на тази държава. Като полския, като унгарския, като гедерейския. Е най после се ориентирахме правилно, че комунистите са най голямото зло.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X