IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЕМИЛ ИЗМИРЛИЕВ
    Боко Тиквата Борисов по Нова тв - гьонсурат от най-високо качество - той бил спечелил изборите и бил над Народното събрание и над всички, които му задават неудобни въпроси - от Нова тв го направиха за смях и на кокошките в желанието да му се подмажат, защото и в угодническо интервю можеш да станеш за резил, ако водещите нямат нищо общо с журналистиката, а гостът - недоразумение с една ЧЕТЕНА книга, което по ирония на съдбата е бил премиер...

    Коментар


    • Напълно споделям изказването на Р. Б.
      ,,За пореден път съм потресена---от какво ли не..От всичко случващо се на територията Българска, която кой ли знае защо все още наричаме държава.
      Потресена съм не само от некадърни и крадливи политици. От Вас съм потресена, българи, най- вече от Вас. Хубаво ме чуйте и запомнете, че Вие сте велики, най- великите ИДИОТИ на света!

      Вие сте тези, които само хленчите, роптаете, мърморите, недоволствате, хитрувате, крадете и лъжете неосъзнавайки, че сте недоволни от самите себе си. Вие сте убийци на собствените си деца с лъжене, крадене, тарикатлъщина и най- вече мърлящина!
      На гробовете на децата си ревете, а не можете да идете и да ревнете пред Парламента, нещастници!!! Не пари да искате, а живот за децата си, бре, маскари нещастни! Ах, само ако знаехте, какви сте нещастници...само да знаехте...

      Не знам какво може да Ви размърда задниците, идиоти с идиоти такива, безподобни...Цяло лято едни наивници протестираха, тъпанарите им опонираха. Студентите окупираха университета, тъпанарите философстват високо интелектуално...Сороси, мороси, САЩ, Русия, на майка Ви путката...Професорите се вдигнаха, тъпанарите струват сеир и пак философстват какъв чеп щяла била Украйна да си набие с Европейският съюз..

      Идиоти и тъпанари, той чепа отдавна Ви е в гъза, ама вече толкоз сте навикнали, че чак Ви харесва, защото сте ИДИОТИ! Най- великите идиоти на света! Като Вас други няма, щото сте безподобни. Не ми е жал за Вас, а за децата, които загиват, заради Вашата идиотия, за изпогазените кучета, които инквизирате специално и нарочно, за да не остане у никого съмнение, че сте идиоти! Тъпи многознайковци, хайлази и мърлячи...Ревнали за реномето на алкохолика паразит Драганов, а децата им мрат като мухи и хич не им пука на идиотите. 150 професора протестират, заради Вас и децата Ви, а те се юрнали да бранят един доказан алкохолик и мошеник! Безподобен идиотизъм на безподобни, но велики идиоти! Как не се уморихте от идиотщината си?

      За туй ще бягат децата Ви в чужбините, защото сте непоносими идиоти! Язък за наивниците и за онези хорица, за които вече е късно да напускат кочината и от немай къде ще мрат в нея...Дедите ни мряха за Родината, а Вие се докарахте да там да мрете в нея, от нея. Защото сте идиоти!''
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Кат123, с тези публикации от миризливата афера, силоваците на Трактора и прочее помияри, какво искаш да ни покажеш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
          http://www.focus-news.net/opinion/20...onditsiya.html

          Водеща: Бойко Борисов вече е в студиото. Кое е цензура?
          Бойко Борисов: Не дават възможност опозицията да говори.
          Водещ: Това, че, да обясним на зрителите…
          Бойко Борисов: Нека първо кажем добър ден на вашите зрители.
          Водеща: Добро утро.
          Водещ: Имаше митинг отпред, хора, които „Боко, върни парите”, „Боко ще си говори по неговата си телевизия”, „Боко – ГЕРБ = СИК”…
          Водеща: Казваме ги тия неща.
          Водещ: „България без цензура” имаше отпред.
          Бойко Борисов: Най-голямата цензура, която може да има, защото да не даваш възможност на опозицията да си каже мнението това е цензура, а иначе…

          Водещ: Трябва да свикнете и вие с тези порядки, защото и на Орешарски му се случваше такова посрещане и изпращане.
          Бойко Борисов: Не, аз не виждам никакъв смисъл въобще да ги коментирам, защото ги познавам. Сега, като минах ги видях. Аз съм им работодател на тези деца и там има и няколко роми, които…
          Водеща: В смисъл?
          Водещ: Как работодател?
          Бойко Борисов: Ами те работят вече 6-7 месеца. Това са единствените работни места, които Орешарски е създал. Защото те седят пред дома ми, аз ги гледам на камерите, те са едни и същи хора…
          Водеща: Вие смятате, че те са там не по своя воля?
          Бойко Борисов: Не, аз не смятам, аз съм виждал как минават, раздават им парите, раздават им плакатите, свършва мероприятието, прибират плакатите, качват се на колите, знаем им номерата, те са едни и същи, стават и си отиват.
          Водещ: Ядосахте се и заради дъщеря си, заради една такава обсада.
          Бойко Борисов: Те ми разболяха дъщерята, и то лошо. Никога не съм занимавал публиката с личните си проблеми, няма да я занимавам и сега.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            А на това му се вика нашенско-невидело...

            На тоя ибрикчия за да си свърши работата явно добре са му платили.Но идва Видовден и он в следващият парламент няма да влезне .

            http://pik.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%...ews127209.html
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • БОРИСОВ СИ ПРИЗНА МЕДИЙНИЯ ИМОТ: „КОЛКОТО Е ВЯРНО, ЧЕ СЪМ БИЛ СИК, ТОЛКОВА Е ВЯРНО, ЧЕ НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ Е МОЯ”. НЯКОЙ СЪМНЯВА ЛИ СЕ В СИКАДЖИЙСКИЯ ПЕРИОД НА Б.Б.?!

              http://afera.bg/reporter/53453.html

              Коментар


              • Полиция нахлу в кабинета на кмета на Кочериново

                http://www.standartnews.com/regional...vo-217967.html

                ОТ КОЯ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ Е КМЕТА НА КОЧЕРИНОВО?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                  Когато фактите говорят и Боговете мълчат.
                  Ти Бог ли?
                  Така е, щом Моника така е казала и боговете мълчат (а серго като го изплюши с чехъла през заешката муцунка и млъква )...
                  Моника - Бог????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                    Вадят Борисов с полиция от Нова телевизия

                    Рота частни гардове, ченгета и служители на НСО бранят бившия премиер от "народната любов"

                    http://www.bpost.bg/article/24168

                    АФИС: [БСП-22%, ГЕРБ – 18 %
                    http://www.focus-news.net/opinion/20...onditsiya.html

                    Водеща: Бойко Борисов вече е в студиото. Кое е цензура?
                    Бойко Борисов: Не дават възможност опозицията да говори.
                    Водещ: Това, че, да обясним на зрителите…
                    Бойко Борисов: Нека първо кажем добър ден на вашите зрители.
                    Водеща: Добро утро.
                    Водещ: Имаше митинг отпред, хора, които „Боко, върни парите”, „Боко ще си говори по неговата си телевизия”, „Боко – ГЕРБ = СИК”…
                    Водеща: Казваме ги тия неща.
                    Водещ: „България без цензура” имаше отпред.
                    Бойко Борисов: Най-голямата цензура, която може да има, защото да не даваш възможност на опозицията да си каже мнението това е цензура, а иначе…

                    Водещ: Трябва да свикнете и вие с тези порядки, защото и на Орешарски му се случваше такова посрещане и изпращане.
                    Бойко Борисов: Не, аз не виждам никакъв смисъл въобще да ги коментирам, защото ги познавам. Сега, като минах ги видях. Аз съм им работодател на тези деца и там има и няколко роми, които…
                    Водеща: В смисъл?
                    Водещ: Как работодател?
                    Бойко Борисов: Ами те работят вече 6-7 месеца. Това са единствените работни места, които Орешарски е създал. Защото те седят пред дома ми, аз ги гледам на камерите, те са едни и същи хора…
                    Водеща: Вие смятате, че те са там не по своя воля?
                    Бойко Борисов: Не, аз не смятам, аз съм виждал как минават, раздават им парите, раздават им плакатите, свършва мероприятието, прибират плакатите, качват се на колите, знаем им номерата, те са едни и същи, стават и си отиват.
                    Водещ: Ядосахте се и заради дъщеря си, заради една такава обсада.
                    Бойко Борисов: Те ми разболяха дъщерята, и то лошо. Никога не съм занимавал публиката с личните си проблеми, няма да я занимавам и сега.


                    НОМЕРАТА НА БАРЕКОВ (КАПУТА-ДУДУК-КАТИЛ) НЯМА ДА МИНАТ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Кой е автора? Моника Йосифова? Капута с капутската телевизия? Кой? Кой? Кой?

                      Не ФърФи?
                      Когато фактите говорят и Боговете мълчат.
                      Ти Бог ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                        Вадят Борисов с полиция от Нова телевизия

                        Рота частни гардове, ченгета и служители на НСО бранят бившия премиер от "народната любов"

                        http://www.bpost.bg/article/24168

                        АФИС: [БСП-22%, ГЕРБ – 18 %
                        Кой е Юри Асланов? Кой? Кой? Кой?

                        Не беше ли Юри Асланов доведен брат на другаря Сергей Станишев?



                        Ааааа, сега разбрах, онагледяваш, какво означава "технологията на лъжата в 21-ви век у нас"...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          Поради големия интерес към изказванията на Бойко Борисов от страна на комунистическата дружинка публикувам най-важното в резюме....:]
                          Вадят Борисов с полиция от Нова телевизия

                          Рота частни гардове, ченгета и служители на НСО бранят бившия премиер от "народната любов"

                          http://www.bpost.bg/article/24168

                          АФИС: [БСП-22%, ГЕРБ – 18 %

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                            Да разлаем кучетата: Мисия София



                            http://www.youtube.com/watch?v=y5ZqMuFQiHk


                            Един филм за технологията на лъжата в 21-ви век у нас.
                            Кой е автора? Моника Йосифова? Капута с капутската телевизия? Кой? Кой? Кой?

                            Не ФърФи?

                            Коментар


                            • Да разлаем кучетата: Мисия София



                              http://www.youtube.com/watch?v=y5ZqMuFQiHk


                              Един филм за технологията на лъжата в 21-ви век у нас.

                              Коментар


                              • А на това му се вика нашенско-невидело...

                                Коментар

                                Working...
                                X