IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Някои готов да се обзаложим за падането на правителството до нова година на бут.прилично уиски?

    Аз твърдя че няма да стане....
    Аз съм съгласен, но само ако сменим бутилката с дантели, черги и Вълнени Губери. Щот не пия не за друго.
    г-жа Фирдевс.2015г.

    Коментар


    • Старшина заслужаваш да те изкарам пред строя и такъв шамар да ти ударя че да ти хвръкне тролската шапка от Шумен до Нови пазар.
      г-жа Фирдевс.2015г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        Това е истината. Само че краят не е хубав. Докато са на власт ще смучат пари, както са смукали досега. За да им секне кранчето, трябва бунта да ги събори.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • http://www.dnevnik.bg/analizi/2013/1...archeta_s_pari

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            ... Само дето не ми се работи....
            Че ти кога си работил? Нали си бил офицер.

            Коментар


            • Някои готов да се обзаложим за падането на правителството до нова година на бут.прилично уиски?

              Аз твърдя че няма да стане....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Добър и празничен месец!

                Оставете битките за след празниците и потърсете стойностните неща


                ...стойностните и съществените, за които има смисъл да се настоява и протестира

                Коментар


                • Д-р Михайлов понякога е доста елитарно неразбираем. Ама има и много верни попадения.
                  Д-р Николай Михайлов:
                  Протестът проспа безобразието на ГЕРБ
                  .................................................. .............................
                  - Останаха ли хора, които могат безпристрастно да говорят за ситуацията в страната, или прекалено много пренатегнахме емоциите покрай последните събития? Защо така се получи?
                  - Последните събития са възпаление на чувствата и мораториум на разума. Шемет на отрицанието. Иска се храброст за осмислена, критическа реч. Ако не си на барикадата, си подозрителен. Нюансът е саботаж на ентусиазма. Протестът освободи гняв, но не можа да го осмисли и деградира до нещо подобно на секта. Разви вкус към списъци с врагове на демокрацията. Обади се болшевишкият бяс. Не събра сили да роди политическа алтернатива, нито кураж да обяви, че предпочита ГЕРБ и Реформаторския блок. Премълчаха същественото и подгизнаха в двусмислици. Имам предвид публичните лица на протеста, разбира се, тези от телевизиите. Впрочем, нещо за безпристрастността на тези телевизии. Някои от тях функционират като пиар агенции на протестното движение. Което пък означава, че освен невинност зад този протест има власт. Невинните не притежават телевизии.
                  .................................................. .....................
                  - Какво е бъдещето на уличния протест оттук нататък - .................
                  ........................................
                  Истината ще блесне след предсрочните избори. Ако бъде съставен кабинет на ГЕРБ и Реформаторския блок, този протест ще забрави гражданския си патос и ще потъне в нирвана. Тогава ще стане ясен неговият банален реваншистки характер. Ще стане ясно, че върху жълтите павета са се разхождали не граждани, а електорат на партии, срещу които би трябвало да протестират, ако бяха граждани. Това, че българското общество и неговият протестен елит проспаха безобразието ГЕРБ, е срам и позор.
                  .....................
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Кандидат Ректор е....
                    Иииии! Ами тя неговата "оставка" тогава е страшно самопожертвователна бе!
                    Ще взема и аз да си подам оставката като пенсионер и да ме назначат някъде на хиляда лева. Само дето не ми се работи....
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Я са уточнете, тоя декан ли е или не е декан.
                      За по-голяма яснота питайте този дето ви плаща да тролите.
                      Кандидат Ректор е....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                        А бе Чубаков, много елементарно бе!
                        Излизаш и пускаш някакъв тъп лозунг или тъп фотомонтаж.
                        Как ще убедиш някого в правотата на твоите идеи с такива тъпни?

                        Все едно аз да изтипосам някакъв текезесарски лозунг от зората на комунизма.
                        Като
                        "Американския империализъм-враг на Тутраканската селищна система!"
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            61% от гласувалите на първия референдум от новата ни история гласуваха ЗА АЕЦ. И всички имаха предвид АЕЦ Белене.
                            Те всички ли са дупедавци с червени задници...?
                            Естествено!
                            Last edited by sofiance; 30.11.2013, 23:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                              АБЕ, МЛЪКНЕТЕ БЕ!
                              ДО КОЛЕДА ЩЕ СИ ПОДАДАТ ОСТАВКАТА.
                              А ако до Коледа НЕ си подадат оставката, ти ще си признаеш ли че си ЛЪЖЕЦ и ще се пръждосаш ли от този форум?
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                                Дупедавците с червени дирници ще възраждат АЕЦ "Белене !ОСТАВКА РУСКИ ПОДЛОГИ !!!
                                61% от гласувалите на първия референдум от новата ни история гласуваха ЗА АЕЦ. И всички имаха предвид АЕЦ Белене.
                                Те всички ли са дупедавци с червени задници, американска подлого?
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X