IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задава се Хиперинфлация по поръчка на олигарсите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Даскалската стачка беше преди 6 години.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      нали се появи тук преди 3 години когато беше учителската стачка за повишаване на заплатите ви ................... тогава ревеше как с 300 лв. не си можел да живееш .................... виж си първите постове в този форум, ако си забравил



      аз няма как да знам кое колело караш, но ти си писал тук, че двете ниви останали от дядо ти са от двете страни на баира и ги "навестяваш" с въпросния велосипед

      да оставим битовизмите ти и да се насочим към темата, то що се отнася до кредитите може да ги грабиш с пълни шепи, но само, ако имаш здрава подкрепа от властимащите и гарантирани поръчки ............................. но, ако си на държавна заплатка и нямаш дебели подкупи, то тогава кредита ти за покупка на панелка е равен на воденичен камък който банката решава кога да го хвърли в дълбокото и акулите да те дооглозкат
      По принцип си много прав, но аз на твое място бих изтеглил дори бърз кредит за да участвам във Фентъзи футболната лига..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Преподавам, но си се объркал, че работя като учител на заплата.
        нали се появи тук преди 3 години когато беше учителската стачка за повишаване на заплатите ви ................... тогава ревеше как с 300 лв. не си можел да живееш .................... виж си първите постове в този форум, ако си забравил

        Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Пазя колело от дядо ми, но не това, което карам в момента.
        аз няма как да знам кое колело караш, но ти си писал тук, че двете ниви останали от дядо ти са от двете страни на баира и ги "навестяваш" с въпросния велосипед

        да оставим битовизмите ти и да се насочим към темата, то що се отнася до кредитите може да ги грабиш с пълни шепи, но само, ако имаш здрава подкрепа от властимащите и гарантирани поръчки ............................. но, ако си на държавна заплатка и нямаш дебели подкупи, то тогава кредита ти за покупка на панелка е равен на воденичен камък който банката решава кога да го хвърли в дълбокото и акулите да те дооглозкат
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          я разкажи с учителската си заплата и с велосипеда останал от дядо ти колко държави си обиколил?
          Преподавам, но си се объркал, че работя като учител на заплата. Пазя колело от дядо ми, но не това, което карам в момента. Имам родова памет, но не това е темата тук. Темата обаче засяга най-големите наивници , които смятат, че кредита е единствено робство. На теб дядо ти те е учил да не взимаш пари на заем, дори да броиш дребните левчета от пенсийката нали. Учил те е, че най-великата инвестиция е старата зелена спестовна книжка от ДСК омазана от сутрешната баничка на крак със знойна лихва от 0,01% годишно... ей такива психоотклонения на народопсихологията
          Last edited by LANDLORD 31; 20.10.2013, 20:53.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Със сигурост съм обиколил повече държави от тебе..
            я разкажи с учителската си заплата и с велосипеда останал от дядо ти колко държави си обиколил?
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              даскале, ти ще си умреш с мечтата за околосветско пътешествие докато чакаш общината да ти преведе 450 лв. заплата...

              най-далечното място до където си ходил е да видиш двете си ниви на село като ползваш колелото останало от дядо ти...
              Със сигурост съм обиколил повече държави от тебе подобни, които стискат стотинките и не теглят целеви кредити. Задникът им хванал паяжина на разни глистосери, а се притеснили за доходите на лордовете..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Глупости на търкалета! Ако изтегля кредит за околосветско пътешествите по-ли ще съм зле от мизерника който си брои жълтите стотинки, внимава да не излезе цял живот от квартала само и само за да не се ушие с кредит?!
                даскале, ти ще си умреш с мечтата за околосветско пътешествие докато чакаш общината да ти преведе 450 лв. заплата...

                най-далечното място до където си ходил е да видиш двете си ниви на село като ползваш колелото останало от дядо ти...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Глупости на търкалета! Ако изтегля кредит за околосветско пътешествите по-ли ще съм зле от мизерника който си брои жълтите стотинки, внимава да не излезе цял живот от квартала само и само за да не се ушие с кредит?!
                  В такъв случай, по хубаво е направо да артисаш некъде по топлите държави. Един познат така направи - 5 кредитни карти, 3 потребителски кредита, общо към 50к лева. Отиде на екскурзия в Австралия и пропусна да се върне

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    а тези които имат задължения към български банки и фирми за бързи кредити не всеки ден могат да си позволят 3 пъти хранене
                    Да ходат на село да копат ... и да стават овчари То не може да киснеш по 8 часа да щракаш на компютъра, да те греят зимата и да те хладат летото на аванта, па и по 3 пъти на ден да искаш да ядеш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      всъщност като се замисля стигам до извода, че робите са на по-високо място в социалната стълбица отколкото тези които са се ушили в кредити

                      робите са имали подслон и гарантирани 3 хранения дневно

                      а тези които имат задължения към български банки и фирми за бързи кредити не всеки ден могат да си позволят 3 пъти хранене
                      Глупости на търкалета! Ако изтегля кредит за околосветско пътешествите по-ли ще съм зле от мизерника който си брои жълтите стотинки, внимава да не излезе цял живот от квартала само и само за да не се ушие с кредит?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        ................. да му мислят робите
                        всъщност като се замисля стигам до извода, че робите са на по-високо място в социалната стълбица отколкото тези които са се ушили в кредити

                        робите са имали подслон и гарантирани 3 хранения дневно

                        а тези които имат задължения към български банки и фирми за бързи кредити не всеки ден могат да си позволят 3 пъти хранене
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
                          Олигарсите сумарно, имат 10 пъти повече кредити от обикновените роби Разликата е, че олигархските кредити, са обезпечени с кухи фирми, а на робите кредитите са им обезпечени със собственото им дупе
                          нали това ти казвам

                          олигарсите нямат нужда от хиперинфлация защото така или иначе техните кредити се връщат от държавата която им крепи бизнеса

                          ................. да му мислят робите и да си мечтаят за хиперинфлация...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            за какво им е на олигарсите хиперинфлация???

                            олигарсите искат да продължават да плащат на робите си по 400 лв. и те да си щракат с пръсти ..................... но онези роби които имат доживотни кредити си мечтаят за хиперинфлация като се надяват, че по-бързо ще се освободят от тегобата си
                            Олигарсите сумарно, имат 10 пъти повече кредити от обикновените роби Разликата е, че олигархските кредити, са обезпечени с кухи фирми, а на робите кредитите са им обезпечени със собственото им дупе

                            Коментар


                            • Задава се Хиперинфлация по поръчка на олигарсите
                              за какво им е на олигарсите хиперинфлация???

                              олигарсите искат да продължават да плащат на робите си по 400 лв. и те да си щракат с пръсти ..................... но онези роби които имат доживотни кредити си мечтаят за хиперинфлация като се надяват, че по-бързо ще се освободят от тегобата си
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
                                Смейте му се вие на бате ви Пешо, ма ще ви видя кво ще чините зимъска
                                - Какво ли? Ами и досега съм си живял чудесно без него, и сега, ще си живея чудесно без него. Виж, ако иде на пихикоаналитик, и го ремонтират...ама това-нАдали, сещаш се.

                                Коментар

                                Working...
                                X