IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    Ма той екстрарейндж те търси.
    Той знае къде да ме намери.А и освен нощен пазач през деня чистя кенефите за твое успокоение

    Коментар


    • Mладеж се самозапали във Варна пред очите на десетки ужасени граждани!
      http://pravda.bg/mladej-se-samozapal...seni-grajdani/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Aз съм арогантен с арогантните.
        Ник си.Един от многото.Мисля,че с теб може да се говори.Който и да си/от Инвестор/

        Коментар


        • Chavdar Naidenov
          А, така! Гъди-гъди! Кой сега е за високи цени на тока? Единственият авторитет, когото протестиращите признават: г-н президентът. И с какво почнаха протестите?
          Ами с високите цени на тока!
          За една година направляваният хаос направи пълна обиколка. Вече работи не против, а за собствената си първопричина.
          Браво на олигомедиите!
          http://www.segabg.com/article.php?id=678558
          СЕГА - Плевнелиев ще сезира КС за таксата върху ВЕИ
          segabg.com
          Не планирам да налагам вето върху Бюджет 2014, заяви президентът Росен Плевнелиев в Пловдив, предаде БГНЕС.<br>Ще сезирам обаче Конституционния съд за приетата на тъмно, ...

          А сега виждам, агент Будала, че няма данни да си спрял да слугуваш на СИК,Буда,ДС и мутрите за рубли

          Коментар


          • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
            http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...ed=0CEgQ9QEwAw

            Търсете Будала при мутрите Буда и рублите
            А сега виждам, че няма данни, да си снет от отчет...

            Коментар


            • http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...ed=0CEgQ9QEwAw

              Търсете Будала при мутрите Буда и рублите

              Коментар


              • За техните и другите индикации



                БСП отчита 80% изпълнени обещания

                Капитал Daily

                Румен Гечев, депутат от БСП и бивш икономически министър в правителството на Жан Виденов, довело страната до втората икономическа катастрофа в рамките на първата преходна петилетка, отчете бодро по bTV в сряда: "По наши сметки над 80% от предизборните ни обещания са реализирани и има добри индикации."

                Според Гечев, чийто управленски опит обективно се обобщава с хиперинфлация, зърнена криза и фалити на банки, доверието в управляващите расте заради "успешния старт на социалните програми и сериозната инвестиционна програма".

                По същото време в Търговище кметът на града е под пара - заводът за батерии, собственост на американската компания "Енерсис" и основен работодател в общината, обяви, че ще свие драстично дейността си като до края на март ще съкрати с над 80% наброяващите общо 560 работници и служители.

                Кризата и свитият пазар не изчерпват причините. По американски открити, от "Енерсис" не спестиха и другите: липсата на гъвкавост и съдействие от местното трудовото законодателство, данъчни процедури и различни други изисквания, огромни бюрократични разходи, които намаляват конкурентоспособността на дружеството.

                В няколко изречения мениджърите му разкриват реалната среда за бизнес в България, с която се сблъсква всеки предприемач, ако не е от групата, за която се грижи властта. И за която вероятно се отнасят "добрите индикации".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                  БУДАЛА тебе менкаха ли те мутрите в СИК или само господарите ти

                  Аз пък мисля, че един комунист мекере- слуга от СИК , не струва пет пари
                  Ааааа, не с лошо, другарю агент-явочник Елника, не с лошо!

                  Търсете на стр. 19 агент "Елника"> http://opendata.yurukov.net/statesecurity/pdf/290.pdf
                  Last edited by kandid; 12.12.2013, 16:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Факи като си дойдеш на село заповядай.
                    Ма той екстрарейндж те търси.

                    Коментар


                    • ПОЗДРАВИ НА КАПУТИТЕ, ДУДУЦИТЕ И ИБРИКЧИИТЕ

                      Борисов: Атаките срещу Сидеров са, защото се готви нов проект
                      http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...?ref=yellow_fp

                      Новият проект - "цензуриран"

                      Запитан многократно кой може да е този проект, Борисов на излизане от сградата на Народното събрание подметна: "Той в момента е цензуриран." На въпрос защо напада почетния председател на ДПС Ахмед Доган Борисов отговори: "Не съм го нападал. Просто казах, че в момента Доган ръководи България. И това е факт." По-рано днес в интервю за "Нова телевизия" той обвини ДПС с "лидера си Ахмед Доган" за напускането на Танчев и Марков. Пред студиото на телевизията го очакваха привърженици на движението на бившия телевизионен водещ Николай Бареков "България без цензура".




                      НАСТЪПВА ВРЕМЕТО НА КАПУТИТЕ, ДУДУЦИТЕ, КАТИЛИТЕ И ИБРИКЧИИТЕ. КАКТО СЕ ВИЖДА И ОТ ТОЗИ ФОРУМ...

                      Коментар


                      • След като днес сутринта бившият премиер Бойко Борисов коментира, че не го е грижа, че депутати на ГЕРБ напускат парламентарната група на партията, сега той направи кратък коментар за промяната на пластовете в парламента.

                        Според Борисов последните атаки срещу Волен Сидеров и отделянето на двамата депутати от ГЕРБ подсказват, че "Атака" ще бъде заменена от друг проект. Бившият премиер не уточни дали става въпрос за вече съществуващ проект или за проект, който тепърва ще бъде създаден. Борисов обаче посочи откъде идва атаката - от агенция ПИК, която, според много слухове, е свързана с Алексей Петров. Припомняме, че днес сутринта, по време на интервюто си в Нова телевизия, Борисов беше посрещнат от група активисти на "България без цензура", които го освиркваха.

                        „Моят прочит на това, което се случва, е, че в момента, в който излязоха тези двама наши депутати от ГЕРБ, масирано, през една агенция (бел. ред - агенция ПИК), започнаха да излизат снимки на Волен Сидеров от различни курорти и видно нелицеприятни. Понеже аз, на Моника Станишева, съм й сърбал попарата, видяхте опорните точки, които е правила години наред, включително и 2 милиона българи в София са били подложени на умишлена криза с боклука, след това 6 години депото в Суходол работи, сиреч имало е и тогава капацитет, бяха ни спретнати тези кризи точно преди изборите. И си спомням, когато излизаха негативните доклади от Европейската комисия за тройната коалиция. С тези двама депутати и масираната атака по Волен Сидеров считам, че някой на високо ниво, най-вероятно в ДПС, го е хвърлил на кучетата и „Атака” ще бъде заменена от друг проект. Иначе не мога да си представя, че точно там ще излизат тези снимки. Видно е, че са правени от много близки хора на Сидеров”, коментира Борисов.

                        Същевременно лидерът на ГЕРБ заяви, че оттук нататък ще счита, че всеки, който напусне парламентарната му група, е повлиян от финансов интерес. Днес Борисов събра депутатите си и им даде шанс да кажат какво не им харесва в партията, както и помоли всеки, който не иска да продължава с ГЕРБ, да го каже сега. На въпрос колко депутати от ГЕРБ трябва да напуснат, за да се притесни за целостта на групата, Борисов заяви: „96”.

                        Борисов каза още, че засега не обмисля да се оттегля от парламента, но всичко зависи от здравословното му състояние. Бившият премиер дойде в Народното събрание с патерици, тъй като все още не е възстановен от операцията на коляното заради скъсан менискус.

                        Read more: http://politics.actualno.com/Borisov...#ixzz2nGuD6kQI

                        БУДАЛА тебе менкаха ли те мутрите в СИК или само господарите ти

                        Аз пък мисля, че един комунист мекере- слуга от СИК , не струва пет пари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Трябва да идеш в Плевен в енергото, нощен пазач е там, по съвместителство.
                          Факи като си дойдеш на село заповядай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                            https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                            Будала защо не си главна мутра- като си прал в СИК, а още работиш за дребни рубли- много са съветски нали
                            Аз пък си мисля, че мнението на един агент на ДС не чини и пет пари!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                              Преди време,бях започнал да ти пиша.По твое писане.Па ми се отписа,щот си арогантен.Ма те чета,селяк.Вероятно,някъде ще се срещнем.
                              Aз съм арогантен с арогантните.

                              Коментар


                              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                                Будала защо не си главна мутра- като си прал в СИК, а още работиш за дребни рубли- много са съветски нали

                                Коментар

                                Working...
                                X