IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Не ме интересува Сидеров...
    Ти като фен на РБ , до момента не се ли дразниш от борбата за власт в това образование...

    В момента гледам Първа.. на екрана 100 човека пред Парламента и няма проблеми а по Дневник революционна ситуация и стотици бити... от протестиращи..
    Кажи в тази насока...
    Не е за първи път необективност от този вестник...
    мисирко, почини си малко поне в събота вечер ................... цяла седмица дежуриш за каузата на турци и комунисти, а файда никаква

    мисирко, чакай да налея малко вода и в твоята мелничка

    Първоначално изпратено от Боко - размисли и страсти
    Налегнали са ме тежки мисли и спомени! А пък сме на вечеря при Президента! Аз подадох оставка на втория ден от протестите! Заради 10 души на Орлов мост! А тези вече 180 дни протести и не подават! И площадите окупирахме и университетите и пак не подават! Знаете ли колко пари съм похарчил за тези протести!? Аз построих магистралите, залите, метрото, мостовете – Дунав мост 1, Дунав мост 2 и моста на Колю Фичето! А те кво са направили те!? И Станишев се успива за работа! Представяте ли си?! Аз поне като реших да не ходя и не ходих 3 месеца! Ама такова нещо да се успя за работа при мене няма да го видите! Освен това изборите ги спечелих аз – 97 депутата.! Другите пак аз ще ги спечеля аз - с 20 депутата! Няма избори на които да загубя! Подслушвал съм бил и било незаконно! Аз да попитам мене законно ли ме подслуша Миро Найденов в Банкя?! И Бюлетините ми взеха! Ако не ги бяха взели ся Станишев и Доган щяха да имат 50 депутата заедно и нямаше да ми взимат властта! Абе властта е моя бе! Не го ли разбраха!? И самолета е мой! Казват че съм мутра, а аз съм Доктор на науките. Единствения станал Доктор на науките с една прочетена книга – Винету! Представете си ако бях прочел 2 или 3 книги! Тогава сигурно щях да съм Господ! Завиждам малко на Стоичков, защото той стана доктор без да може да чете! Но за сметка на това аз съм картотекиран футболист, а той вече не е! Ха ха ха! И на тенис на корт няма кой да ме бие! Веднъж едно момченце ме би и неизвестно защо го сполетяха разни нещастия! Нещо бизнеса му непотръгна и фалира човекът, и сега е клошар – лош материал! От тогава никой не може да ме бие! Защото никой не ще да играе с мене! Аз имам черен колан по карате! Преди години виждам един ден Трактора! И ми вика – „Тикво глей дадоха ми черен колан!” Отивам аз в залата и им казвам –„ И аз искам черен колан като на Трактора!” А те ми викат – „Изчезвай бе Тикво заспала! Черен колан ще гледаш през крив макарон!” Мноо ме ядосаха! Отидох в ЦУМ и си купих един черен колан! Сега и аз имам! Понякога го използвам да налагам кучетата като ги обучавам! Аз много обичам кучетата! Винаги когато някое куче открие човешки труп го награждавам с телешка пържола! Едно време като бях в СИК осигурявах много трупове! И кучетата не гладуваха! Едно време кучетата пазеха границата! А сега, които си иска я преминава! Тия новите не могат да се оправят с бежанците! Аз обаче мисля, че сирийците не са терористи! Това са продавачи на дюнери, които са наши приятели! За това у нас няма тероризъм! Защото ядем дюнери! Тя Искра Фидосова много ги уважава! За дюнерите говоря не за Сирийците! И не разбирам защо не оставят на мира г-жа Фидосова!? Между впрочем тя е изключително работоспособна! Сега на вечерята при Президента до сега е изяла 25 кюфтета, 2 печени пуйки, една тава дроб сърма, 14 еклера и изпи 2 каси безалкохолно.! Аре да видим кой от хората на Станишев го може това! Интересно защо при Президента не сервират дюнери?! Ще си запиша да го питам утре на вечерята! По едно време на вечерята цъфнаха моите любими гербери - Цецка Цачева и Цецо! Като видяха Цецо и всички млъкнаха! Тъкмо обсъждахме коя печатница да използваме за следващите избори и като се появи той и настъпи мъртва тишина! Само мляскането на Фидосова се чуваше! Забелязал съм, че навсякъде като се появи Цецо и разговорите се прекратяват! Започвам да се притеснявам, че го уважават повече от мен! Защото мен като ме видят особено журналистите и всички искат да разговаряме за това че народа гладувал! Мен това обаче не ме ебе! Открил съм работни места за овчари! Пък да сеят картофи и няма да гладуват! В моето семейство картофи не купуваме! Произвеждаме си ги! И Тиквите също сами си ги произвеждаме! И свинската мас! Както и да е! Като се наядохме Цецка изпя една песен и си тръгнахме! Интересно, че на вечерите никога не идва госпожа Плевнелиева! Утре ще питам Роската защо не идва! Прибирахме се с Цецо и 20 човека охрана! Нощта беше прекрасна и бяхме двама! И Цецо какво са го погнали!? Той всеки път като се изсере и ми се кълне в децата си, че не е той! И аз му вярвам! От някъде изскочи и ни се лепна Веселин Маринов. Целия беше потен и вонеше на пръч! Каза, че пял на концерт! Аз харесвам само една негова песен – „Нашата полиция ни пази”! Оставих ги с Цецо да се прибират, но казах на Весо да се изкъпе преди да си легнат! Прибрах се и е време е да лягам пък не мога да заспя от ядове! Айде да подават оставка, че вдигам кръвно!
    ако вече е публикувано във форума, моля за извинение защото не следя темата
    Last edited by polki; 14.12.2013, 20:56.
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Ако си мислиш че на някого, освен на Волен му е кеф от тази конфигурация на силите в НС, значи си .... не много умен.
      Но пък да не се състави правителство означаваше да се остави служебен кабинет, назначен в угода на бандитската шайка ГЕРБ и нейния предводител Бойко. Това беше по-лошото.
      И за съжаление това носи негативи на БСП. Защото се нагърбиха с една почти непосилна задача. Да управляват след ГЕРБ и в условия на продължаваща криза.
      Слабо ме интересува дали им е кеф с волен или се обичат с отвращение. по разбираеми причини дълбочината на любовните отношения в тази политическа абоминация са ми безразлични - единственото важно е факта на общата им любов.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Не ме интересува Сидеров...
        Ти като фен на РБ , до момента не се ли дразниш от борбата за власт в това образование...

        В момента гледам Първа.. на екрана 100 човека пред Парламента и няма проблеми а по Дневник революционна ситуация и стотици бити... от протестиращи..
        Кажи в тази насока...
        Не е за първи път необективност от този вестник...
        Ами Монти аз от Септември месец не гледам телевизия, а парцалите на Икономедия не чета откакто започнаха протестите.... И това е смъртната присъда на, ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ГО КАЗАХА!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          И за съжаление това носи негативи на БСП. Защото се нагърбиха с една почти непосилна задача. Да управляват след ГЕРБ и в условия на продължаваща криза.
          Горките те, да ги съжали човек. Ееех, тежка е царската корона.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Тройната ни коалиция в момента каква манджа трябва да е Някаква смесица от вурст, баклава и крадено сирене от мандри
            Ако си мислиш че на някого, освен на Волен му е кеф от тази конфигурация на силите в НС, значи си .... не много умен.
            Но пък да не се състави правителство означаваше да се остави служебен кабинет, назначен в угода на бандитската шайка ГЕРБ и нейния предводител Бойко. Това беше по-лошото.
            И за съжаление това носи негативи на БСП. Защото се нагърбиха с една почти непосилна задача. Да управляват след ГЕРБ и в условия на продължаваща криза.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
              А ти в качеството на какъв държиш сметка на Волен, Волен не е във властта, не се разпорежда с бюджетни манги... На Волен имат право да му държат сметка Симпатизантите, в случай че не харчи субсидията морално, а Сметната палата в случай че не харчи субсидията законно

              Ама ти, като типичен представител на РъБъ си се загрижил за чуждия морал, не за своя!
              Как пък няма да му държа сметка - той е народен представител и по конституция е отговорен пред целия народ - не само пред собствените си малоумни избиратели.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Тъй че си намерете не плашило, ами ясна идеология, цели и т.н.
                Не го ли направите, сърдете се на себе си.
                И помнете че в България да си априори против Русия, може на някои да носи долари, но не и политически дивиденти сред народа.
                Не е баш така - свободно мислещите хора не искат идеология. Идеологиите са за ограничени тъпаци. Но плашилата вършат работа - особено когато ограбват мечтите на хората.

                А Русия я обичат феновете на БСП и Атака - останалите се колебаят между безразличие и омраза. А те феновете на БСП и Атака не са интересни - те са загубена кауза. Останалите трябва да се мобилизират, да се ядосат, да вкарат емоции. А те емоциите са заразни, разпространяват се като вирус. А когато има и истински вирус, който трови обществото, емоциите почват да действат като антитела и всичко покрай заразата е атакувано.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  А ти в качеството на какъв държиш сметка на Волен, Волен не е във властта, не се разпорежда с бюджетни манги... На Волен имат право да му държат сметка Симпатизантите, в случай че не харчи субсидията морално, а Сметната палата в случай че не харчи субсидията законно

                  Ама ти, като типичен представител на РъБъ си се загрижил за чуждия морал, не за своя!
                  Моралът на моралиста Драгомир Драганов ли защитаваш ???
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    А вурстчето се разнася по куба да събира опит в борба с колониализма по плажовете - сигурно след това ще го обсъди с овнешкия кебап, за да могат да предложат опорни точки на краденото сирене
                    А ти в качеството на какъв държиш сметка на Волен, Волен не е във властта, не се разпорежда с бюджетни манги... На Волен имат право да му държат сметка Симпатизантите, в случай че не харчи субсидията морално, а Сметната палата в случай че не харчи субсидията законно

                    Ама ти, като типичен представител на РъБъ си се загрижил за чуждия морал, не за своя!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      А вурстчето се разнася по куба да събира опит в борба с колониализма по плажовете - сигурно след това ще го обсъди с овнешкия кебап, за да могат да предложат опорни точки на краденото сирене
                      С тези опорни точки убиха рибата с бомба.
                      Ееех солидарност няма солидарнооост. И синдикати няма.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        А вурстчето се разнася по куба да събира опит в борба с колониализма по плажовете - сигурно след това ще го обсъди с овнешкия кебап, за да могат да предложат опорни точки на краденото сирене
                        Не ме интересува Сидеров...
                        Ти като фен на РБ , до момента не се ли дразниш от борбата за власт в това образование...

                        В момента гледам Първа.. на екрана 100 човека пред Парламента и няма проблеми а по Дневник революционна ситуация и стотици бити... от протестиращи..
                        Кажи в тази насока...
                        Не е за първи път необективност от този вестник...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Чакай сега. Сергей Станишев не е ли син на Димитър Станишев ???
                          Разкарай се спамер!
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            БСП не е комунистическа партия
                            Чакай сега. Сергей Станишев не е ли син на Димитър Станишев ???
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                              http://www.capital.bg/politika_i_iko...www.dnevnik.bg

                              Дни преди окончателно да бъде подписано споразумението между шестте патрии от Реформаторския блок за обединение в политически съюз лидерът на ДСБ Радан Кънев предлага преговорите с една от формациите - "Синьо единство", да бъдат прекратени.

                              Предложението за изваждане на партията на Надежда Нейнски от десния съюз ще бъде внесено от лидера на ДСБ на заседанието на Гражданския съвет в понеделник. Кънев е изпратил днес предложението си до съвета без да посочи мотивите за искането си за изключването на формацията от десния съюз.

                              Горкото хубаво Наде и Мартинчо .... пак го закъсаха ... та тюрлюгювеча намалява с подправките...
                              А вурстчето се разнася по куба да събира опит в борба с колониализма по плажовете - сигурно след това ще го обсъди с овнешкия кебап, за да могат да предложат опорни точки на краденото сирене

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Няма десни в нашия парламент.
                                В Европа, ЕНП, предполагам, ги кара да се държат като десни- няма как да се отцепват и обявяват за "независими".
                                "Дясното" госпожо ще бъде вън от голямата българска политика докато единствената му теза е антикомунизма. Отдавна беше време да разберете че БСП не е комунистическа партия. Да не ти обяснявам каква е комунистическата идеология, но БСП вече не я изповядва.
                                Също така е време да изгоните от редиците си онези идиоти, които постоянно ни плашат с Държавна сигурност.
                                Първо, моето поколение, което в момента е активно политически, не е усетило почти никаква репресия от страна на ДС по време на социализма.
                                Второ, поколението на моите деца пък изобщо няма идея какво е това плашило, което идиоти като Методи Андреев, Едвин Сугарев и Евгени Михайлов постоянно размахват.
                                Тъй че си намерете не плашило, ами ясна идеология, цели и т.н.
                                Не го ли направите, сърдете се на себе си.
                                И помнете че в България да си априори против Русия, може на някои да носи долари, но не и политически дивиденти сред народа.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X