IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кърджалихабер-информационна агенция
    http://www.kircaalihaber.com/bg/?pid=8&id_aktualno=52

    Коментар


    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
      Изявление на ректора на Киевския университет:

      В този ден на безпрецедентно насилие от страна на вълци с пагони аз не мога да мълча. Ние призовахме студентите да спазват границите на толерантността и мирния протест, а тези, които жестоко разпръснаха абсолютно мирния площад преминаха границата и извърщиха предателство спрямо украинския народ. Осъждайки агресията срещу невинни студенти и граждани на Украйна, искам гласно да кажа: НЕ СЕ СТРАХУВАМ! Зная, че утре някой от нас могат да го уволнят от работа, да го компрометират, да го хвърлят в затвора или убият. Заявявам: аз не се страхувам! Не се страхувам от вас, Не можете да убиете или хвърлите в затвора всички ни. След мен, мои колеги и служители, след нас, наши студенти! Няма Европа без Украйна! Няма Украйна без народ! Няма народ без свобода! Витор Огневюк, ректор на Киевския университет „Борис Гринченко”

      А нашите ректори са от ДС!
      1. Сноуден и убежището, което получи от джентълмена Путин, при условие да не "вреди на интересите" на САЩ
      2. Двете балистични ракети, изстреляни и свалени от сирийското ПВО преди срещата в Петербург на 05.Септември, което накара Барак Хюсеинович да промени решението си и да разговаря с Путин в един коридор.
      3. Среднощната визита на Янукович в Кремъл в събота вечер, след спирането на Руския газ за Украйна.

      За много кратко време три шамара отнесоха хамериканците и затуй вият, кат линейки. Помежду другото и на БатШорош знаменцата се виждат на протестите...

      А тези, които плачат за демокрацията да си припомнят бомбардировката на Белградската ТВ по време навойната в Югославия, по време на живи новини, когато убиха над 16 журналисти съюзниците... Дева лицемерите, дева!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
        Изявление на ректора на Киевския университет:

        В този ден на безпрецедентно насилие от страна на вълци с пагони аз не мога да мълча. Ние призовахме студентите да спазват границите на толерантността и мирния протест, а тези, които жестоко разпръснаха абсолютно мирния площад преминаха границата и извърщиха предателство спрямо украинския народ. Осъждайки агресията срещу невинни студенти и граждани на Украйна, искам гласно да кажа: НЕ СЕ СТРАХУВАМ! Зная, че утре някой от нас могат да го уволнят от работа, да го компрометират, да го хвърлят в затвора или убият. Заявявам: аз не се страхувам! Не се страхувам от вас, Не можете да убиете или хвърлите в затвора всички ни. След мен, мои колеги и служители, след нас, наши студенти! Няма Европа без Украйна! Няма Украйна без народ! Няма народ без свобода! Витор Огневюк, ректор на Киевския университет „Борис Гринченко”

        А нашите ректори са от ДС!

        Ами те с тази цел са поставени ректорите от ДС

        Но преподавателите, които не са от ДС подкрепят студентите
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Изявление на ректора на Киевския университет:

          В този ден на безпрецедентно насилие от страна на вълци с пагони аз не мога да мълча. Ние призовахме студентите да спазват границите на толерантността и мирния протест, а тези, които жестоко разпръснаха абсолютно мирния площад преминаха границата и извърщиха предателство спрямо украинския народ. Осъждайки агресията срещу невинни студенти и граждани на Украйна, искам гласно да кажа: НЕ СЕ СТРАХУВАМ! Зная, че утре някой от нас могат да го уволнят от работа, да го компрометират, да го хвърлят в затвора или убият. Заявявам: аз не се страхувам! Не се страхувам от вас, Не можете да убиете или хвърлите в затвора всички ни. След мен, мои колеги и служители, след нас, наши студенти! Няма Европа без Украйна! Няма Украйна без народ! Няма народ без свобода! Витор Огневюк, ректор на Киевския университет „Борис Гринченко”

          А нашите ректори са от ДС!
          Yeah

          Коментар


          • Е, засега липсват само достатъчно солидарност и здравословен антикомунизъм, но и те набират сила в обществото.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
              http://www.kazanlak.com/news-13729.html
              Нямало ефект от протестите?! Изгледайте го докрай ....
              Кой каза, че нямало ефект от протестите ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Доктор Михайлов е много ясно разбираем.Всеки разумен човек който не е воден от максимата стани от стола да седна аз вижда тези неща“Аз отдавна съм казал в този форум че това дето ни се поднася от няколко телевизии за идеи демокрация европейско бъдеще са бля бля приказки за наивници.Истинската цел е борба за власт пари курви за разпределяне на порциите.Не мога да разбера как може да има и толкова промити мозъци.Как може човек който разчита на наемния си труд на който семейството не е наследник на чифлици заводи фабрики апартаменти магазини да ходи да митингува в подкрепа на една алчна бандитска крадлива шайка.На една шайка престъпници която после ще го натири на улицата и ще му се присмива че е необразован и мързелив.Явно най глупавите българи живеят в София.Язък им за претенциите че са елит.Никога няма да гласувам за крадци моженици тъпанари простаци милиционери и нагли реститути.
                Ами не гласувай бе, кой ти пречи! И защо орева орталъка, и без твоя глас ще се оправим.
                И защо непрекъснато лъжеш, че живееш на село. Селянинът няма време за драска по форумите, а бачка. А ти си форумен безделник! Червеничък!
                Приятел на един безделник, пенсиониран шуменски офицер.
                Last edited by sofiance; 01.12.2013, 15:19.

                Коментар


                • http://www.kazanlak.com/news-13729.html
                  Нямало ефект от протестите?! Изгледайте го докрай ....
                  Yeah

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                    Старшина заслужаваш да те изкарам пред строя и такъв шамар да ти ударя че да ти хвръкне тролската шапка от Шумен до Нови пазар.
                    Кат ти видех подписа, че са сетих.
                    За какво да фащаме Бисеров? Той не е избягал. От политическа гледна точка е свършен. Сега остава да се произнесе правосъдната система, а тя е независима.

                    Впрочем к'во стана с твоя спамерски приятел? Дан' сий взел отпуска?
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение

                      Владимир Путин - враг на Учиндолската организация на ГЕРБ!
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Вицепремиерът и вътрешен министър Цветлин Йовчев заяви в Боровец, че абсолютно се е развенчал митът за т.нар. пречупен гръбнак на организираната престъпност по времет на ГЕРБ. "Само за 6 месеца имаме три групи за "мокри поръчки", които по своята обществена опасност не отстъпват на "Килърите" и "Наглите" Имаме разбити три лаборатории за синтетични наркотици на основата на твърденията, че на територията на България не се произвеждат. Имаме задържани над 25 милиона цигари, 22 тона тютюн, 36 тона алкохол. Това не ми прилича като пречупен гръбнак на организираната престъпност. Всичко това беше направено без ГДБОП", посочи Йовчев.

                        По този повод потърсихме за коментар Цветан Цветанов.

                        Интервю на Ивайло Крачунов

                        - Г-н Цветанов, как ще коментирате твърденията на министър Йовчев по отношение на "Килърите" и "Наглите"?

                        - Думите на Цветлин Йовчев са обида към усилията и проявения професионализъм от всички колеги, които работеха по неутрализирането на тези две престъпни групи. Йовчев използва МВР за груба партийна пропаганда. Той преминава границата. Изключително съм възмутен от изказването му.

                        За двете операции "Килърите" и "Наглите", МВР получи оценка и от международните партньори. Тогава служителите на МВР имаха пълната оперативна свобода, за да си свършат работата. И те се справиха. Двете престъпни организации бяха неутрализирани и изправени пред съда.

                        В момента Йовчев върви от опорни точки към пропаганда.

                        Нека вместо да манипулира, да даде поне един пример за последните 6 месеца, в който МВР е извършило знакова операция, която да е получила международно признание.

                        - Доволен ли сте от резрешението, което получихте от прокуратурата за пътуване в чужбина?

                        - Не мога да кажа, че съм доволен, затото това е едно нормално решение. Преди това беше нарушено правото ми да пътувам в чужбина.

                        - Когато ви повдигнаха третото обвинение, казахте, че има план да ви обвинят и в четвърто престъпление. Не ви привлякоха към отговорност за СРС-тата, които прочетохте по случая с лекарите от Горна Оряховица, но очаквате ли да попаднете под ударите на закона за тези 875 телефонни номера, които според главният прокурор Сотир Цацаров са били подслушани незаконно по времето, в което сте бил вицепремиер и вътрешен министър?

                        - Всичко е възможно. Определено срещу мен се извършва репресия. Както казват някои адвокати - достатъчно е да има един бял лист и подпис на съответен наблюдаващ прокурор и обвинението може да бъде изработено.

                        - Главният прокурор Цацаров заяви, че в тези 875 номера има и такива на магистрати. Разпореждал ли сте незаконно подслушване по времето, в което бяхте вицепремиер?

                        - Не мога да взема никакво становище по думите на главния прокурор. Никога не съм разпореждал незаконно подслушване.

                        Не смятам, че е редно да се вменява виновност от страна на прокуратурата по време на предизборна кампания.

                        По тази причина ще заведа дело в Европейския съд в Страсбург, след като по делата, които текат срещу мен се произнесат и на трета инстанция.

                        - Смятате ли, че отново може да се върнете в политиката?

                        - Аз не съм излизал от нея.

                        - Допускате ли, че пак може да бъдете министър на вътрешните работи?

                        - Не бих искал да коментирам какво би могло да се случи. Важно е, че цяла Европа разбра за политическата репресия, на която съм подложен не само аз, но и лидера на ГЕРБ Бойко Борисов. Атакуват ни с манипулации и непроверени факти.

                        БРАВО ЦУЦИЛАНЕ- ИЗБРА ЛИ СИ ХУБАВА КИЛИЯ

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Д-р Михайлов понякога е доста елитарно неразбираем. Ама има и много верни попадения.
                              Доктор Михайлов е много ясно разбираем.Всеки разумен човек който не е воден от максимата стани от стола да седна аз вижда тези неща“Аз отдавна съм казал в този форум че това дето ни се поднася от няколко телевизии за идеи демокрация европейско бъдеще са бля бля приказки за наивници.Истинската цел е борба за власт пари курви за разпределяне на порциите.Не мога да разбера как може да има и толкова промити мозъци.Как може човек който разчита на наемния си труд на който семейството не е наследник на чифлици заводи фабрики апартаменти магазини да ходи да митингува в подкрепа на една алчна бандитска крадлива шайка.На една шайка престъпници която после ще го натири на улицата и ще му се присмива че е необразован и мързелив.Явно най глупавите българи живеят в София.Язък им за претенциите че са елит.Никога няма да гласувам за крадци моженици тъпанари простаци милиционери и нагли реститути.

                              Коментар


                              • "Не съм във война с Пламен Орешарски. Аз съм напълно почтен човек. Казвам го най-отговорно. Няма човек, който да е казал, че съм му обещал нещо и не съм го изпълнил". Това са похвали преди минути Сашо Дончев, собственик на фирма "Овергаз" по Нова телевизия.

                                Милионерът се оплака, че културата не е на високо ниво, а положението става още по-зле.

                                "Младите интуитивно знаят какво искат и за какво мечтаят, но за съжаление най-често не знаят как да го постигнат и затова попадат в капана", констатира Дончев.

                                "Бойко управлява също като Тодор Живков. Нека да не ми се обиди. В момента отношенията ни не са много добри", разкри Дончев.

                                Според него държавата трябва да излезе от икономиката.

                                Коментар

                                Working...
                                X