IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

    100%
    М да, акциите на: „За чиста и свята република“ са доста подценени към момента, особено за ценители, та пак ще пропусна „невероятните промоции“ на конкурентни фирми и там ще добавя.., емоционален капитал

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Много се интересува от България дядо Сорос, голяма мъка му е на душата му е така да се каже 25 години се опитва да насърчава хората да си отворят малко съзнанието. Да се почувстват свободни хора, със свободни души.

      И нищо не успява да направи - бай Ганьовската тесногръда душевност, съчетана с робско съзнание продължава да бъде водещата черта на мнозинството българи.

      И не само че е така, ами и те се гордеят с ограничения си мироглед
      Само производството на сапун е спасение!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Много се интересува от България дядо Сорос, голяма мъка му е на душата му е така да се каже 25 години се опитва да насърчава хората да си отворят малко съзнанието. Да се почувстват свободни хора, със свободни души.

        И нищо не успява да направи - бай Ганьовската тесногръда душевност, съчетана с робско съзнание продължава да бъде водещата черта на мнозинството българи.

        И не само че е така, ами и те се гордеят с ограничения си мироглед
        М-да милият дядо филантроп чак ми домъчня за него как се мъчи с тези тъмни балкански субетки вече 25 години
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Той равновесния е от соросоидчетата бе.
          Викат си още реформаторчета...
          Де го търсиш при ГЕРБ ???
          Много се интересува от България дядо Сорос, голяма мъка му е на душата му е така да се каже 25 години се опитва да насърчава хората да си отворят малко съзнанието. Да се почувстват свободни хора, със свободни души.

          И нищо не успява да направи - бай Ганьовската тесногръда душевност, съчетана с робско съзнание продължава да бъде водещата черта на мнозинството българи.

          И не само че е така, ами и те се гордеят с ограничения си мироглед

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Щом са физкултурници от ДС и тъпи пожарникари с баща от ДС, тогава са компетенти.

            Равновесие, що сереш във вентилатора?
            Той равновесния е от соросоидчетата бе.
            Викат си още реформаторчета...
            Де го търсиш при ГЕРБ ???
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • От доста време коментираме, че е назряло недоволство в ГЕРБ и монолитността няма как да не се наруши. Това коментира пред БЛИЦ лидерът на БАСТА Мирослав Найденов по повод напускането на депутатът от ГЕРБ Георги Марков и оставането му като независим в парламента. Предсказахме напускането на други гербери, но никой не вярваше, че монолитността на партията ще бъде нарушена, ето сега това се случва, посочи Найденов. По думите му Марков не е подавал документи за членство в БАСТА, за там си имало ред, който желаещите трябвало да спазят.

              Бившият земеделски министър разкри, че Георги Марков е сред хората, с които ръководството на БАСТА е водило разговори за проблемите в партията. Марков е изрязявал недоволство от Цветанов и Фидосова, твърди Найденов.

              Според него той няма да е последният, хвърлил оставка, а ще го последват и други.

              Докатно другите си мерят митингите, ние си мерим структурите. До края на януари ще имаме десет големи областни офиса и два по-малки, каза още лидерът на БАСТА./БЛИЦ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Аз се питам какво те кара все още да го мразиш, при все че преди си го харесвал, а и че от доста време не е център на вниманието на народа!?? До кога, Лорде, до кога!?? И защо???
                Ами кара ме да го мразя причината която ме е карала да го харесвам- вярата ми в него, че :
                а- е честен
                б- избрал е правилен финансов министър
                в-избрал е правилен вътрешен министър
                г- няма клиентелизъм, виж обаче тефтерчето на Златанов и колко пъти се срещал с Фидосова или Жануария както си я наричахме в ГрОб
                д- Не е захранвал определени фирми като Трейс груп или подобни с евросредствата и злоупотреби с обществени поръчки, но се оказа обратното.

                *Знам Кев и какво си мислиш или предполагаш, че ние в Баста сме били клиентелистите. Уверявам те, че далеч не е така, в тази организация сме отвратените от един авторитарен режим.
                Въпросът ти докога не го разбирам. Защо трябва да има срокове на любовта и омразата?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Що бе Kеv, какво те кара да харесваш още подобен тип? Или си мислиш, че вадя нож на умряло куче. Ами запитай се първо защо е умряло?
                  Много паразити се нагушиха и напуснаха кораба?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Що бе Kеv, какво те кара да харесваш още подобен тип? Или си мислиш, че вадя нож на умряло куче. Ами запитай се първо защо е умряло?
                    Аз се питам какво те кара все още да го мразиш, при все че преди си го харесвал, а и че от доста време не е център на вниманието на народа!?? До кога, Лорде, до кога!?? И защо???

                    Коментар


                    • Трябва да взема да спра да гледам тези американски пазари - само ме кара да пиша за политика

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Купихте ли си новата шайка по реповете? Аз още не съм, щото имах много задачи днес, но утре ще я потърся. Ако някой сподели и цената , ще съм благодарско. Това ще ми е личния подарък за мен за нова година и на неколцина приятели от Баста.
                        Колегата Гога май вече си я е купил!
                        Лорде, ама ти с Миро ли си в един отбор На много куц кон си заложил, че те и атака дори са по-добре - Доган на тях поне им плаща

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          - 131072
                          Що бе Kеv, какво те кара да харесваш още подобен тип? Или си мислиш, че вадя нож на умряло куче. Ами запитай се първо защо е умряло?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Мерси Гигов! Интересно ми е друго, боко тиквата се оказа наиснина много извратен авторитар. Чудя се как толкова хора му се водихме по акъла! Със сигурност който се е еманципирал от подобен популист, в момента го мрази неистово. Той се оказа пълен ИДИОТ!
                            Особено днес като слушах Радан Кънев , който каза, че Бойко дебелашки го закачал във фейса. Егати тъпото колепе. Днес пак е мислил да стяга редиците с безмислени лозунги и популизъм(б)
                            А и още си мисли, че ще всее вяра в някой, че пак ще управлява. Тоя може да е първия политик увиснал на въжето от 19-ти век насам честно! Или съсечен със сабя като Стамболов. Не толкова и достоен разбира се. Най-много преди това да го наеват като Кадафи.
                            - 131072

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              намери и един мой пост, в който да твърдя че ГЕРБ са компетентни - няма да успееш
                              Опитва се да те изкара от Равновесие.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                9 кинта.
                                Ама още не съм я отварял.
                                Мерси Гигов! Интересно ми е друго, боко тиквата се оказа наиснина много извратен авторитар. Чудя се как толкова хора му се водихме по акъла! Със сигурност който се е еманципирал от подобен популист, в момента го мрази неистово. Той се оказа пълен ИДИОТ!
                                Особено днес като слушах Радан Кънев , който каза, че Бойко дебелашки го закачал във фейса. Егати тъпото колепе. Днес пак е мислил да стяга редиците с безмислени лозунги и популизъм(б)
                                А и още си мисли, че ще всее вяра в някой, че пак ще управлява. Тоя може да е първия политик увиснал на въжето от 19-ти век насам честно! Или съсечен със сабя като Стамболов. Не толкова и достоен разбира се. Най-много преди това да го наеват като Кадафи.

                                Коментар

                                Working...
                                X