IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задава се Хиперинфлация по поръчка на олигарсите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Щото чакам петрола да удари 500 долара, но янките се скъсаха от дисциплина само да не им се обезцени скапания долар.
    Я дисциплина...85Б на месец..
    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

    Коментар


    • drakkar

      36 лв. за 100км пробег !!!! Може да се измислят над 36 други начина да се прахосват пари и при всеки от тях все ще остане и нещо полезно и по дългосрочно.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Flanker

        Щото чакам петрола да удари 500 долара, но янките се скъсаха от дисциплина само да не им се обезцени скапания долар.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Цената на петрола се задържа неестественна чрез мерки за повищаване стойността на основните валути - икономии и ограбване на бедните от богатите, с цел богатите държави все пак да имат пари. Пример е Германия, чиито банки засмукват капитали от периферията на ЕЗ.Няма да е вечно обаче, защото напрежението в системата расте и днешните политици рискуват да бъдат свалени брутално. Ако зимата се окаже много студена и тежка за джоба на българите, то Орешарски и компания от сега може да сложат противотанкови заграждения на парламента и министерски съвет. Това е резултата от ниската цена на петрола у нас, пък и по Света отражението е подобно.
          що си у форумО, тфа те питам, капиш?
          или са да те чакаме с бате Пешо до следващата година, а?

          Коментар


          • drakkar

            Семени я с бензинова и на метан. Метанът е идеалното гориво, екологично е най чист.Има страни в които автомобилите са изключително на метан и добре че у нас масово се ползва LPG, но CNG е още по чисто гориво.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
              И имотите са скъпи според мен, но поне наемите са евтини
              Обаче за нафтата няма заместител, много обичам да се возя сам са удоволствие, а джипката харчи 14 градско
              Вземаш едно колело, караш и си свиркаш и не харчиш нафта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Ха, на теб горивото ти е скъпо, пък тръгнал имоти да купува!!!
                И имотите са скъпи според мен, но поне наемите са евтини
                Обаче за нафтата няма заместител, много обичам да се возя сам са удоволствие, а джипката харчи 14 градско

                Коментар


                • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                  Ти колко искаш да струват дизела и бензина ? 2.60 за литър дизел ми се вижда скъпо на мен, а ти сигурно нямаш кола и не ти пука
                  Ха, на теб горивото ти е скъпо, пък тръгнал имоти да купува!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Цената на петрола се задържа неестественна чрез мерки за повищаване стойността на основните валути ...
                    Това е резултата от ниската цена на петрола у нас, пък и по Света отражението е подобно.
                    Ти колко искаш да струват дизела и бензина ? 2.60 за литър дизел ми се вижда скъпо на мен, а ти сигурно нямаш кола и не ти пука

                    Коментар


                    • Flanker

                      Цената на петрола се задържа неестественна чрез мерки за повищаване стойността на основните валути - икономии и ограбване на бедните от богатите, с цел богатите държави все пак да имат пари. Пример е Германия, чиито банки засмукват капитали от периферията на ЕЗ.Няма да е вечно обаче, защото напрежението в системата расте и днешните политици рискуват да бъдат свалени брутално. Ако зимата се окаже много студена и тежка за джоба на българите, то Орешарски и компания от сега може да сложат противотанкови заграждения на парламента и министерски съвет. Това е резултата от ниската цена на петрола у нас, пък и по Света отражението е подобно.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Термопомпа плюс Стърлинг може би ще сработи.
                        Стърлингът е поне 30% по-зле от парна турбина. Пък ТП и без матор зад себе си работи, и още как. Само да попитам: Ако подам на /някакъв/ преобразовател с кпд само 50% мощност от 4 kW, доставени ми от източник, потребяващ 1 kW, колко мога и колко НЕ мога да вкарам в мрежата и кой закон на физиката, електротехниката или учебник по ТХМЧЕЦ ще ми попречи?
                        Last edited by Pyramid; 17.10.2013, 16:30.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от i1939 Разгледай мнение
                          Ми той се надува и се казва акции.
                          Те се спукаха 2008. Сега освен промититеви мозъци, нема какво друго да надуват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minavast Разгледай мнение
                            Олигарсите ни са трети цигулки,а и на плеибек.Каква иновация може може да надyе поредния мегабалон?Нещо нанотехнология,ваксини,или хапче за дълголетие?
                            Ми той се надува и се казва акции.

                            Коментар


                            • Да бе да, те бананките домати с колците ги ядат, та да раздават на нашите олигархчета кредити в лева . ТОлкова ли верно сте наивни

                              Коментар


                              • Олигарсите ни са трети цигулки,а и на плеибек.Каква иновация може може да надyе поредния мегабалон?Нещо нанотехнология,ваксини,или хапче за дълголетие?

                                Коментар

                                Working...
                                X