IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да за глобите си прав..В Германия това има дълбоки традиции от средните векове..Графовете и бароните за ловуване в техни земи са убивали селяните, а и не само там..Известни са и кои са управлявали и как в по новата история..Сега навсякъде има камери и винаги съм се чудел колко бързо се появява полицията при проблеми

    Коментар


    • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
      МОНТИ ТАКА И НЕ СПАЗВАТ, ПОНЕ ДА РАЗДЕЛЯТ ЗАЛИТЕ- ПОНЕ ДА ИМА РЕД
      Ред се спазва с глоби!!!Едно време един полковник от милицията казваше така:Да не мислите ,че германците са станали дисциплинирани хей така!!!При пресичане на червено от пешеходец-5 марки!!!А тука Пънчев ми разправя,така и така не се спазва забраната,дай да я пуснем!!!Шашава работа!!!Но в България на никой не му се разваля дослука!!!Щото всички сме братчеди!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Като влезна в кръчмата на някое село ,противогаз ми трябва...
        кой ще го санкционира...

        Бях в Банско една седмица преди 8 декемри. Навсякъде се пушеше освен в рестранта.
        и рецепцията, лобито и на всички общи меса.
        В бара се пуши.
        Отлични климатизатори.Няма прблем

        Коментар


        • МОНТИ ТАКА И НЕ СПАЗВАТ, ПОНЕ ДА РАЗДЕЛЯТ ЗАЛИТЕ- ПОНЕ ДА ИМА РЕД

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Какво провинцията не се спазвало?
            В Шумен няма заведение в което да се пуши. Почти...
            Като влезна в кръчмата на някое село ,противогаз ми трябва...
            кой ще го санкционира...

            Коментар


            • Луд закон.
              Всички и навсякъде пушат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                За тези които притежават е разрешено
                Сигурно са отсъствали герберските депутати дето имат съвест.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Аз съм бивш пушач ,но в момента бих гласувал за две зали за пушачи и за непушачи...
                  Сега ,през две минути някой приятел ме кани да излезна с него да си довършим приказката в София ... а в провинцията не се спазва..
                  Относно работното място....
                  Ами групират се в канциларии за пушачи и там си правят сбирката ....
                  Няма министър ,директор или кмет... пушат на общо основание,даже вече не се заключват.......
                  какво от това ,че има закон...
                  Какво провинцията не се спазвало?
                  В Шумен няма заведение в което да се пуши. Почти...
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Vladimir Tanev
                    ББ разпореди ЦЦ да смени ЦЦ...

                    Агент Пидал да смени агент Будала на Позитано и при Доган ефенди

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Въпросът е принципен
                      Аз съм абсолютно ЗА, там където непушачите нямат право на избор - на работа, както и в държавни и общински учреждения да не се пуши. Лично аз не пуша на работа, уважавайки колегите си.
                      Но къде остава нормалното ми право на избор????
                      Съгласен съм с теб. На работа не трябва да се пуши. Всъщност ако си имаш самостоятелен офис, на кого пречиш?
                      Но трябваше заведенията да бъдат или да се пуши, или не. По-големите естествено да могат да имат зали за пушачи и зали за непушачи.

                      Но виждаш че въпросът се превърна в политически. Ако подкрепяш премахването на някои рестрикции, значи си "червен". Както сам видя, депутатите на ГЕРБ бяха единодушно "против", само един "въздържал се".
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Въпросът е принципен
                        Аз съм абсолютно ЗА, там където непушачите нямат право на избор - на работа, както и в държавни и общински учреждения да не се пуши. Лично аз не пуша на работа, уважавайки колегите си.
                        Но къде остава нормалното ми право на избор????

                        Аз съм бивш пушач ,но в момента бих гласувал за две зали за пушачи и за непушачи...
                        Сега ,през две минути някой приятел ме кани да излезна с него да си довършим приказката в София ... а в провинцията не се спазва..
                        Относно работното място....
                        Ами групират се в канциларии за пушачи и там си правят сбирката ....
                        Няма министър ,директор или кмет... пушат на общо основание,даже вече не се заключват.......
                        какво от това ,че има закон...

                        Коментар


                        • OTГОВАРАЙ АГЕНТ ЕЛНИКА!

                          Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Другарю "Елника", изпревари ви кат123 с тоя снайпер.

                          Но кажете, все пак, как е ръководител на партийната организация да ти е Жоро Свинаря, а.к.а. Гергов?
                          Как е да се явяваш на избори за Общински съвет от БСП?
                          Жоро Свинаря, явно, влага доста доверие във Вас?
                          А Жоро ползвал ли е навремето явочната квартира?

                          OTГОВАРАЙ АГЕНТ ЕЛНИКА!
                          СЪЩО КАЖИ КОЛКО ПЪТИ СИ ОБСЛУЖВАЛ ЖОРО СВИНЯРЯ?
                          КАК ОБСЛУЖВАШ ЖОРО СВИНЯРЯ?

                          Коментар


                          • Най-доброт управление на държавата беше при Борисов.

                            Не се хабетете щото електората ви не чете. Даже не може да чете.

                            Мен не ме убеждавай.

                            Коментар


                            • Лидерът на ДСБ и член на Реформаторския блок Радан Кънев най-накрая отговори на призивите да обясни защо не се е съгласил на единни протестни действия с ГЕРБ. „Закъснял отговор на един провокативен въпрос от приятели. Закъснял умишлено, за да е ясно, че номерът „Отговорете, иначе ще публикуваме писмото в медиите“ не ме стряска“, обясни той във Фейсбук страницата на Реформаторския блок (РБ).„На 4.09 опитахме взаимодействие с Борисов, без полза за протеста. Защо? Защото българските граждани не искат протестите да доведат до смяна на мнозинството и ново сговаряне, ново мнозинство, правителство и... същото управление. А в евентуално договаряне между ГЕРБ и РБ виждат тъкмо този риск. Извинете, но за да протестират привържениците на Борисов, е нужен той, не аз. И обратно“, смята Кънев.

                              „Ако ме няма на площада, то е защото съм в Монтана, Пловдив, Смолян, Бургас. А ако ме няма на една маса с Борисов, то е защото събирам подкрепа за плана на Реформаторския блок за излизане от кризата. Този план включва съгласие около принципите за парламент и кабинет със съкратен мандат и ясна програма за прилагане на мерки за промяна в администрацията, медиите, обществените поръчки, МВР, правосъдието и последващи избори за ВНС и конституционна реформа. Това е нашата програма. Тази на ГЕРБ изглежда е просто връщане на власт и нови партийни назначения. Жалко, ако е така. Защото един милион десни избиратели надали искат това“, написа председателят на ДСБ.

                              „И така - първо ще седна на една маса с всеки, който приема и подкрепя 6-те стъпки на РБ. И в София, и във всеки български град. После, със силата на това обществено съгласие, заедно ще постигнем оставката, която без него изглежда непосилна цел. А след това ще постигнем и изборни резултати, които позволяват планът за излизане от кризата да бъде приложен.
                              Така - и само така - ще постигнем не смяна на властта, а промяна в управлението“, заявява Кънев.

                              ДЯСНИТЕ НЕ ИСКАТ МУТРОДЕСНИЦАТА..

                              МУТРОТРОЛОВЕТЕ ДА НЕ СА В БАНКЯ ДА ИМ СПУСНАТ ЗАДАЧИТЕ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Абе, бойковите дупитати забранено ли им е да гласуват по съвест?
                                За тези които притежават е разрешено

                                Коментар

                                Working...
                                X