IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    иначе за биткойна основният проблем е един единствен и той е ДОВЕРИЕ
    Нищо не си разбрал... Цялата концепция и техническо изпълнение е изградена изцяло върху 100% НЕДОВЕРИЕ! Не съм срещал по-недоверчиви хора от тези в биткойн общността. Буквално във всичко се съмняват и всичко се проверява и препроверява по десетки пъти.

    А иначе е нормално всяка новост да бъде посрещана с недоверие. Така е било с първия автомобил, с първия самолет и първото плащане с кредитна карта... Светът върви напред и не е необходимо човек да знае в подробности как работи нещо за да го използва. Достатъчно е специалистите, на които той има доверие, да знаят.

    И още веднъж подчертавам. Никого не кандърдисвам да инвестира в биткойн. Чрез тази тема само ви отварям очите. Какво ще видите зависи само от сивото вещество между ушите ви. Дори на официалната страница на биткой пише на централно място, че биткойн все още е експериментална валута!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Сетих се.
      Добре - обявявам конкурс за направа на лого. Темата е по ваш избор.
      Ще наградя първите 267 участника.
      Първият с 1 000 000 анонки.
      Всеки следващ с 1 000 анонки по-малко.

      Очаквам вашите предложение на glupav_i_marzeliv_sum_maiko@marzel.gov
      Някои хора са за конкурса: Луд съм мале, Луд съм Ям паркет

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
        Аноне - човека обяви конкурс и ще раздаде награди за първите места от лични средства. Ти кога последно направи нещо подобно ?
        Сетих се.
        Добре - обявявам конкурс за направа на лого. Темата е по ваш избор.
        Ще наградя първите 267 участника.
        Първият с 1 000 000 анонки.
        Всеки следващ с 1 000 анонки по-малко.

        Очаквам вашите предложение на glupav_i_marzeliv_sum_maiko@marzel.gov

        Коментар


        • Форекс Мастър с депозита дето само с лихвата ходиш 1м на море...

          отговори на следни елементарен въпрос - Колко пари обърна в биткойни?
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Подходящо определение за форума на инвесторчето като цяло... Темата за биткойн е едно от малкото смислени неща, които им се е случвало през тази година! Биткойн ще доведе до преразглеждане на редица икономически догми. Много хора с претенции за икономическо образование вкл. и тези работещи в банки ще разберат, че всъщност нищо не знаят за света на парите...
            Какви награди си обявявал с лични средства?

            Мернах за някакво лого, но нещо ще ги плащаш с биткойни, май?
            Що не ги платиш в хартиени пари? Ей така - за майтапа.
            Last edited by anon6706; 21.11.2012, 16:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
              Аноне - човека обяви конкурс и ще раздаде награди за първите места от лични средства. Ти кога последно направи нещо подобно ?
              ?!"++?%+="?!?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Празни приказки безкрай....
                Подходящо определение за форума на инвесторчето като цяло... Темата за биткойн е едно от малкото смислени неща, които им се е случвало през тази година! Биткойн ще доведе до преразглеждане на редица икономически догми. Много хора с претенции за икономическо образование вкл. и тези работещи в банки ще разберат, че всъщност нищо не знаят за света на парите...
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Всички! И основната причина затова е, че не е нито мой, нито на банката, нито на правителството!

                  Може би ще ме улесниш в отговора ако ми посочиш, кои функции на парите според теб не изпълнява биткойн?
                  Нямам представа Ти пропагандираш, ти носиш отговорност пред инвеститорите

                  Ще те улесня, като изброя функциите според руската Википедия (англ. Уикипедия е по-добра, но искам да те улесня)

                  Основные функции денегДеньги проявляют себя через свои функции. Обычно выделяют такие функции денег как:

                  Мера стоимости

                  Средство обращения.

                  Средство платежа.

                  Средство накопления.

                  [править] Прочие функции денегТакже иногда выделяют такие функции денег:

                  Средство формирования сокровищ. Функция мировых денег.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Мдаааа, особено за "резултатите" от него.
                    Празни приказки безкрай.....

                    П.П. Хубаво, че тук има и по-прости от теб, та поне се води нещо като "дискусия". Ха-ха-ха!

                    П.П.2 -Да не забравя - и мързеливи.
                    Аноне - човека обяви конкурс и ще раздаде награди за първите места от лични средства. Ти кога последно направи нещо подобно ?
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Защо бре, анонимов? Защо да съм изперкал? Ти можеш само да си мечтаеш за моето образование!
                      за образованието не знам, но ми мирише на комсомол

                      иначе за биткойна основният проблем е един единствен и той е ДОВЕРИЕ

                      няма как система ползвана от наркодилъри и виртуални манияци.. да генерира доверие...

                      самият ти колко реални долара/евро/лева си обърнал в биткойни ?
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Защо бре, анонимов? Защо да съм изперкал? Ти можеш само да си мечтаеш за моето образование!
                        Мдаааа, особено за "резултатите" от него.
                        Празни приказки безкрай.....

                        П.П. Хубаво, че тук има и по-прости от теб, та поне се води нещо като "дискусия". Ха-ха-ха!

                        П.П.2 -Да не забравя - и мързеливи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          ОБРАЗОВАНИЕТО също не става за ядене, но е добре да го има човек.

                          Направо си изперкал, но поне ти се поддържа темата.
                          Защо бре, анонимов? Защо да съм изперкал? Ти можеш само да си мечтаеш за моето образование!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Не мисля, че парите имат точно функции. По-скоро имат определени пропъртита (свойства)
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                              Кои от тези фунции изпълнява твоя биткойн?
                              Всички! И основната причина затова е, че не е нито мой, нито на банката, нито на правителството!

                              Може би ще ме улесниш в отговора ако ми посочиш, кои функции на парите според теб не изпълнява биткойн?
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Вече съм отговорил поне 10 пъти... ХАРТИЯТА СЪЩО НЕ СТАВА ЗА ЯДЕНЕ!
                                ОБРАЗОВАНИЕТО също не става за ядене, но е добре да го има човек.

                                Направо си изперкал, но поне ти се поддържа темата.

                                Коментар

                                Working...
                                X