If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
Ти си гербер ... права е съни.
Поправи в поста СИНЯ....
Поправих го, щото всички трябва да се обединяваме срещу червените свине и каквото сабя покаже. Ако се наложи дори да ги изгоним така, както те дойдоха на власт през 1944
Май ти грее огин под краката за да ме наричаш в два последователни поста веднъж анархист (правилно) и веднъж гербераст (грешно).
Ама така ще е оттук нататък. Всеки ден ще е така до победата над свинския червен комунизъм !!!
Кметът на постоянната издънка
Пловдивският кмет Иван Тотев e абониран за постоянни издънки. Още преди местните избори през 2011 година той бе записан как обучава актива на ГЕРБ да прави бюлетините невалидни и по същество да саботира изборния процес.
Сега Тотев (наричан с прякора "мамин Ваньо") лъсна отново в цялата си политическа прелест в серия от записи, които разтърсиха кроткия Пловдив насред циганското лято. В годините на прехода Пловдив е изживял цяла поредица от смъртоносно глупави управления, но новият кмет задмина всички със своя непосредствен подход. Когато човек чете неговите излияния пред пловдивския актив на ГЕРБ, човек чувства едно душевно колебание - дали да почне да се кикоти като Росен Плевнелиев пред камера или да пореве като Веселин Маринов, когато обяснява за принца си на бял кон - Цветанов.
Думите на Тотев разкриват механизма на подмолната политика в стил "ГЕРБ". Партийните чиновници, които не стават за нищо, се назначават в общината. Верните гербаджии се разхвърлят на апетитните държавни службички. Това е нещо като административен октопод с хиляди пипала, паяжинна корупционна мрежа. Разбира се, най-притеснителното е това, че Тотев откровено говори как има договорка с шефа на Летище Пловдив Иван Карнабитов за назначаване на кадри. От Министерството на транспорта вчера не се чу нито звук по тази тема. Карнабитов също се покри като фолкзвезда, преследвана от папараци. А думите им трябваше да бъдат чути - трябваше да кажат участват ли в този подземен механизъм за създаване на партийни клики в държавната и общинската администрация.
Трябва да сме благодарни на политическата логорея на пловдивския кмет - пред очите ни веднага се разкри истинската същност на ГЕРБ. Това не е партия, това е корпоративно образувание, бизнес-брадавица в българското общество. Смисълът от тяхното съществуване е властта, а основната им идея - държавната заплата. Трябва ли да се учудваме тогава на трагичното състояние на Пловдив? Този град никога не е бил управляван добре, но сега просто удари дъното с този управник.
Ама много хубав си е герберския кмет! Кой друг кмет е правил подобни издънки. Много ми е кеф като такива идиоти излагат мутромилиционерите.
Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Бойко пак ще реже ленти
Младежи правят открит фитнес във Враца
Публикувано: 24 окт. 2013, 15:41 | Обновено: 24 окт. 2013, 15:41
Разпечатай
прочитания: 2649 | коментари: 12
Враца, България
Лидерът на Герб Бойко Борисов се готви пак открива обекти с ножица и лента в ръка. Той ще открива първата във Враца площадка за уличен фитнес ''Титан''. Уредите се поставят в градинката между централния площад и църквата в центъра на града, издадоха от партийната структура на ГЕРБ във Враца. Уредите са платени от субсидията на партията, а общината трябва да опази придобивката да не бъдат окрадени и изпочупени. Идеята е на школата по изобразително изкуство и на група младежи, които се организирали чрез социалните мрежи.
Те решили да се възползват от граждански инициативи на общинския съвет, но проектът им бил отхвърлен, тъй като надвишавал тавана от 3000 лева. От ГЕРБ харесали идеята и инвестирали в нея. Откриването на площадката ще е на 30 октомври./БЛИЦ
Коментар