IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Особено днес като слушах Радан Кънев , който каза, че Бойко дебелашки го закачал във фейса. Егати тъпото колепе. Днес пак е мислил да стяга редиците с безмислени лозунги и популизъм(б)
    Какво дебелашко има в обаждането на Борисов да му честити избора на председател на спаруженото ДСБ, бе Лордов? Цивилизованите хора са етични и великодушни! Ревностния болшевик Кънев пак се поWC!
    Yeah

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Браво Равновесие.Е това е отговорът. Много се интересува от България дядо Сорос, голяма мъка му е на душата му е така да се каже 25 години се опитва да насърчава хората да си отворят малко съзнанието. Да се почувстват свободни хора, със свободни души.

      И нищо не успява да направи - бай Ганьовската тесногръда душевност, съчетана с робско съзнание продължава да бъде водещата черта на мнозинството българи.

      И не само че е така, ами и те се гордеят с ограничения си мироглед
      Браво Котара!
      Най-после да докажеш, че си чист и много грамотен българин. Отличен правопис. Никаква грешка! Браво!
      Само едно МУ си повторил излишно, но така е по форумите. Променяш малко написаното и забравяш да изтриеш нещо.

      п.п. Надявам се повече няма да се правиш на неграмотен грък!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        http://frognews.bg/news_59633/Dots_A...izo_do_horata/

        РЗС, сега Бареков - на теб на каква ти прилича.
        Прилича ми на проста патка, ама не на ченге.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Не го разбра, нали?
          Що,добре мучи!!!

          Коментар


          • Само трябва Европа да ги изолира... И така щего издухат....оня тесногръд ганйо Гигов ми обяснява че веднага обръщали трабите на исток ....обръща Путин пола и става Сергейчо....а сергейчо става гейчо...щот баламите къде обичаха и плащаха на русия ... Умреха.
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • А в същото време Иран са казали че 6 месеца след падането на санкциите ще могат да изнасят по 4 милиона барела на ден.

              Коментар


              • http://forum.investor.bg/centralna-i...asteja,162660/

                Кво става тука, Русия признава че изпада в рецесия с висока инфлация. Значи нещата там съвсем ще се скапят следващите месеци и години.

                Коментар


                • Браво Равновесие.Е това е отговорът. Много се интересува от България дядо Сорос, голяма мъка му е на душата му е така да се каже 25 години се опитва да насърчава хората да си отворят малко съзнанието. Да се почувстват свободни хора, със свободни души.

                  И нищо не успява да направи - бай Ганьовската тесногръда душевност, съчетана с робско съзнание продължава да бъде водещата черта на мнозинството българи.

                  И не само че е така, ами и те се гордеят с ограничения си мироглед
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Щом са физкултурници от ДС и тъпи пожарникари с баща от ДС, тогава са компетенти.
                    Ама щом е психолог, главен редактор на списание по психология и преподавател, то тогава е ченге.

                    Равновесие, що сереш във вентилатора?
                    http://frognews.bg/news_59633/Dots_A...izo_do_horata/

                    РЗС, сега Бареков - на теб на каква ти прилича.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      А това че някой е психолог, или че е с добра кариера и така нататък не го прави свестен човек. За сметка на това ако се събира с кофти хора, то най-вероятно си пасва с тях.

                      Мисля че е крайно време в България да се гледа и какъв Човек е някой човек. Особено когато взима решения и за други хора или се опитва да налага мнение на други хора.
                      Какъв Човек е някой човек!!!! ..... Брех, колко умно!
                      Поредното дълбокомислено плямпане. Кухи фрази без смисъл. Ама звучиш като от телевизора.

                      Пак не се разбира защо наричаш въпросната госпожа ченге?
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa
                        Да не искаш да кажеш, че бат'ти Пешо е боклук?
                        Нищо подобно - не го знам, не го познавам. И не мога да давам мнение за него.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Той равновесния е от соросоидчетата бе.
                          Викат си още реформаторчета...
                          Де го търсиш при ГЕРБ ???
                          Все от един дол сини сливи.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Айде да спреш да раздаваш квалификации за други българи освен за себе си.Въобще не ме интересува тоя американско унгарски цървул.Да си гледа работата и да раздава акъл на американците.От боклуци акъл не ща.
                            Е аз си имам мнение за другите българи и не виждам защо да не го казвам.

                            Ако те се чувстват засегнати от мнението ми, то най-вероятно се познават в него.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Айде да спреш да раздаваш квалификации за други българи освен за себе си.Въобще не ме интересува тоя американско унгарски цървул.Да си гледа работата и да раздава акъл на американците.От боклуци акъл не ща.
                              Не го разбра, нали?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Много се интересува от България дядо Сорос, голяма мъка му е на душата му е така да се каже 25 години се опитва да насърчава хората да си отворят малко съзнанието. Да се почувстват свободни хора, със свободни души.

                                И нищо не успява да направи - бай Ганьовската тесногръда душевност, съчетана с робско съзнание продължава да бъде водещата черта на мнозинството българи.

                                И не само че е така, ами и те се гордеят с ограничения си мироглед
                                Айде да спреш да раздаваш квалификации за други българи освен за себе си.Въобще не ме интересува тоя американско унгарски цървул.Да си гледа работата и да раздава акъл на американците.От боклуци акъл не ща.

                                Коментар

                                Working...
                                X