IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
    Това са технологични пари -на този които има най - пройзводителната технологична машина специализирана в решаване на точно конкретен тип изчисилителни задачи към момента му плащат да разбива кодове на други технологично по -изостанали или с по-слаби кодове. Биткойтът е просто страничен продукт от процес на хакване, като красотата е че ти плаща пазара, а не възложителя. Пазарът плаща защото това са непроследими плащания, тъй като сделката не минава през банки и посредници, а е директна
    Разни хора и групи от хора виждат различно красотите на биткойн. Общо взето всеки вижда това което иска да види. Най-важното обаче, както сам споменаваш, е това за което плаща пазара!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Това са технологични пари -на този които има най - пройзводителната технологична машина специализирана в решаване на точно конкретен тип изчисилителни задачи към момента му плащат да разбива кодове на други технологично по -изостанали или с по-слаби кодове. Биткойтът е просто страничен продукт от процес на хакване, като красотата е че ти плаща пазара, а не възложителя. Пазарът плаща защото това са непроследими плащания, тъй като сделката не минава през банки и посредници, а е директна
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Но не мога да разбера как се добавя стойност тук.
        Цената на биткойн расте първо, защото доверието в долара пада и второ, защото доверието в биткойн расте! Какво толкова неразбираемо има тук? Биткойн е ограничен като златото и в същото време не подлежи на митнически контрол при превода му от една държава в друга! Идеалните пари за всяка Интернет базирана икономика!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Мастър, аз съм мързелив човек. Чета всичко което пишете за биткойн, поради простия факт, че тва нещо, каквото и да е то расте и при определени условия може да се обърне в пари. Така че ми е интересно. Но не мога да разбера как се добавя стойност тук. Мое съм тъп. Знам ли.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Защото ако ги смята в злато, ще излезе че златото пада.
            Аз не съм женен нито за златото нито за среброто нито за биткойн! Опитвам се само да си запазя капитала. Капиталът е бастрактна категория. Това е овеществен труд и отложено потребление. Смятам че съхраняването му под формата на злато, сребро и биткойн в момента е най-безопасния подход!

            Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
            Мастере, а защо смяташ курса в долари? Нали сам казваш че това са хартийки без стойност?
            Никога не съм казвал че долара е без стойност. Доларът ще има стойност до тогава докато хората вЕрват че има стойност. Проблемът е, че тази група от хора намалява! Нормално е. Не може да печаташ десетки милиарди всеки месец и да очакваш доверието да се запази!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Колко пъти? Вземи да пратиш едно лично съобщение до Момчил!

              Лично аз, ако бях създал биткойните, щях вместо миньори да озаглавя тази група одитори, тъй като по същество те осигуряват биткойн мрежата срещу измами и двойно използване на едни и същи пари! Но създателят така е решил да копира златото като концепция в цифров вид и затова ги е нарекъл копачи!
              Е да де, аз точно за това сравних Биткойн с НСО. Непрекъснато миньорите се трудят да осигурят сигурността. Колкото по сигурно, толкова по-трудни задачки, толкова по сложно копане и големи машини Абе тва ще трябва да е някаква далавера на AMD

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Защото ако ги смята в злато, ще излезе че златото пада А това е недопустимо
                долара е валутата на класов враг, аз бих ги смятал в някоя по-прогресивна валута.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Мастере, а защо смяташ курса в долари? Нали сам казваш че това са хартийки без стойност?

                  Щото ако те са без стойност, то каква ли ще е стойността на биткойна?
                  Защото ако ги смята в злато, ще излезе че златото пада А това е недопустимо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Хайде пак да ми обясниш тогава отново за "Копането"
                    Колко пъти? Вземи да пратиш едно лично съобщение до Момчил!

                    Лично аз, ако бях създал биткойните, щях вместо миньори да озаглавя тази група одитори, тъй като по същество те осигуряват биткойн мрежата срещу измами и двойно използване на едни и същи пари! Но създателят така е решил да копира златото като концепция в цифров вид и затова ги е нарекъл копачи!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Биткойн е софтуер с отворен код така че всеки може да го копира и да се упражнява... Вече са направени поне 15 опита, някои по-успешни някои не.

                      А междувременно курсът вече удари 26 долара за 1 биткойн, което е все още безбожно евтино!
                      Мастере, а защо смяташ курса в долари? Нали сам казваш че това са хартийки без стойност?

                      Щото ако те са без стойност, то каква ли ще е стойността на биткойна?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Какво общо има това с биткойн? Нищо!
                        Хайде пак да ми обясниш тогава отново за "Копането"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Мастър, моите разсъждения. Биткойн е като НСО. Непрекъснато се наливат едни пари с идеята да стане по сигурно.
                          Грешиш, наивников. Няма нищо общо. Както е показал хамериканският опит непрекъснатото наливане на пари в разни агенции по сигурност води тъкмо до обратното. Увеличава се несигурноста. Причината е, че самите агенции увеличават тази несигурност, вкл. и чрез подставени "терористични" организации, за да лапат все повече и повече пъри на данъкоплатците. Това е единственият начин да оправдаят съществуването си и гигантските си разрастващи се бюджети. Само така, като самите те увеличават несигурноста, те могат да се възпроизвеждат! Това е добре известен бюрократичен закон. Опасното при агенциите за сигурност е, че те за разлика от другите обичайни бюджетни сруткури, разполагат с огромна и все по-често неограничена власт!

                          Така например в САЩ вече в цели 11 щата държавните служители са над 50% от заетите като цяло и те са предимно в агенции по сигурноста. И всичко това иска да папа и да живее охолно. Това може да стане само ако всеки божи ден овцете се заплашват с терористични заплахи, кодове,цветове на опасност и прочие военна терминология!

                          Какво общо има това с биткойн? Нищо!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Мастър, моите разсъждения. Биткойн е като НСО. Непрекъснато се наливат едни пари с идеята да стане по сигурно. Копането на биткойни е за повишаване на сигурността на Биткойн. Същото е и с НСО, и в един момент, когато НСО става супер сигурно, отива един младеж и думка Доган

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              по тази логика утре мога да реша да направя една бертакойн.. и да почна да зарибявам.
                              Биткойн е софтуер с отворен код така че всеки може да го копира и да се упражнява... Вече са направени поне 15 опита, някои по-успешни някои не.

                              А междувременно курсът вече удари 26 долара за 1 биткойн, което е все още безбожно евтино!
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                                Е това е много оптимистично. Да не забравяме, че в идеалната пазарна икономика - такава без държавна намеса и каквато без съмнение е БТК-то, рано или късно се появява конкуренция и подбива монополиста. Въпрос на време, но ще е голямо чудо ако и след 20 години сегашната картинка се запази.
                                +1

                                по тази логика утре мога да реша да направя една бертакойн.. и да почна да зарибявам. защо разни копачи да имат преднина..ще изкопая първо 1 -2 милиона берти и после почвам да ги разпространявам

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X