IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задава се Хиперинфлация по поръчка на олигарсите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Чрез технологична революция, ще се преодолее икономическата депресия , от политиците нищо добро не чакайте ! Добре ще е да се декриминализира политиката, че е пълно с криминални типове в нея.
    Браво Супертрейдъре!
    Най-после успя. Поздравления!
    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2358767
    Оказа се много по-добър експерт от бате Пешо в областта на електротехниката, макар, че и него много го уважавам.

    Коментар


    • Задава се Хиперинфлация по поръчка на олигарсите

      free1969 - Значи казваш, че е логично, очаквано и предсказуемо олигарсите да пре***Ибат сами себе си - след като на всички ТЯХ, печалбите в БГ са им в лева?

      или може би искаш да кажеш, но не осъзнаваш докрай "про-цеса", че ги гласят за пре***Ибаване самите тях, други отгоре - и затова допускаш логическата грешка, да "мислиш", че сами ще се таковат?

      ...
      ...
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Абе ентусиасти, коя ще е тая банка, която ще ви даде левов кредит и няма да има клауза в общите условия за превалутиране при извънредни обстоятеятелства?
        Питай бетончика. Той таковал банките още във въздуха.Майстор бил .

        Хахахаха.

        Коментар


        • Абе ентусиасти, коя ще е тая банка, която ще ви даде левов кредит и няма да има клауза в общите условия за превалутиране при извънредни обстоятеятелства?
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Докато баМката се сети да го превалутира, аз ще съм ги погасил. Сигурно си бил много малък, ама 97-ма поддържах топла връзка с един финансов посредник от финансова къща. Няма да ти казвам, че инфото някои хора имаха не часове, а дори дни преди промяната на курса.
            Вервай си че ти малката рибка ще хапнеш на закуска кака Акула.Трябва да си голем циркаджия и фокусник ако го направиш.Ноооо мечтите са безплатни.И аз се надам кака Клаудия Шифър да е гътна за наколко пъти.А дано ама надали -имало по големи отличници от меня.


            Коментар


            • Супер, утре отивам да тегля един мазен кредит )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                Забравих,виж си договорите.Имаш клауза за превалутиране.Споко ,ще си роб на банко до живот.Ще нарасне само цената на въжетата в този вариант поради голямото търсене от суицидни типове.
                Докато баМката се сети да го превалутира, аз ще съм ги погасил. Сигурно си бил много малък, ама 97-ма поддържах топла връзка с един финансов посредник от финансова къща. Няма да ти казвам, че инфото някои хора имаха не часове, а дори дни преди промяната на курса.

                Коментар


                • Забравих,виж си договорите.Имаш клауза за превалутиране.Споко ,ще си роб на банко до живот.Ще нарасне само цената на въжетата в този вариант поради голямото търсене от суицидни типове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                    Казва се капиш бе г(к)уру. Споко всичко се повтаря на този свят, както намазах 1997-ма така ще намажа и сега. По едно време мислех да не се фърлям в нови кредити, ама май като гледам накъде отиват нещата ще трябва спешно да взема двете ипотеки , които ми предлагаха.
                    После други ще са ти виновни.Успех в играта и плуването съвместно със световните крокодили.


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                      Надай се *уре на пияна жена.Най големите олигагарси са на върховете на банковите лобита(бг банка няма).Сравнени тези олигарси с нашенските олигарсчета.И веднага ще ти просветне че ще бъдеш стриган още дъъъълго време.

                      КРЕДИТИПОЛУЧАТЕЛИ-НЕ СЕ НАДЯВАЙТЕ НА ХИПЕРИНФЛАЦИЯ А СИ СТЯГАЙТЕ З*АДНИЦИТЕ И РАБОТЕТЕ ЧЕ СТРИГАНЕТО НЯМА ДАВНОСТ.

                      Кашиш ,бетончик?
                      Казва се капиш бе г(к)уру. Споко всичко се повтаря на този свят, както намазах 1997-ма така ще намажа и сега. По едно време мислех да не се фърлям в нови кредити, ама май като гледам накъде отиват нещата ще трябва спешно да взема двете ипотеки , които ми предлагаха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Ми то по-прекрасно нещо от хиперинфлацията няма бе! Ще изчистим големите кредити.
                        Надай се *уре на пияна жена.Най големите олигагарси са на върховете на банковите лобита(бг банка няма).Сравнени тези олигарси с нашенските олигарсчета.И веднага ще ти просветне че ще бъдеш стриган още дъъъълго време.

                        КРЕДИТИПОЛУЧАТЕЛИ-НЕ СЕ НАДЯВАЙТЕ НА ХИПЕРИНФЛАЦИЯ А СИ СТЯГАЙТЕ З*АДНИЦИТЕ И РАБОТЕТЕ ЧЕ СТРИГАНЕТО НЯМА ДАВНОСТ.

                        Кашиш ,бетончик?

                        Коментар


                        • Чрез технологична революция, ще се преодолее икономическата депресия , от политиците нищо добро не чакайте ! Добре ще е да се декриминализира политиката, че е пълно с криминални типове в нея.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • free1969

                            Ще се прави дефлация на цените на краткотрайните стоки и обезценка на щатския долар сега пробно, дефлацията на краткотрайните ще освободи пари на хората за инфлация при дълготрайните. Монополите ги чака голям бой и червен светофар, ще паднат цените на техните услуги и може би икономическата депресия ще приключи цивилизовано, а не с нова война срещу Русия.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от free1969 Разгледай мнение
                              Ще се случат много интересни неща в близко бъдеще с кредитите на доста богаташи от новото поколение бизнесмени....народа не го чака нищо добро така че се спасявайте на вън кой както може ...няма друг изход за огромно съжаление ....кви акции кви инвестиции могат да се правят в тази объркана страна...
                              Ми то по-прекрасно нещо от хиперинфлацията няма бе! Ще изчистим големите кредити.

                              Коментар


                              • Задава се Хиперинфлация по поръчка на олигарсите

                                Ще се случат много интересни неща в близко бъдеще с кредитите на доста богаташи от новото поколение бизнесмени....народа не го чака нищо добро така че се спасявайте на вън кой както може ...няма друг изход за огромно съжаление ....кви акции кви инвестиции могат да се правят в тази объркана страна...
                                http://selfielifes.com
                              Working...
                              X