IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гигов и аз не пуша от 15г, но гледам голям шум се вдига- според мене справедливо е да има две зали- не можеш да забраниш на хората да се тровят..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Така е по-добре бе! Излизаш пред заведението да пушиш, ама си забравил запалката. Искаш огънче от хубавите мацки дето също са излезли да пушат (а ти "случайно" излизаш точно след тях) и ... новата заварка не е толкова трудна.

      Пък аз взех та ги отказах преди двайсе години. А как пушех....
      Въпросът е принципен
      Аз съм абсолютно ЗА, там където непушачите нямат право на избор - на работа, както и в държавни и общински учреждения да не се пуши. Лично аз не пуша на работа, уважавайки колегите си.
      Но къде остава нормалното ми право на избор????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Че аз и пия даже понякога
        Не ми приказвай глупости.
        Мога да пуша, мога да не пуша в заведение.
        Обаче къде е правото ми на избор?
        Така е по-добре бе! Излизаш пред заведението да пушиш, ама си забравил запалката. Искаш огънче от хубавите мацки дето също са излезли да пушат (а ти "случайно" излизаш точно след тях) и ... новата заварка не е толкова трудна.

        Пък аз взех та ги отказах преди двайсе години. А как пушех....
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Валерия Велева: Пак не успяхме да реагираме адекватно на неосманистките претенции на Ердоган

          Пак не успяхме да реагираме адекватно на неосманистките претенции на Ердоган за Тракия от Разград през Солун до Сараево. Външно министерство първо, закъсня с 24 часа с позиция и второ, тя е далеч по-мека от тази на Гърция. А пък президентът Плевнелив изобщо проспа скандала. И продължава да спи с мълчанието си.

          http://hashtag-bg.com/2013/12/12/%D0...0%D0%B3%D0%B8/

          Коментар


          • Другарче Будала, а тебе те изпревари агент Пидал- предложи повече услиги на СИК-ДС, да се изравните поне.Заедно с Буда ли ви вербуваха или ти си от поколението на Сергея

            http://nauho.bg/%D1%81%D0%BA%D0%B0%D...B2/%D0%BD-1998

            Агенти на Буда и вие ли изпълнявате такива задачи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
              bgsniper.com

              Мутренския агент Пидал пък не спира да целува на Позитано- изпълнява си задачите и денем и нощем

              Говорете агенти на СИК- БУДА Пидал и Будала- как ви вербуваха и как работите на Позитано и ви работят мутрите от ГЕРБ- СИК
              Другарю "Елника", изпревари ви кат123 с тоя снайпер.

              Но кажете, все пак, как е ръководител на партийната организация да ти е Жоро Свинаря, а.к.а. Гергов?
              Как е да се явяваш на избори за Общински съвет от БСП?
              Жоро Свинаря, явно, влага доста доверие във Вас?
              А Жоро ползвал ли е навремето явочната квартира?

              Last edited by kandid; 12.12.2013, 19:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                За техните и другите индикации .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Наивник, ама ти пушиш ли бе? Мислех те за модерен мъж.
                  Че аз и пия даже понякога
                  Не ми приказвай глупости.
                  Мога да пуша, мога да не пуша в заведение.
                  Обаче къде е правото ми на избор?

                  Коментар


                  • Турският премиер Реджеп Тайип Ердоган демонстрира изключително приятелско отношение към колегата си Бойко Борисов при „изненадващото” работно посещение в събота. Ердоган посрещна Борисов на вратата на работния си офис в лятната резиденция на министър-председателя в Долмабахче. Двамата премиери трикратно се прегърнаха и разцелуваха. Мерките за сигурност бяха безпрецедентни, независимо че бронираната лимузина спря до стъпалата на офиса в Долмабахче. Бойко бе по сако и дънки, но се бе лишил от вратовръзка. Ердоган бе строго официален. Както и Касим Дал. Вежди Рашидов се бе пипнал в бяло.

                    Работното посещение на Борисов премина на фона на повишеното напрежение в Турция след инцидента с 13 убити турски войници край Силван. „70 милиона проляха сълзи за героите”, писа турската преса, както и покрай форума на контактната група за Либия, в който участва и Хилари Клинтън. В Турция е толкова напечено след опожаряването на войниците и бойкота на кюрдите в парламента, че ген. Ишък Кошанер, шеф на генщаба, замина за Диарбекир, след като участва в спешно заседание заедно с премиера Ердоган и президента Гюл. Ердоган бе много остър – „ще платят сериозна цена”. ПКК му обяви война – на 4 май т.г. в турското черноморско пристанище Синоп кортежът му бе обстрелян от терористи. На 16 юли 2011 г. Хилари Клинтън заяви, че САЩ застават зад Турция в битката с „кюрдския тероризъм”.

                    Хилари Клинтън и Бойко Борисов буквално се разминаха – независимо от това Ердоган отдели два часа за разговор на четири очи със своя дост Бойко. Двамата премиери още от 2009 г. са на малки имена. В срещата участваха вицепремиерът Бекир Боздаг и министърът на финансите Хикмет Шимшек. От наша страна на линия бяха Симеон Дянков и Вежди Рашидов. Заедно с тях Ердоган прие и Касим Дал. Освен инфраструктурните проекти и темите в енергетиката – интерконекторната връзка и „Набуко”, премиерите не са пропуснали и проблемите около „кюрдския тероризъм”, които бяха основна тема по време на посещението на Ердоган в София през 2010 г. Бойко Борисов е изказал искрени съболезнования за загиналите турски войници.

                    „Изненадващото” работно посещение е знаково – то се случва след визитата на президента на Турция Абдулах Гюл в България. Както и след посещението на премиера на Държавата Израел Бенямин Нетаняху. Определени кръгове в Турция обвиняват Израел, че „МОСАД” обучава терористи от ПКК. Срещата между Ердоган и Борисов предшества вота на недоверие в НС и освен рамо от Ердоган за приятеля му Бойко е отчетлив знак, че и двамата хвърлят зар за капия (Борисов и Ердоган играят табла от 31 януари м.г.), която да им отвори пътя към ефикасно сътрудничество.

                    bgsniper.com

                    Мутренския агент Пидал пък не спира да целува на Позитано- изпълнява си задачите и денем и нощем

                    Говорете агенти на СИК- БУДА Пидал и Будала- как ви вербуваха и как работите на Позитано и ви работят мутрите от ГЕРБ- СИК

                    Коментар



                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Абе, бойковите дупитати забранено ли им е да гласуват по съвест?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Абе, бойковите дупитати забранено ли им е да гласуват по съвест?

                        Наивник, ама ти пушиш ли бе? Мислех те за модерен мъж.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • АПЕЛ

                          Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          И аз това го питам, ама мълчи, прави се на интересен, зер клетва е давал...
                          ЧЕРВЕНИ ТРОЛЮ АГЕНТ-ЯВОЧНИК ЕЛНИКА,
                          доставяше ли ти удоволствие да обслужваш другарите в явочната квартира?

                          ГОВОРИ!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Kat123, що се хабиш?
                            за да ти тровя нервите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Абе, бойковите дупитати забранено ли им е да гласуват по съвест?
                              "168 часа": "Ченге" дебне кой с кого общува в ГЕРБ

                              Положението се влошава, след като в групата е бил назначен сътрудник със специалната задача да следи кой какво прави, с кого си общува.

                              Той обикалял постоянно из кулоарите, за да знае какво става с народните представители от ГЕРБ и впоследствие да информира ръководството.
                              "Ей, ченге, какво правиш?", пита с бодър тон депутатка от ГЕРБ младежа, когато се сблъсква с него пред една от стаите на групата. Той се оглежда намръщено, връща се обратно в кабинета и затваря плътно вратата.

                              http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2601734

                              Коментар


                              • Kat123, що се хабиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X