IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интеграция на ромите

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изключително провокативна тема с предвидим финал.

    Заключвам!

    Коментар


    • Предложението е идейно. На всеки българин в къщата - по един циганин. То не, че не са по къщите
      АХХАаххахааххах

      Коментар


      • Подкрепям, светли братко.
        Ще адмирирам всеки който го направи.
        Аз нямам такава възможност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Prosperity Разгледай мнение
          защо да съм луд??? Вие тук само мрънкате, а съм сигурен, че никой от вас не знае колко трудно живеят нашите братя роми??

          То се вижда, че държавата никаква няма да е свърши и вместо да мрънкате тук срещу невинните души дай да вземем и да свършим нещо полезно!!
          Много ме съмнява ТЪМЕН субект като бай Ром да има нещо общо със СВЕТЛА личност като теб
          Търсенето на доказателства за вярата е... безверие...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Prosperity Разгледай мнение
            ... ако всеки 5ти българин приюти по един ром в своя дом и му осигури образцова среда ...
            Помислете скъпи събратя, ако утре всички роми станат светли хора колко лесно България ще се превърне в водеща сила в Европа и най-вероятно ще бъде присъединена към Г-8 ???
            Ако всеки приюти по един ром ще фалират заложните къщи,че не могат да сколасат да купят и продадат изнесеното от същите тези къщи !!!
            Единственият начин един ром да стане светъл се нарича: корабна боя(дето няма миене!!!)

            Предполагам,че ти си другото аз на ония шизофреник наричащ себе си Доктор,така че един съвет от мен(дано си по-разумния) :

            Влакът... Карлуково... и след няколко години на активно лечение заповядай пак...
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
              Ти луд ли си........
              защо да съм луд??? Вие тук само мрънкате, а съм сигурен, че никой от вас не знае колко трудно живеят нашите братя роми??

              То се вижда, че държавата никаква няма да е свърши и вместо да мрънкате тук срещу невинните души дай да вземем и да свършим нещо полезно!!
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Ти луд ли си........

                Коментар


                • Интеграция на ромите

                  Става дума за моя лична кауза и социален проект, който ще задействам и ще внеса до г-н Орешарски. Надявам се, че светлите ни съфорумци да окажат подкрепа в това мое иновативно начинание.

                  Става дума за социален проект за интеграция на ромите в България. По мои лични изчисления, ако всеки 5ти българин приюти по един ром в своя дом и му осигури образцова среда то до няколко години всички роми ще станат пълноценни граждани на нашата република!! Нека всеки, който е готов да даде приемно семейство и да се нагърби с интеграцията на един ром да ми пише на лично. Всеки приемен дом ще е лично отговорен за този ром и ще носи отговорност пред закона, така ще има по-голяма ефективност на програмата.

                  Помислете скъпи събратя, ако утре всички роми станат светли хора колко лесно България ще се превърне в водеща сила в Европа и най-вероятно ще бъде присъединена към Г-8 ???
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.
                Working...
                X