IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
    Незнам дали някой може да разтьлкува нещата.
    Голямата картинка е ясно, струва ми се. Има координация между атаките срещу златото и среброто и атаките срещу биткойн. Така бе когато биткойн се срути от 260 до 70 заедно с пропадането на златото и среброто. Така е и сега. Вижда се обаче, че ефектът е все по-малък въпреки включването на все по-тежка артилерия.

    Разните държавни агенции разбират, че не могат да забранят биткойн /както златото и среброто/ , но могат да влияят на курса на тези валути, което и правят. Целта е подставени фирми да си накупят злато, сребро и биткойн на тънки нива за да могат да управляват ценовите движения за в бъдеще!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • http://news.softpedia.com/news/Homel...x-353379.shtml

      В случай, че някой се чуди от какво е вчерашния спад в цената. Забелязвам обаче, че спадьт не е с повече от 10-12 долара. А новината 'си струва'. Незнам дали някой може да разтьлкува нещата. Изглежда не се е появил 'необходимия страх', за да слезе още надолу. Дали пьк човечеството не се е променило и постулатьт страх-алчност не е чак толкова валиден вече?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        да престнеш да живееш в собствен свят
        А ако това е света на бъдещето!?!
        А това бъдеще е много по-близо от това, което някои предполагат!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Тези дебили така и не могат да разберат, че при цена на тройунцията от 1400 долара може и да няма, но при цена на тройунцията от 14000 или на 24000 долара ще има достатъчно злато за парите на всички!
          Точно така, а същото важи и за биткойните!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Това ми наподобява на довода, защо златото не можело да служи за пари... Нямало достатъчно злато да замести в момента съществуващите пари в света?!?! Тези дебили така и не могат да разберат, че при цена на тройунцията от 1400 долара може и да няма, но при цена на тройунцията от 14000 или на 24000 долара ще има достатъчно злато за парите на всички!
            Поздравления за Биткойна, но в твоя полза е да престнеш да живееш в собствен свят

            Коментар


            • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
              Ти с биткоини при сегашния курс не можеш да платиш даже дневното производство на нефт на която и да е страна производител от топ 10
              Това ми наподобява на довода, защо златото не можело да служи за пари... Нямало достатъчно злато да замести в момента съществуващите пари в света?!?! Тези дебили така и не могат да разберат, че при цена на тройунцията от 1400 долара може и да няма, но при цена на тройунцията от 14000 или на 24000 долара ще има достатъчно злато за парите на всички!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
                Франция ще забранява създаването, притежанието и търговията с цифрови валути без разрешението на банка - http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comm...ancy+Show+Tech

                Чудно ми е как ще го реализират на практика
                Нищо не могат да спрат, опитват се да спрат цунамито, което ще ги залее.
                Банкерите се опитват да спасят тлъстите си бонуси комисионни и златни парашути!!!!!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                  Ти с биткоини при сегашния курс не можеш да платиш даже дневното производство на нефт на която и да е страна производител от топ 10
                  Написал си голяма глупост - курсът няма никакво значение!

                  Коментар


                  • Франция ще забранява създаването, притежанието и търговията с цифрови валути без разрешението на банка - http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comm...ancy+Show+Tech

                    Чудно ми е как ще го реализират на практика

                    Коментар


                    • Ти с биткоини при сегашния курс не можеш да платиш даже дневното производство на нефт на която и да е страна производител от топ 10

                      Коментар


                      • Сега като се замисля - имам една интересна идея!

                        Досега винаги сме на опашката за това и онова ...

                        Защо веднъж да не сме първи в нещо?

                        Ще бъде много силен ход ако новото правителство на Орешарски приеме указ биткойн да стане законно разплащателно средство в република България!!!

                        Така или иначе това е бъдещето, не е ли добре да сме с едни гърди пред всички???

                        И без това е ясно че ако не докрая на година, то догодина със сигурност Русия, Иран и Венецуела ще започнат да продават петрола и газа в биткойн!

                        Коментар


                        • Слушайте Мастера и си опичайте акъла!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Детонаторе...
                            Беше ми домъчняло за тебе...
                            Иначе по темата:
                            Съжалявам,но няма как да ти дам разпечатка от личните ми финаси кое,как и защо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                              Левовете в евро и долари.

                              Според мен левът вече не струва.Падането на борда е въпрос на време.Кредит с фиксирана лихва в лева и обръщането му в долари ми се струва крайно примамлива идея. Вие какво мислите?
                              Детонаторе, какво станА с вашия прехвален биткойн бре? Само преди един месец двмата с Форекс-Майстора проглушихте ушите на всички, как официалните валути не стрували нищо, по думите на Форекс-Майстора всички, които си държали парите в официални валути били глупаци.

                              Тогава за какво си пуснал тази тема?

                              Нали пищяхте във форума, че биткойна е валутата на бъдещето. Нали уж беше сигурен. Защо сега не искаш да си държиш парите в биткойни, а търсиш реални валути и от презрените според вас хартиени пари?

                              Вие двамата с Форекс-Майстора си дръжте парите само в би-бит койни. Сега поне имате голям избор. В последно време се навъдиха хиляди измислени виртуални валути.

                              А реалните валути ги оставете за балъците.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • И поредната порция сериозни проблеми, които водещите биткойн разработчици трябва да решават:

                                http://neocashradio.com/blog/securing-the-network/
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X