IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Те в обора няма да дойдат да ти кажат!!!
    Специално за теб не мога да не цитирам култовия Кутев ГЕРБ се разлага и мирише.А от мен рЪБъ са мъртъвци отдавна и затова не миришат там и разложението е приключило вече са мумифицирани

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      И защо синичките не коментирате втория депутат на ГЕРБ, който напуска?
      Що напуска ПГ на ГРОБ?
      Щото вижда че са банда идиоти, дето само правят сФирки на Вожда. А човекът иска да е депутат. Да предлага решения, да си отстоява мнението, да работи по съвест, а не по команда на малоумния пожарникар!

      И други ще има. Както съм ви казал още преди три години, то ГЕРБ ще последва съдбата на НДСВ. По-бавно, но ще стане.
      А ако д-р Сретен Йосич се заеме с хирургия, то лечението може да стане много бързо.
      Гигов айде не ги изкарвай толкова морални.Напуснал е заради пари и облаги.Според мен е редно да напусне Парламента.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Голям комуняга стана и ти ! И България може без Русия и Русия може без България, имаме си собствени запаси и от уран и от въглища, та какъв е проблема за малоумниците.В крайна сметка ще ви управляме - аз , Йонг Шен Ши и Путин, та какъв Ердоган , той е от друг планета.
        Tрейдърко веселяко къде се затри бе?Форума загина без тебе.Аз съм комуняга колкото петрола е 500 долара барала и колкото имаше хиперинфлация на долара за два часа

        Коментар


        • И защо синичките не коментирате втория депутат на ГЕРБ, който напуска?
          Що напуска ПГ на ГРОБ?
          Щото вижда че са банда идиоти, дето само правят сФирки на Вожда. А човекът иска да е депутат. Да предлага решения, да си отстоява мнението, да работи по съвест, а не по команда на малоумния пожарникар!

          И други ще има. Както съм ви казал още преди три години, то ГЕРБ ще последва съдбата на НДСВ. По-бавно, но ще стане.
          А ако д-р Сретен Йосич се заеме с хирургия, то лечението може да стане много бързо.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Бате Пешо

            Голям комуняга стана и ти ! И България може без Русия и Русия може без България, имаме си собствени запаси и от уран и от въглища, та какъв е проблема за малоумниците.В крайна сметка ще ви управляме - аз , Йонг Шен Ши и Путин, та какъв Ердоган , той е от друг планета.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • "....Ай на бас, че ако питаш българите как се казва германския президент, 75% ще отговорят Меркел, 20% ще се учудят че Германия има президент и останалите 5% ще кажат НЕ ЗНАМ. И един на 10 000 ще му знае името..."

              Че те Вашите "българи" от автобусите не знаят името на Вашият премиер, когото иначе били дошли да подкрепят, та камо ли на германския президент.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Гигов що не им го кажеш директно.Те не са застъпници те са си такива
                Бих го казал Пешо, ама Амстердама много ме дебне. Ша ма изгони.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                  това имах впредвид, като ти казах,

                  всичко е лична позиция и нейна и на
                  германския президент,
                  ама скудоумник като тебе как да го разбере,
                  КАК? КАК? КАК?
                  Не те знам какво си имал Впредвид.

                  Ама Германия и президент ли имала??
                  Ай на бас, че ако питаш българите как се казва германския президент, 75% ще отговорят Меркел, 20% ще се учудят че Германия има президент и останалите 5% ще кажат НЕ ЗНАМ. И един на 10 000 ще му знае името.

                  Така че син защитнико на хомосексуализма, не ни занимавай с него. Отивай на гей парада в Сан Франциско. Там ви е мястото...
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Пожелавам успех в новото политическо поприще на напусналите депутати. За радост това са процеси, които очистват партията и дават шанс на младите, амбициозните и интелигентните хора да станат част от нас. Това написа във Facebook лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, след като днес втори депутат напусна ПГ на партията.

                    БУЦИ НАПРАВО ЩЕ ГИ ПОЧЕРПИ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Бе това са твои твърдения плод на болния ти мозък.Като усетиш ласките на Ердоган друга песен ще запееш.Тия дето си ги изброил цъфнаха и вързаха като лапнаха мекия на Барозу.Както и ние.Просто такъв живот че направо ми иде да викна дано
                      Те в обора няма да дойдат да ти кажат!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Че да не са от някой син плужек?
                        Сините сте известни застъпници за хомосексуализма. Днес го доказваш за сетен път.
                        А ние, червените, привържениците на др.Путин не обичаме содомитите и затуй подкрепяме закони против публичното прокламиране на хомосексуализма.
                        Гигов що не им го кажеш директно.Те не са застъпници те са си такива

                        Коментар


                        • Некадърната и крадлива комунистическа пасмина пак се опитва да ни загроби:

                          Парламентът разреши дългът да скочи с още 5,5 милиарда лева


                          Максималният размер на държавния дълг към края на 2014 г. може да достигне до 18 млрд. лв., решиха депутатите с приемането на второ четене на текстове от Закона за държавния бюджет за 2014 г.

                          В момента сумарно външният дълг на държавата е 6.4 млрд. евро (близо 12.5 млрд. лв.), обяви преди месеци премиерът Пламен Орешарски. Това означава, че дългът ще може да нарасне с още 5.5 млрд. лв.

                          Парламентът реши още минималният размер на фискалния резерв към 31 декември 2014 г. да е в размер на 4,5 млрд. лв.

                          Максималният размер на новия държавен дълг, който може да бъде поет по реда на Закона за държавния дълг пък ще е 4,4 млрд. лв., но се дават и други възможности за теглене на заеми.

                          Министерският съвет ще може да поема външен държавен дълг, включително чрез емисии на държавни ценни книжа на международните пазари, в размер общо до 3,9 млрд. лв. или тяхната равностойност в друга валута.

                          Разрешиха още на Министерския съвет освен дълга по чл. 67, ал. 1 да преговаря и сключи с Европейската инвестиционна банка споразумение за структурен програмен заем в размер до 500 млн. евро за съфинансиране на проекти, изпълнявани със средства от фондовете на Европейския съюз, за периода 2014-2020 г.
                          Don't work hard, work smart!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                            Старшинка, ти сигуно си им светил, а?
                            Ама такива ли опорни точни ви спуснаха последно, че децата са от него?
                            Че да не са от някой син плужек?
                            Сините сте известни застъпници за хомосексуализма. Днес го доказваш за сетен път.
                            А ние, червените, привържениците на др.Путин не обичаме содомитите и затуй подкрепяме закони против публичното прокламиране на хомосексуализма.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                              Без Русия, и по-точно без путинска Русия не могат само петата колона комуняги-родоотстъпници и безродници, които са готови за няколко копейки да лижат кагебейските задници.

                              Показателно е обаче как всички, които са имали взимане-даване със спиртосаните ушанки, ги ненавиждат:
                              -грузинци
                              -украинци
                              -литовци
                              -латвийци
                              -естонци
                              -поляци
                              -чехи
                              -унгарци

                              Бе това са твои твърдения плод на болния ти мозък.Като усетиш ласките на Ердоган друга песен ще запееш.Тия дето си ги изброил цъфнаха и вързаха като лапнаха мекия на Барозу.Както и ние.Просто такъв живот че направо ми иде да викна дано

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                                правителството и управляващото мнозинство най-вече
                                Най големия боклук е в рЪбЪ и герб.Много има за изриване.Това е смес от дребни тарикати наркотрафиканти шмекери големи крадци сводници и всякаква палач която иска да живее добре за сметка на целия народ.Ма номера тоя път няма да мине

                                Коментар

                                Working...
                                X