IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
    Преди време,бях започнал да ти пиша.По твое писане.Па ми се отписа,щот си арогантен.Ма те чета,селяк.Вероятно,някъде ще се срещнем.
    Трябва да идеш в Плевен в енергото, нощен пазач е там, по съвместителство.

    Коментар


    • Винаги съм си мислил, че явочните квартири не са се ползвали за друго освен отговорни другари да праскат млади комсомолки?
      Кво е това явочна квартира, та нали комунистите управлявахте, не сте били в нелегалност?
      Така ли беше, Елника?

      Коментар


      • Бойко Борисов пред Нова ТВ за процесите в ГЕРБ
        novatv.bg
        ГЕРБ е в отлична форма, твърди лидерът на партията
        Харесвам · · Сподели · преди 5 часа ·

        Nina Karakoleva и 8 други харесват това.
        Преглед на още 3 коментара
        Alexander Papanchev Ако попилените Милиарди лева, които народа ще трябва да плаща, са приказки за лека нощ...
        преди 4 часа · Харесвам · 2
        Dancho Kolev Да и те са към цялата приказка която се разказва от доста години насам,, току си се събудил и пак те приспиват... Хахааа,,
        преди 3 часа чрез мобилния · Харесвам
        Христо Красин Когато Борисов казва, че ГЕРБ е в отлична форма, той има предвид, че личните му финансии са в отлична форма!...
        преди около час · Харесвам
        Dimitrina G. Angelova който им плаща им казва колко и до къде да се говори. В България няма демокрация, няма свобода на словото. Ето това е геноцида от който разумните хора бягат.
        преди 57 минути · Харесвам



        БУДАЛА да не си прал маратонките и екипите в СИК

        Коментар


        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

          ЦЪФНАЛ ГЕРБ, та прецъфтял

          Другарче Будала от татко си ли ги учиш тези мурафети да служиш вярно на олигарсите и мутрите- нали сте мекерета на ДС и СИК,Помогни на Буда и ЦВ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
            ДРУГАРЧЕ БУДАЛА в СИК сервирахте ли с Буда на Живков
            Аз не знам кой какво е сервирал, но знам, че ти младо парче на 31 годинки през март 1988-а си подписал декларация за съпричастие и си станал съдържател на явочна квартира в Пловдив.

            И като отвори темата, ти какво сервираше на отговорните другари в явочната квартира - кафенце? Или не - чай от самовар, някак по съветско е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Ей ква шъ дъ е тая ракия?Я разкажи че ми стана интересно
              Преди време,бях започнал да ти пиша.По твое писане.Па ми се отписа,щот си арогантен.Ма те чета,селяк.Вероятно,някъде ще се срещнем.

              Коментар


              • Борисов: Помолих ПГ на ГЕРБ да изберат Цецка Цачева за зам.-председател на групата
                hashtag-bg.com
                Снимка: БГНЕС Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов е отправил молба към парламентарната група на партията да избере Цецка Цачева за заместник-председател...

                ДРУГАРЧЕ БУДАЛА в СИК сервирахте ли с Буда на Живков

                Коментар


                • Добрата новина е че Бавноразвиващия се ще влезе в затвора !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                    Будала - иди да масажираш крака на Буда- нали си на заплата за рубли

                    Агенция АФИС (по вестник Преса):
                    БСП - 22 %
                    ГЕРБ - 18 %
                    ДПС - 5 %
                    Реформаторски блок - 5 %

                    МНОГО Е ЦЪФНАЛ ГЕРБ НЕЩО
                    Другарю Елника, Вие познавате ли доведения брат на другаря Станишев - Юри Асланов, който, както много други, се представя за независим социолог?

                    Коментар


                    • Будала - иди да масажираш крака на Буда- нали си на заплата за рубли

                      Агенция АФИС (по вестник Преса):
                      БСП - 22 %
                      ГЕРБ - 18 %
                      ДПС - 5 %
                      Реформаторски блок - 5 %

                      МНОГО Е ЦЪФНАЛ ГЕРБ НЕЩО

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                        Будала иди да лекуваш Буда- работил си и сам си призна , че работиш за руснаците..По наследство ти е предателството-нали

                        поделиха връзка.
                        БЛИЦ Новини - Андрей Райчев разкри защо Борисов умува дали ГЕРБ да се връща на власт
                        blitz.bg
                        Голямата идея на Бойко Борисов е да се кандидатира за президент през 2016 година, към тази цел са насочени и всичките му днешни

                        Другарю Дечев, или да се обърна към Вас с агент "Елника", разкрит сте! Прикритието Ви е компрометирано!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Аз не съм работил нито в СИК, нито във Вис, нито за Буди, нито за който и да било, НО ти си работил за ДС...
                          Ха-хааа!
                          кирето бил под прикритие!

                          Ми браво кире, така се държи фронта!


                          ПП
                          Елника... как па това го измислихте?

                          Коментар


                          • Депутат! Депутат! Това е чуден занаят!Цък > https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...18478366_n.jpg
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Будала иди да лекуваш Буда- работил си и сам си призна , че работиш за руснаците..По наследство ти е предателството-нали

                              поделиха връзка.
                              БЛИЦ Новини - Андрей Райчев разкри защо Борисов умува дали ГЕРБ да се връща на власт
                              blitz.bg
                              Голямата идея на Бойко Борисов е да се кандидатира за президент през 2016 година, към тази цел са насочени и всичките му днешни

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                                ДРУГАРЧЕ БУДАЛА гордееш ли се, че си работил с Буда в СИК
                                Аз не съм работил нито в СИК, нито във Вис, нито за Буди, нито за който и да било, НО ти си работил за ДС...

                                Коментар

                                Working...
                                X