IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
    КОКИ, ТОВА ЗА ЛУСТРАЦИЯТА АЗ ГО КАЗАХ И ПИСАХ ТУК ГОДИНИ ПРЕДИ ТИ ДА СЕ ПОЯВИШ..НО ЗАЩО ЛИ ИЗКЛЮЧВАШ ОТ НЕЯ МУТРАТА БОРИСОВ,ЦВЦВ И ВСИЧКИ АГЕНТИ НА ДС И КОМУНИСТИ ОТ ГЕРБ
    Така ли? Нещо не те вижда в темата за Лустрация Цък http://www.investor.bg/forum/showthr...t=10713&page=3
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Най-популярната асоциация на "престъпник" е "политик". Почти 1/3 от българите като чуят "престъпник" си представят "политик". Източник: "Отворено общество" http://osi.bg/downloads/File/2013/Ha...ractive_BG.pdf
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • КОКИ, ТОВА ЗА ЛУСТРАЦИЯТА АЗ ГО КАЗАХ И ПИСАХ ТУК ГОДИНИ ПРЕДИ ТИ ДА СЕ ПОЯВИШ..НО ЗАЩО ЛИ ИЗКЛЮЧВАШ ОТ НЕЯ МУТРАТА БОРИСОВ,ЦВЦВ И ВСИЧКИ АГЕНТИ НА ДС И КОМУНИСТИ ОТ ГЕРБ

        Красен Станчев: Защо се намаляват данъците само на хазарта?



        stat 19:39 | 28 ноември 2013 | Политика / Мануел Насименто / обновено преди 2 часа
        Виж 1 снимка
        Красен Станчев пита ащо се намаляват данъците само на хазарта
        Сн.: БГНЕС


        Не е ясно защо се намаляват данъците само по отношение на хазарта, а за други отрасли се повишават или се въвеждат нови данъци, коментира икономистът Красен Станчев пред „Фокус”.
        Обсъдените от депутатите промени в Закона за хазарта предвиждат от догодина намаляване на данъка върху хазартните игри.

        Другото интересно нещо е, че има на дневен ред други намалявания на данъците, които не са направени.

        Например 15% за едноличните търговци не е направено, данък дивидент не е направено, данъкът, който беше въведен върху лихвите, също не е направено, макар да имаше кампания, че трябва да се смъкне.

        Така че, тази избирателност е много странна, иначе логиката е по принцип правилна, коментира икономистът.

        Красен Станчев каза още, че не трябва да се променя сегашната схема на доходите на физическите лица.

        Идеята да се връща данък общ доход на лица, които получават минимална работна заплата ще доведе до по-нататъшно посивяване на икономиката и елиминирането на стимулите да се излиза „на светло” и да се работи повече, допълни икономистът.

        Според Красен Станчев, подобни резки промени в данъчната система, ще бъдат част от причините следващата година да има недостатъчно събиране на приходи.

        Това ще наложи отново да се вземе заем, с което България ще се приближи до страните, които фалираха при относително ниски равнища на държавните дългове на БВП, като Румъния и Латвия.

        РАЗЛИЧНИТЕ КОТЕРИИ КОМУНИСТИ СИ ЗАщИТАВАТ ОЛИГАРСИТЕ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
          МЕЧО ЗА МЕНЕ ВСИЧКИ СА КОМУНИСТИ, АМА ВИЕ С КОКИ СЕ НАВЕДОХТЕ КОМАИ НА БУДА ВИНЕТУ
          Кире ако за теб са всички комуняги ,нямаше да са ти тенденциозни новините които пускаш .Така ,че капиш .И е крайно време да осъзнаеш ,че няма как хора искащи ЛУСТРАЦИЯ и ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ да са наведени на политици с червени задници от статуквото.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Antonio Stoyanov ай сиктир сега ще почнем да се делим и на про- и контра- пиенето в университета...
            ...а брадатите "казармени" истории как, кой, кога се натряскал в студентските години ще се леят като от 3-литрова дамаджана.
            преди 7 минути · Харесвам
            Dimitar Dechev Да бяха взели поне от ЦВЦВ и микрофони да ги запишат какво говорят..Дали ги следят и под чаршафите..А чели ли са Франсоа Вийон или поне Кирил Христов..
            преди 4 минути · Харесвам
            Сета Добарова Те въобще четат ли? Това за Вийон и К.Христов е химера!

            Следете другари- така следяха и комунистите, а после имаше репресии- КОНЦЛАГЕРИ, ИЗСЕЛВАНЕ, ПОБОИ..

            Коментар


            • И понеже ме хванахте в почивка...
              Та B.Graham,
              Да ми обясниш ,с какво се различават гражданските патрули на Расате и патрулите на Ранобудните студенти в Университета...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Да вземеш да ми обясниш ,кога имаш право да снимаш друг без негово съгласие и какво казва закона за това...
                Срещали се две дружки, едната казала на другия ей алкохолик спри да се наливаш ри ,а другата аз не съм алкохолик ,а трезвеник ,защото никой не ме вижда....кога пия... а тебе и във вестниците те има сниман ,кога събираш другарчетат си от улицата...
                ТА И ТВОЙТА..
                ПРЕСТЪПНИЦИТЕ НА ЕДИН ЗАКОН ,ТЪРСЯТ МОРАЛА В АЛКОХОЛА...

                Коментар


                • Christo Komarnitski
                  Съжалявам. Наистина не разбирам раннобудните "БигБрадъри" - аз бих седнал да изпия една водка и да си поговоря с тия преподаватели.Честно.

                  Поколението на "Биг Брадър" живее в някакъв тъп риалити формат.



                  Нее само мутрофили, пидали и лесбоактивистки

                  Ivan Bakalov Най-големият пияница беше проф. Николай Генчев, а беше върхът
                  преди 26 минути

                  Ivan Bakalov В университета винаги се е пиело, и от студенти, и от преподаватели. Но никога студенти не са показвали преподавателите си на снимки пияни. Даже по мое време ги пазехме, щото имаше едни други преподаватели, които само гледат да натопят пред партийната организация

                  Donka Doneva Ти подаде ли своя сигнал?Или още не си сколасал?Хвана ли в крачка алкохолика-даскал?Зашлеви му и звучен шамар,научи го на новия си морал...

                  Donka Doneva От малки се учат.Клонингите на Павлик Морозов виреят добре и днес.

                  НИЕ НА ВРЕМЕТО СЕ ГОРДЕЕХМЕ, ЧЕ ПИЕМ С ПРЕПОДАВАТЕЛИТЕ СИ-

                  ЕХ НАСЛЕДНИЦИ НА СТАЛИН, ЖИВКОВ И БУДА

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Така е.
                    Свестен човек може ли да защитава комунистите ???
                    Неееееееееее!Само пиандета ,пИдали и циганьори
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/...i-v-su-5999617
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                        ДОБРЕ Е , ЧЕ ВИНЕТУ ПОНЕ ЗАБАВЛЯВА НАРОДА

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          Ето това са контра-преподавателите и контра-окупаторите...

                          Онзи ден слушам онова хубавото пате Ани Цолова. Освен за контрапротестиращи, то патката на няколко пъти спомена и контрамиряни. По повод избора на варненски владика. Миряните това пък контрамиряните онова.

                          Чудя се изобщо кога контраидиотите ще станат повече от идиотите бълващи простотии в ефира и по форумите.

                          Щото да наричаш професорите контра-преподаватели е чиста идиотия!
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • МЕЧО ЗА МЕНЕ ВСИЧКИ СА КОМУНИСТИ, АМА ВИЕ С КОКИ СЕ НАВЕДОХТЕ КОМАИ НА БУДА ВИНЕТУ

                            - Тази история с дърводобива откъде изскочи? Защо Красимир Дачев те обвини, че миналата година си получил 150 000 тона дървесина без конкурс?
                            - Това е работа на Бойко Борисов.

                            - Тук май бъркаш. Не мога да повярвам, че той стои зад това обвинение.
                            - Това си е твой проблем. Сега ще видиш какви неща ще изкарам. Ще изчакам още малко и ще разбереш Бойко Методиев Борисов как ще го подредя.

                            - Извинявай, но допреди година ти беше близък с Борисов, хвалеше се с вашето приятелство, подкрепяше го в политиката му. Спомняш ли си наше интервю на стадиона преди две години, когато ми казваше, че Борисов е типичният човек, роден за победи, че той иска да постигне нещо в тази държава, да обедини хората. Какво се промени оттогава между вас двамата?
                            - Никога не съм бил близък с Борисов. Кажи ми в какво съм го подкрепял? Това, че съм го завел в Пловдив, то беше, защото исках там да построя стадион. А той домъкна всичките политици около него да си правят реклама на мой гръб. В София, когато правих презентацията за този стадион в Пловдив, пак ги домъкна. Аз по митинги на ГЕРБ не съм ходил. Ако той си мисли, че една сбирка на ГЕРБ в Плевен, където съм бил, е митинг, жестоко се лъже. Аз отидох в Плевен заради Цецка Цачева, защото много я уважавам и защото ми е добър приятел.

                            - И все пак не ми отговори на въпроса какво се пречупи между вас? Впрочем защо не се реализира идеята ти за стадион в Пловдив?
                            - Това ще го разкажа по-късно. Още не е дошло времето. Аз бизнес от Бойко не съм искал. Спя си спокойно. Но тепърва ще излизат много неща около Борисов.

                            - За които и ти знаеш?
                            - Знам, но това не е мой проблем. Времето ще покаже дали Борисов е бил прав или крив.

                            - Като ги наблюдаваш политиците толкова дълго време и те се увъртат около теб, какво си мислиш за тях?
                            - Срам ме е! Срам. Срам. Ти какво си мислиш, че тези магистрали, с които се хвалят, ги направи Бойко? И с Бойко и без Бойковица Европейският съюз каза, че трябва да има магистрала до Бургас, и въпросът е приключен. Няма значение кой ще е на власт. Ами „Струма“ - да не би Борисов да е построил „Струма“? Вярно, че негови компании я правят. Но ЕС каза, че трябва да има път до Гърция, и ще го има. Откъде ще мине, това не ги интересува. Но те дори и пътя са го начертали.

                            - Е, ти посягаш на най-големия мит на Борисов. Защо го правиш?
                            - Ти не чуваш ли какво говорят хората - че само фирми, близки до Борисов, са участвали в строителството на магистралите! Направете проучване кои са тези фирми. Моя фирма в България един пирон не е забила. А ме набеждават за какво ли не.

                            - Даде ли под съд Красимир Дачев?
                            - Три дела съм му завел. И като почнат да се водят тези дела, ще видим кой първи ще се обади. Защото, когато отидох в Би Ти Ви на следваща сутрин след неговите клевети, в минутата, в която ми свърши интервюто и излязох от студиото, в 8,35 ми звънна Божката.

                            - Кой?
                            - Божката. Бочко.

                            - Не те разбирам.
                            - Онзи от Банкя, аз му викам Бочко.

                            - И какво ти каза Бочко?
                            - „Браво, Ице, много хубаво се защити!“ Теглих му една майна: ти като си го наредил, аз как няма да се защитя! Може ли да ми се обади в 8,35 - нетърпелив, следил внимателно какво ще кажа! Но когато бях при Карбовски и показах как мога да цепя дърва, не ми се обади - защото видяха какво мога да правя на дръвника. Този от Банкя, оня ибрик Флоров, оня подлизурко Цветанов - заради тях държавата е на това дередже.

                            - За тези 23 години кой от премиерите заслужава твоята положителна оценка сега?
                            - Няма такъв! Нито Костов, нито Попа (царят), нито пък тоя, който беше досега. Ясно беше, че мнозина играха футбол с Ицо Стоичков, за да ги снимат напред-назад. Не си даваха сметка, че когато Стоичков е играл на големите стадиони, те са копали краставици и домати по селата. И са били доволни от това. Някакъв си Лаков споменава моето име, че веднъж съм ползвал държавен хеликоптер. Аз когато съм се качил на хеликоптер, той е лазил с трактор. Всичко съм правил за децата, за бабите, за болните. Защо никой не пише за това? Знаеш ли кое е лошото - че когато дойдеш на власт, мислиш, че всичко около теб е розово, че всичко, което хвърчи, се яде.

                            БОЧКАТА КОЛКО ДЪЛГО щЕ СЕ ПРАВИ НА БОЛЕН, КАТО УЧЕНИК С МНОГО ДВОИКИ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                              Алоооо Кире нещо да кажеш за случката в СУ > https://www.youtube.com/watch?v=fBRWyoj3Azo#t=12 с главните герои проф.Костадин Рабаджиев и проф.Драгомир Драганов
                              Така е.
                              Свестен човек може ли да защитава комунистите ???
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • КОКИ, А ЦВЦВ И БУДА НЕ ПИЯТ КАТО ПРОФЕСОРИ, АМА МНОГО СА КРАЛИ И ЛЪГАЛИ

                                Сайтът АФЕРА публикува потресното постановление на СГП, с което Цветан Цветанов бе измъкнат чист и невинен по случая „Горна Оряховица”. Късно снощи то бе изпратено на пощата на АФЕРА. Междувременно адвокатът Николай Хаджигенов също е публикувал това срамно постановление на блога си с коментара:

                                „p.s. 2 Това да се ползваш от известна популярност си има и добрите страни, макар и твърде рядко. Току-що получих съобщение през пакистанско прокси, към което беше прикачено Постановлението на СГП, с което приемат, че няма престъпление извършено от Цвинокио?

                                Не сме в състояние да обхванем наведнъж, тоз грандиозен, правен монумент и ще ни трябва време да го осмислим, НО ще ви обърнем внимание на няколко неща:

                                1. На стр.5 ЦЦ по искане на прокуратурата е декласифицирал информацията и е уведомил Комисията и прокуратурата? Чутовно, просто. Доколкото си спомняме, това може да направи само съда или Комисията.

                                2. Нямало престъпление по чл.145а НК (стр.7) защото търновската прокуратура дала пресконференция 30 минути по-рано? Явно в СГП не правят разлика между пресконференция и деяние извършено по ТВ. ЦЦ чете СРС-та от трибуната на НС, квалифицирайки лекарите, като убийци!!!!! т.е. осъществи напълно състава на чл.145а

                                3.СГП явно не са чували, че съществува и чл. 357 НК: Който разгласи информация, представляваща държавна тайна, която му е била поверена или станала известна по служба или работа, както и този, който разгласи такава информация, като съзнава, че от това може да последват вреди за интересите на Република България, ако не подлежи на по-тежко наказание, се наказва с лишаване от свобода до пет години.”

                                Коментар

                                Working...
                                X